8 kişi 10 kişide Çin'den nefret ediyor mu? Amerikalılar Çin ve Rusya'ya çok derin ve Dışişleri Bakanlığı resmen cevap veriyor.

Birkaç gün önce, Amerikalı tanınmış sivil ayarlı ajansı Gaollp ağır bir veri ilan etti, Amerikalıların% 80'ine kadar Çin'in iyi bir anlamı yok. Yarım yıl önce karşılaştırıldığında, yüzde 13 puan arttı.

Sadece Çin için değil, Amerikalıların Rusya'nın izlenimi çok şey oldu. Bu artık Batı ülkelerinin ilk raporu değil ve kendi ülkelerinin halkı Sino-Rusya'ya çok daha fazla dağınıktır.

Bu ülkelerin çatışma ile ilgilendiklerini söylemeyin, Amerikalılara ilk bakışta Çin Rusya'dan nefret ediyor.

Gerert'in anketinin verileri, 1000'den fazla Amerikalı yetişkinden telefonla rastgele erişmektir. Uluslararası toplumdaki 18 ülkenin görüşlerini ziyaret ettiler.

Sonuçlar, Amerikalıların Çin ve Rusya'ya iyi hislerini büyük ölçüde azalttığını bulmuşlardır. Bunlar arasında, Rusya'nın iyi hissi% 22'ye düştü.

Çin ve Rusya'ya kıyasla Amerikalıların% 90'ından fazlası Kanada ve Birleşik Krallık'dan çok etkilendi. Aynı zamanda Çin karşıtı konumda kendine özgü bir ülkedir. Son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri, ABD'nin uyluklarını sıkıca tutarak Çin, Birleşik Krallık ve Kanada ile mücadelede liderliğini alır ve Çin'in açıklamalarının çıkarılmasını serbest bıraktı. Çin'in izlenimi gelince, üç ülkenin çok etkisi olduğunu söylemek zordur, belki de karşılıklı etkidir.

Amerikalılar Çin Rusya'dan nefret ediyor, Gellop ankette daha fazla sorgulamadı, ancak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bazı olayların bazılarıyla birleştirilen ajans bir açıklama gösterdi.

Bu anket 7 Şubat'ta ABD Başkanı Biden, Çin ile rekabet etmeye devam edeceğini açıkladı. Biden, kasıtlı olarak farklı bir Trump yolunu almak için farklı yollar alacağını vurguladı. Galepp, hükümetin pozisyonunun büyük ölçüde Amerikalıların konumlarını etkilediğini söyledi.

İkincisi, GAPLO analizi, yeni taç salgını Amerika Birleşik Devletleri'nde savaşmak için çok büyük olması için başka bir nedendir. Birçok Amerikalı, yeni taç salgını Çin'de ortaya çıktığına, Amerikalılar yeni taç virüsleri ve iyi bir anlamı olan insanlar Çin daha lider oldu.

Rusya'ya gelince, ABD'nin büyük ölçekli bir hacker saldırısına maruz kaldığı için olabilir ve Amerikalılar, sahnelerin arkasında Rusya olduğunu fark eder.

Biden hükümetinin konumunu atarak Galepp'in açıklamasını analiz ederek, Çin'in izleniminden kaynaklanıyorsa, bunu bulmak kolaydır.

Yeni taç salgınının sabittir ve Rusya'nın izleniminde hacker saldırılarının karamamasına neden olur, Amerikan düşmanca politikacı ve bazı medyaların sık sık konuştuğu bir konudur.

ABD, Çin karşıtı politikacılar da üç kez, beş kez açıktır. Trump pozitif ve Çince tatma dönemi ile ilgilidir ve yeni taç virüsünün de "Çin virüsü" olarak adlandırılır. Trump Hükümeti yeni şampiyonluğu kontrol etmedi ve sorumluluğunun hepsi Çin'e verildi. Amerikalılar şimdi Kuşkusuz Komplo'dan etkilenen Çin'e sağlıksız.

Bunu kanıtlayabilen bir veri de var. Galeopter analizi ile ilgili veriler, Cumhuriyetçi Amerikalıların Çin'e daha iyi bir his olduğunu gösteriyor. Açıkçası, Trump'ın liderliğinde, Cumhuriyetçi partisindeki Çin karşıtı politikacı az sayıda değil. Cumhuriyetçi Amerikalı Amerikalıların çoğu şüpheli, belki de çok erken Çin'den çoktan nefret ettiler.

Bu fenomen, Wang Wenbin, Spokesman, Çin Dışişleri Bakanlığı'na cevaben, tüm sektörlerin ve hükümetin medyanın ve hükümetin ve hükümetin bir bencillik olmayacağı gerçeğine doğrudan tıklayın ve çatışmayı alacaklar.

Yeni taç bağlamında, uluslararası durum büyük değişiklikler değişti. Çin izlenimi için çok fazla anket var ve bazı Batı gelişmiş ülkeler Çin'den etkilendi, ancak daha fazla gelişmekte olan ülkeler Çin'den çok etkilendi.

Bir anket ayrıca uluslararası arasındaki değişimleri ve işbirliğini de etkileyecektir. Çin Dışişleri Bakanlığı'ndan biri, yalnızca ABD iç politikacılarına, konuşmaya herhangi bir komplo kullanmaya devam etmemek, yerli halkın gözlerini kapsamaya devam etmemektedir. Aynı zamanda Batı anketlerini de söylüyor ve medya medyaya odaklanmamalı, sadece olumsuz haberleri yaymalı ve tüm kamuoyu atmosferini bozma.

Galert Bu anketi ve yaygın olarak yayılmayan bir veri, Amerikalıların% 70'inden fazlası Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'ni destekliyor ve küresel meselelerle işbirliği yapıyor.

Ancak, hayatın her kesiminden insanların gerçekten yapması gerekenler, Çin'in iki kişinin karşılıklı güveninin köprülerinin tanıtılması zordur.

|
To Top