Usta başkandır, oğul 100 milyonun üzerindedir, neden 63 yaşındaki Feng Gong'u neden bu kadar kötü yaşıyordu?

"Ölmek istiyorum," Bu cümle Feng Gong'un münhasır çizgisi olmuş gibi görünüyor ve izleyiciler yılın ilkbahar festivali akşamı bu tanıdık sesi duyacak. Şimdi Feng Gong 62 yaşında ve 32 yıl eşlik eden bahar festivali akşam sahnesinden ayrıldı, bu birçok izleyicinin talihsiz hissetmesini sağlar.

Sadece Feng Gongnian yüksektir, çünkü Bahar Festivali Akşamının kaydı, aileye uzun süre eşlik etmedi ve şimdi gerçekten yavaş, daha fazla zaman ve aile hayatı harcıyor.

Sebebine göre, Feng Gong gibi eski sanatçılar çok yüksek olmalı ve mülk de eşsizdir. Sadece Feng Gong'un serbest bıraktığı bir video, lüks evin içindeki mobilyaları maruz bıraktı ve sonuç netizens tarafından şok oldu.

Feng Gong'un mobilyalı mobilyalarının herkesin hayal gücü gibi olmadığı ortaya çıktı, ancak bazı sıradan mobilyalar, uzun yıllardır kullanılmış gibi görünüyor. Sonra, büyük yıldızın yaşadığı çevre olan yerde bir araya getirilen birçok karton ve enkaz var mı?

Böylece Feng Gong'un parası var mı? Gerçekten zengin mi yoksa derin mi? Bunun deneyiminden görülmesi gerekiyor.

Güçlü aile arka plan

Aslında, birçok insan Feng Gong'un ünlü olduğunu biliyor, ancak arka planı hakkında çok net olmayabilir. Bilmiyorum, Bilmiyorum, korktum, başlangıçta bir Warlord ailesinde doğdum. Büyükbabası ve büyükbabası da büyük bir tane vardı.

Feng Gong'un Zengfu, Feng Guozhen, Çin Cumhuriyeti ve yabancı hattı karıştı. Kafam yok. Kötü bir köylü doğduğu gibi, Sino-Japon Savaşı'na katıldı ve Yuan Shikai'nin takipçilerinden sonra Grup dünya tarafından fark edildi ve sonra Wang Shizhen ile Duan Qirui, Beiyang Sanjie olarak da bilinir.

Feng Guofan, bir kez Alman Berlin Teknoloji Enstitüsü'nde, Feng Jiazheng adlı çok iyi de dahil olmak üzere 5 oğlu var.

Feng Jiazheng, Çin'e döndükten sonra siyasi bir orduya sahip değildi, ancak kendi fikirleri vardı ve enerji santralleri ve boya bitkileri açıldı ve ünlü deniz feneri boyası bu Feng ailesinin başyapısıydı.

Feng Guofan, biri çok mükemmel olan 5 oğlu var, Feng ailesi, Feng Gong'un büyükbabası, Berlin Mühendislik, Almanya'da çalışıldı. Feng Jiazheng, Çin'e döndükten sonra siyasi bir orduya sahip değildi, ama kendi fikirleri vardı. Santraller ve boya bitkileri gibi bir dizi firma açtı ve aile için belli bir varlığa sahip. Bunların arasında, ünlü deniz feneri boyası, bu Feng ailesinin şaheseridir.

Buna ek olarak, Feng Gong'un babası Feng Hainang da bilgili bir yetenektir ve bir zamanlar Jianren Üniversitesi'nde çalıştı. Ve annesi Liu Yiwei, Liujia Liu Fang'ın altıncı nesilleridir ve aynı zamanda ünlü bir kapıdır. Önceki bilgilerden, mizaç hala çok olağanüstü.

Böyle mükemmel bir aile bağlamında, büyükbabanın statüsüne dayanarak, Feng Gong'un 10 yaşından önce yaşam koşulları çok iyidir ve ayrıca ünlü bir "Feng Jiade" de bulunmaktadır. Şimdi oğlum hakkında düşünüyorum, ünlüüme güvenmiyorum, geri döndükten sonra okudum ve zaten küçük bir dereceye sahiptim.

>

Bahar Festivali ile birçok film ve televizyon çalışması

Feng Gong, Huazhong Normal Üniversitesi'ndeki edebi ve sanatsal profesyonellerden mezun oldu ve bir interpolator, direktör.

At sezonunda kazara bir fırsat tapınmış ve çapraz konuşma ve performansı öğrenmenin yoluna başladı. 1986'da Feng Gong ilk önce CCTV Bahar Festivali Gala'ya yatırıldı. O zamandan itibaren 32 yıldı. Bunlar arasında, "Qi Qi Shantou" ve "Tam Suçlu" ve "Karıyı takip edin, bebek bakıcısıdır", vb. Hepsi çok tanıdık ve beğendi ve ayrıca çok iyi bir ortakım var, yani sığır grubu.

1998'de Feng Gongbei'nin "Düşünme Yok", 18. Altın Ödül için en iyi aktör ödülünü kazandı. Aslında, Feng Gong, intercounted bir aktörün bir örneğidir. Oyunu oynamayı beklemiyordum. Çok fazla izleyiciydim.

Örneğin, "amatör polisi" ve "boşanma sözleşmesi" "pusu" olmuştur ve "pusu" ile en iyi erkek kahramanı olmuştur. Talk Dünyasında Feng Gong'un en güzelini oynayacağı bir aktör olduğu söylenebilir.

Çok uzun yıllar performans, Feng Gong için çok fazla servet biriktirebilirsiniz. Para kazanmazsanız, o zaman çok yıllara kadar yapışmayacak.

Dahası, şimdi bir aktör ya da bir yıldız geliri olacak ve Feng Gong gibi eski sanatçı Bahar Festivali akşamasındaydı ve görünüm ücreti düşük olmamalıdır.

Özel ev sürüklenmesi

Daha önce belirtilen aile geçmişi olmasına rağmen, bu Feng Gong'un geleceğine yardım etmedi, ama erken hayatını çok fakir yaptı. 1976'da soy, hala paramparça oldu ve Feng Gong çaresizce lüks evden çıktı ve büyük saygıda yaşadı.

Bu nedenle, Feng Gong, küçük bir yaş, su almak, iş için pişirme, böylece karısıyla evlenecek zaman yok. İkinin "evinin" evli olduğu, provadan ayrılan küçük bir alan olduğunda, tüm mobilyalar bir yataktır.

Karısına daha iyi bir durum vermek için, Feng Gong One, Çocuğun doğmuş olsa bile, karısı AI Hui'den çaresizce ayrılmış, mücadele etmeye geldi, göreceli bir arkadaş vardı. Neyse ki, Ai Hui, Feng Gong'da sessizce desteklenen çok nazik ve güzel bir eşdir.

1992 yılına kadar Feng Gongcai eve ayrıldı ve bir aile kendisine ait ilk gerçek "evi" vardı.

Bahar Festivali Akşamları Feng Gong için çok iyi bir fırsattır, bu yüzden ısrar ediyor, bu 32 yıldır. Seyirci Feng Gong'un performansını görmeyi sevse de, ailesiyle birlikte tekrar bir araya gelme şansını da ödedi ve art arda 320 yıl boyunca tam bir yeni yıl arifesi yoktu. Bu nedenle, Bahar Festivali akşamı bırakmak iyi bir şey.

Yoksul yaşamın alışkanlığı

Bir zamanlar özel otomobilin son derece nadir olduğunda Feng Gong'un çoktan kırmızı bir Xiali'yi açtığını söylediğini hatırlıyorum. Bu nedenle, Feng Gong'un varlıkları hala çok önemlidir, ancak sadece çok düşük anahtardır ve kasıtlı olarak servetlerini açıklamaz.

Feng Gong'tan önce tanışan arkadaşlar da vardı ve Snack Caddesi'ndeki yol kenarına bir yol olduğunu buldu ve hala iyi bir görünüm oldu. Dahası, Feng GongMei'nin elbisesi de birçok insandır, resmen resmen resmen hazırlanmanın yanı sıra, özel olarak basit ve konforlu kıyafetler giymiş, daha kolay görünüyor.

Feng Gong daha önce gerçekten zengin olsa da, oğlu Feng Kaicheng'in kendi değeri bile yüz milyonlardır, ancak hala yoksulluğa alışkın bir hayattır ve şimdi hala çok zor.

Feng Gong'un mevcut konağı gibi, bölge küçük olmasa da, yaşamak için kullanılır, bu yüzden de çok yaşıyor. Ve lüks evin dışındaki alan küçük değil, ancak hepsi Feng Gong tarafından yazmak için kullanıyorlar ve onu alacaklar. Buna ek olarak, Feng Gong'u görmek için uzun yoldan çiçek ve çim dikmek için kullanılan bir güneşlik oda var.

Eski yaşların çoğunun bu tür alışkanlıklara sahip olduğuna ve zor günler alışkanlık haline geldiğine inanıyorum çünkü bu paranın ne kadar kolay olmadığını biliyorlar ve onu besleyecekler.

Bahar Festivali Akşamının "emekliliğinden" sonra, Feng Gong'un torunu eşlik etmek için daha fazla zamana sahip ve deneyiminizi çocuğa koyar. Birçok insanla doluysan bile, Feng Gong zorbalık olmaktan bıkmaz, çok topraklanır.

Bu nedenle, Feng Gong henüz para yok, ama tasarruf dolu ve ne tür bir hayat olduğunu düşünüyor. Feng Gong Frankier'i izliyor, insanların sahnede geçtiğini ve çok fazla paraları olduğunu, paranın geniş olmayacağı ve kaşlarını çatlatmayacağını söyledi.

Feng Gong sadece bir kariyer değil, tedavi de birindendir ve temelde 30 yıldan fazla bir dedikodudur. Sadece örnek hala bir model oyuncu tarafından çerçevelendiriliyor. Neyse ki, normal yaşamla, etrafımdaki arkadaşlar, Feng Gong'un bir insan olduğunu biliyor, herkes zor, o iyi bir adam.

Sonunda, bu bebek bakıcısı da cezalandırılmıştır, Feng Gong'un hayatı da doğru yolda tutulur.

Günümüzde, Feng Gong gibi hala çok fazla yıldız yok, sadece topraklanmış olan bir yetenek var ve ben de kendi hayatımda yaşıyorum. Vücudundaki frugal ahlak da iyi bir eşi hak ediyor, Feng Gong'un hala ekranda hala tanıtılmadığı önemli değil, her zaman izleyicinin sevincini hatırlayacaktır.

Son olarak, Feng Gong'un ailesine eşlik eden ve bu yılların pişmanlıklarını oluşturan vücuda dikkat ettiğini umuyorum.

|
To Top