Fransızlar, Çin hakkında birkaç kelime söyledi, aslında istifa edildi.

İki yıl önce, Strazburg Üniversitesi'nde Profesör Hristiyan Mesti Mesti, Fransa, Xinjiang, Çin'e geldi ve Yerel Mesleki Beceri Eğitimi ve Eğitim Merkezi'ni ve İslam Koleji'ni ziyaret etti ve Çin'deki terörizmi önlemek için. Aşırılıkçılığı ortadan kaldırmak için bazı uygulamalar Olumlu bir değerlendirme ve Fransa'da terörizm tarafından da bozulan Batı ülkeleri Çin'den öğrenebilir.

Buna ek olarak, bu Fransız bilgin, Fransa ve Çin arasındaki akademik borsaları aktif olarak teşvik etti ve Çin'in epidemik önleme önlemlerini yeni taç salgını sırasında övdü.

Çin hakkında çin hakkında söylediklerini ve Huayou'ya karşı olan tutumunun, son zamanlarda Fransız "bakış" dergisinde çıldırdığını ve ardından Fransa'nın drenaj güçlerini ona teşvik ettiğini bilenler. Siege, sonunda onu istifa etmeye zorladı .. .

Bununla birlikte, herkes çok garip olacak, neden Hıristiyan Mesti Profesör Hristiyan, iki yıl önce Fransız anti-Çin ve politikacılara aniden saldırıya uğrayacak mı?

Fransız "görünümünden" Dergi Anti-Çin Muhabiri Jérémy André Flores, Fransız "görünüm" dergisinin kişisel bir sosyal hesabı olan Jérémy André Florès, bu aslında Huawei şirketi ile belirli bir dernektir.

Aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi, bu Çin karşıtı muhabir, sanat silahlarına Mest Profesörüne sanat silahlarına gideceğini iddia ediyor, çünkü Fransız bilgin şu anda Strasbourg Üniversitesi'ndeki akademik çalışmalara ek olarak Strusburg şehri olarak hizmet ediyor. Avrupa şehrinin etiği İşbirliği Projesi (Eurometropolis) ve şehir, kentin 5G projesini şehirde arsa tartışacak.

Profesör Mesti ve Huawei şirketi bile, Avrupa ve Amerikan Çin karşıtı kişileri öldürmek için Huawei'yi biçmek, kaçınılmaz olarak, siyasi amaçlarını daha iyi hale getirmek için böyle bir pozisyondan dostça tutumlar açan bilginden Çin'e acele edecektir.

Bundan sonra, Batı Anti-Çin Power'da, Çin'in yeni Jinjiang politikası Çin'de söyleniyor, bu kamuoyudaki Batılılar, Xinjiang'ın bilişi için bu kamuoyu ortamında sıkıca kontrol ediyor, Jérémy André Florès son derece itiraf, Eylül 2019 olumlu değerlendirmesi Çin'in önleyici terörizmeti ve aşırılıkçılığın ortadan kaldırılması, Çin'deki "tipik bir durum" olarak, Fransız ve Batı akademisyenlerinde "nüfuz eden" bir "tipik bir durum" olarak geliyor ve böyle bir Çin'in "pençe dişleri" olmadığını iddia ediyor " Strasbourg "değerlerinin" "değerleri" e etiketi.

Resim, Fransız Dergisi Jérémy André Florès'in Anti-Çin Dergisi Jérémy André Florès, Profesör Mester tarafından yazılmış ve Çin'in "diş" nin hakaretleri

Buna ek olarak, bu anti-Çin muhabiri ayrıca Mesti Profesör Mesterinin, Strasbourg Üniversitesi'ndeki Çin ile akademik işbirliğinin geliştirilmesini teşvik etmek için de teşvik etti. Okula kaçmaya davet edilen Konfüçyüs Enstitüsü, Tibet'te Çin Büyükelçiliğine katılmaya davet etti ve sözler ve işler. Bu yeni taç salgını sırasında ve MESTI Profesörüne saldıran bir "siyah malzeme" olarak verilen Çin salgın önleme önlemleri.

Resim, 2014 yılında, 2014 yılında yerel tanıtım tibetinde, 2014 yılında Çin'e katılmak için Fransız "görünümünü" Dergi, Jérémy André Florès'i göstermektedir ve 2014 yılında Strazburg Üniversitesi'ne Confucius Enstitüsü'nü kabul etti, ikincisi siyah olduğunu suçladı. "Çinli diş" malzemesi

Ancak ironik olarak, bu Fransız "görünüm" dergisinin anti-çin muhabiri, ancak kısa bir süre önce, Wuhan'dan yeni taç virüslerinin kaynaklarından kaynaklanan uluslararası uzmanların konuşması nedeniyle, bu bilim adamları tarafından "çekildiler". Görülmeyen bazı siyasi güçlerin "pençe dişleri" olan görülebilir.

Resim, Fransız "View" Magazine Jérémy André Florès "manzarasının" Magazine Jérémy André Florès ve Yurtdışı Sosyal Platform "Twitter" bölümündeki birçok uluslararası virüs uzmanının ekran görüntüsünü gösterir.

Ne yazık ki, bu Çin karşıtı muhabirinin çılgın tezi ve teşviki altında, yerel anti-çin anti-çini sadece Mest Profesörünü istifa etmeyi zorlarlar, ancak bu Fransız aliminin "ağzını değiştirmesini" zorladılar, Xinjiang hakkında konuşmadan önce kendisini çağırıyorlardı " yanlış anlama".

Bu bağlamda, 2019 yılında, Muhabir BAI Yunyi ve Xie Dövüşü'ne röportaj yaptım, 2019 yılında Profesör Mesti'nin Fransızistan'ın Çin karşıtı gücü tarafından sürekli taciz ettiğine inanıyorlardı, bunu söylemek zorunda kaldılar. Tekrar tekrar doğrulandıklarını belirlediler. Ne demek istediklerini göstermediklerini göstermediler. Çoğu Fransız bilgin kullandı ve iki muhabir, aynı zamanda Çin'in Xinjiang'ın son derece ve önlendiğini belirtti. Terörizm politikalarının değerlendirilmesi de amaçlı ve görünür, Fransız gerçekliği ve düşündüğü görülüyor.

BAI Yunyi ayrıca son yıllarda, Profesör Mesti'nin yabancı alimleri ve bazı politikacıları Çin hakkında söylemeye istekli olduğunu ortaya koydu. Konuşmaya gittikçe daha fazla cüret edip, Çin medyasını kabul etmeye giderek daha sık görülüyor. Batı "tasfiye Çin" kamuoyu atmosferinin korkunç olduğuna inanıyor. Örneğin, bir ülkedeki büyük bir büyükelçenin sadece ülkenin tersine yöneldiği ve bu ülkelerin medyası tarafından düşüldüğü düşünüldüğünü söyledi. Şapka.

Aslında, Profesör Mesti'nin yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Birleşik Krallık ve Kanada'da, gittikçe daha fazla bilim adamı, Çinle konuşmaktan korkuyorlar ya da Çin ile bazı akademik işbirliği var, bu ülkeler olacaklar. Daha fazla paranoyak tek medya ve kamuoyu "Strand" ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bu bilim adamları da tutuklandı ve çeşitli siyasi üst kısımlar tarafından zulmediler.

Sağlıklı bir kamuoyu sitesi sadece bir sese sahip olmamalıdır. Profesör Mesti ve diğerleri, Batı Medyası'nın, Xinjiang gibi birçok Çinli insanın son derece bekar paraniyelerinin yanı sıra Batı kamuoyunun "yapıştırılmaya karşı" olduğunu gösterdiğini gösteriyor.

|
To Top