Dünyevi bakış açısını bir kenara bırakın, Yangshuo'ya başka bir açıdan bakın

Guilin'in manzarası dünyanın en iyisidir ve Yangshuo'nun manzarası Guilin'deki en iyisidir. Akılda kalıcı şiir çıktığında, içinde sadece güzellik değil, aynı zamanda içinde de sarhoş oluyor.

Yeşil dağlar ve yeşil sular, mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar, bir bahar manzarası yağlı boya tablosunun ana hatlarını çiziyor, yağmurlu ve puslu, ancak peri masalı gibi bir mürekkep ve yıkanmış manzara.

Hafızamdaki Yangshuo böyle bir sahnede sıkışıp kalmış gibi görünüyor - dağlar ve nehirler mürekkep resimleri gibidir. İnsan kabalığı, sıradan insanların gözünde yaşamakta ve şeylerin özünü takdir etmemekte yatar.

Yangshuo'da "dünyaya karşı dünya" göründüğünde sudaki aya bakmak

Antik çağlardan beri sudaki ay ve aynadaki çiçeğin bir sözü var Li Nehri'nin sıçrayan mürekkep ve dağlarla manzaralarına alışkınsınız, ona başka bir açıdan bakmayı hiç düşündünüz mü?

Gökyüzünü mercek aracılığıyla yere koyduğunuzda, her şeyin farklı olduğunu görünce şaşıracak mısınız? Inverse World, Yangshuo'da göründüğünde, bir heyecan gülümsemesi olacak mı? Çünkü Yangshuo'da farklı bir duruş buldum.

Yağmurdan sonra ilk açık

Yangshuo'nun puslu dağlarının ve nehirlerinin manzarası bu sahneyi görmek için burada görünüyor. Tablodaki sahne gerçeğe dönüştü, ne harika bir deneyim!

Yangshuo'nun manzarası, adından da anlaşılacağı gibi pitoresk bir manzara.Yağmurla karşılaşırsanız ve o kadar yaramaz bir duş alırsanız, uzaklaşmayın ve yağmurda Yangshuo'nun tadını çıkarın. Sonra yağmurdan sonra ilk açıldığında ...

Gece azalıyor, o küçük edebi gece hayatı

Gece çöktükçe, ay yükselir ve sıra sıra yüksek binalarla şehirde yaşayan insanlar, Yangshuo'da yüzbinlerce dağ arasında gecenin de söndüğünü hayal etmemiş olabilirler.

Barın müziği, yaya caddesinin ayak sesleri, yoldaki şahin, renkli ışıklarla iç içe, bazıları küçük ve taze, ayrıca küçük sanatlar ve bazı benzersiz Yangshuo tarzı var.

Nehir kıyısındaki antik kent, yılların kültürel mirası

Belki de Yangshuo'nun güzel manzarasına dalacak ve doğanın sunduğu muhteşem cazibeyi ve stili hissedeceksiniz. Ancak dağlarda ve nehirlerde, Xingping antik kentinde sessiz bir konumda bulunan antik bir kasaba var.

Xingping Antik Kenti, Li Nehri kıyısında yer alır ve 1730 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.Tüm antik köprüler, antik ağaçlar, antik köşkler, antik köprüler, antik aşamalar, antik binalar ve hatta antik caddenin kaldırımına döşenen mavi taş döşemelerin 1730 yılı aşkın bir geçmişi vardır. .

Li Nehri boyunca Xingping Market Kasabası iskelesine 2 kilometre uzaklıkta Xingping Balıkçı Köyü bulunur. Çinin ilk Başkanı Sun Yat-sen ve ABD Başkanı Clinton da ziyaret etti, bu nedenle Başkanın Balıkçı Köyü olarak tüm dünyada ünlüler.

Dağlar ve nehirlerle çevrili bir cennet

Guilin'den Yangshuo'ya giderken Xanadu adında doğal bir nokta var Hepimizin bildiği gibi, Xanadu aslında Bay Tao Yuanming tarafından "şeftali çiçeği ve akan su, balık tutma ve geç şarkı söyleme" olarak tanımlanan Hunan Eyaleti, Taoyuan İlçesinden bahsediyor.

Ancak Yangshuonun cenneti dağlarda ve sularda da güzeldir, dünyevi endişelerin yanı sıra bu pastoral manzaraya dalmış, sadece vahşi bir turna olmak ister.

Xu Zheng 47. yaş gününü kutladı: "" dizisi, "Tıbbın Tanrısı", eserlerinden en çok hangisini seviyorsunuz?
önceki
"Reunion 4" ün küresel tanıtım maliyetinin 200 milyon ABD Dolarını aşması bekleniyor! "Reunion 3" ten 50 milyon daha yüksek, tarihteki en yüksek
Sonraki
Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
"Köpek Gözleri İnsanların Kalbini Görüyor" Huang Lei ve Yan Ni'nin "Ölüme Ölüm" adlı uzun metrajlı filmini köpeğe adil davranmak için teşhir etti: bu sefer yenilgiyi asla kabul etmeyin!
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
To Top