"Reunion 4" ün küresel tanıtım maliyetinin 200 milyon ABD Dolarını aşması bekleniyor! "Reunion 3" ten 50 milyon daha yüksek, tarihteki en yüksek

Yabancı medyanın Deadline'a göre, Marvel'in yıllık başyapıtı "Avengers 4: Endgame" küresel duyuru maliyet tahmini, tarihsel olarak 200 milyon ABD dolarını aşacak ve duyuru ücretleri için rekor bir fiyat belirleyecek. Bu, "Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı" nın 150 milyon ABD doları olan duyuru maliyetinden çok daha yüksek ve ayrıca 140 milyon ABD doları olan "Örümcek Adam: Eve Dönüş" ve 80 milyon ABD doları olan "Galaksinin Koruyucuları 2" nin de üzerinde. Granville serisinin yeni zirvesi.

Bu filmin yapım maliyeti henüz açıklanmadı, ancak geçen yılki "Reunion 3" şimdiden 325 milyon ABD doları gibi ultra yüksek bir maliyet yarattı ve üç saatlik "Reunion 4" sadece daha fazla olacak.

11 yıldır MCU Marvel Sinematik Evreninin nihai finali olan bu film, sayısız hayranın da büyük coşkusunu kendine çekti.Sektör, bu filmin Kuzey Amerika'daki "Avenger 3" filminin ilk haftasonunda 257,7 milyon dolarlık gişe rekorunu kıracağı konusunda iyimser. Yurtdışında ilk hafta gişe rekoru kıran 443 milyon ABD doları olan "Hızlı ve Öfkeli 8" i, dünyanın ilk haftasında 900 milyon ABD doları gişe rekoru kırarak yeni bir tarihi rekora imza atması bekleniyor.

Tanıtım maliyeti son derece yüksek olmasına rağmen, bu yatırımların iyi getiri ile takas edilebileceği tahmin edilebilir, sadece bu ön satışların belirlediği kayıtlara bir bakın.

Netizenler iç çekti, "Reunion 4" ilanının bu kadar iyi yapıldığını hissetmelerine şaşmamalı, ardı ardına kanın kaybolduğu ortaya çıktı.

Tao Piao Piao Medya Numarasından: Tao Piao Piao Yazı İşleri Departmanı

Dünyevi bakış açısını bir kenara bırakın, Yangshuo'ya başka bir açıdan bakın
önceki
Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
Sonraki
Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
"Köpek Gözleri İnsanların Kalbini Görüyor" Huang Lei ve Yan Ni'nin "Ölüme Ölüm" adlı uzun metrajlı filmini köpeğe adil davranmak için teşhir etti: bu sefer yenilgiyi asla kabul etmeyin!
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!
To Top