18-45 yaşlarına uygun uzun kollu gömlek, batı tarzı genç ve güzel

18 yaşındaki 45 yaşındaki uzun kollu gömlek, batı tarzı genç ve güzel

Bahar düz renk yuvarlak yakalı gömlek

Edebi ve sanatsal küçük taze vazo baskı taban astarı, manşet tasarımı, dikiş ve yönlendirme işçiliği de çok pürüzsüz ve sağlam. Tek başına takıp takmadığın önemli değil, bu en sıcak ve iç açıcı.

Bahar yeni denim ceket

Gündelik, ince orta uzunlukta uzun kollu kot gömlek, ister işte ister günlük eğlencede şık olsun, genç ve sanatsal açıdan vazgeçilmezdir.

Mei Su yakasız beyaz gömlek

Uzun kollu çizgili pamuklu dar dikme yakalı gömlek, böyle bir gömlek yazlık kıyafetlerin sonu veya sonbahar kıyafetlerinin başlangıcı olabilir.

Roman kardeş özel yeni hakiki dip gömlek

Yumuşak ve pürüzsüz kumaş, nefes alabilen ve rahat pamuk yumuşak ve cilt dostudur, tek başına giyseniz de en sıcak ve iç açıcıdır. Terziliğe ne kadar çok bakarsanız, işçiliği o kadar çok test edersiniz.

Bahar yeni stand yakalı gömlek

İnce, puantiyeli, uzun kollu, tüm maçlara uygun mizaç, ince şifon gömlek, nefes alabilen pamuk, samimi solmaz, cilt dostu ve rahat görün!

Yeni yaz uzun kollu gömlek

Baskılı V yakalı ince ol gömlek, belde süsleme, zarif bayan stili! İnce ve modaya uygun görünüyor, insanlara yetenekli ve modaya uygun bir his veriyor!

Bahar yeni çizgili gömlek

Orta uzunlukta fiyonklu zayıflama gömleği mükemmel bir örtüye sahiptir.Üst vücut ferahlatıcı, nefes alabilir ve nem tutmaz.Bunun bir tasarım anlayışı vardır.Fiyon çok tatlı, cömert ve zarif!

Yaz ince beyaz şifon gömlek

Üç çeyrek kollu gevşek fener kollu gömlek, böyle bir gömlek yazlık kıyafetlerin sonu veya sonbahar kıyafetlerinin başlangıcı olabilir ve dikiş ve yönlendirme çalışmaları da çok düzgün ve sıkıdır.

|
To Top