Shaanxi 8 yaşındaki kız öğretmen tarafından vuruldu, tebeşir doldurulmuş burun kan durdu, gözler tehlikeli, resmi: el hatası

9 Mart'ta Bayan Yang, Bayan Yang, Baoji, Shaanxi Eyaleti, ağda başlatıldı. 8 yaşındaki kızı yanlış matematik nedeniyle aradım, "Matematik öğretmeni vuruyor ve zihinlerini kaybetmiş insanlar", tüm netizens, matematik öğretmeni çok acımasız, sadece kovulması değil, aynı zamanda ayı da ezdi. cezai ehliyet!

Bayan Yang'a göre, 5 Mart'ta, aniden kızın matematik öğretmeni Zhao Mou'dan bir çağrı aldı, okulun küçük bir şeyi olduğunu söyledi, acele etmesine izin ver, Bayan Yang'ı okula bekle, kızın durumu Kızgın ve sıkıntılı ve bütün yüz şişmiş ve bu Moumou, Matematik'in "başyapıtı".

Bayan Yang: "Yüz şişmiş ve burun da kandır, öğretmen kanı kıyafetlere yıkadı."

Daha sonra, Bayan Yang aceleyle kızını muayene için hastaneye götürdü ve hastane tanı sertifikası yazdı: Sağ göz ve yanak yok .

Çocuğun yanlış yaptığı, böyle muamele edilmeli, sadece 8 yaşında, Bayan Yang, sadece yanlış matematik yüzünden.

Bayan Yang: "Sadece bir birim matematiği getirdi, sonra kitabı aldı, bir araç olarak yapıştırdı ve sonra çocuğa ulaşmak için istekli değil, (Zhao Mou) çocuğu oynamak istediğini söyledi. Yanlış bir şey yapın. Çocuk çekingen, kızgın, geçmişi atıyor. "

Çocuk hastaneye getirildikten sonra, hala burun kanamasında. "Okuldan sonra, o (Maceout, Macau, Moumou), çocuğu suyla aldı ve çocuğun burun deliklerine girdi, kanları yıkadı kıyafetler. Okula gitmemi bekliyordum. O zaman Kasıtlı olmadığını söyledi. Ama nefesimdeki özürlerini kabul edemiyorum. "

Resme göre, çocuğun yüzünün cidden şişmiş olduğunu, çok korkunç olduğunu görebilirsiniz, bu yapılması gereken en alt hangisidir? Bu, öğretmen sahibi öğretmen olan bir öğretmen mi?

6 Mart'ta, çocuk, belirsiz bir şeyi izlediğini söyledi. Bayan Yang hemen bir BT aldı. Gelecekteki vizyona gelince, doktorun kesin bir cevabı veremedi "dedi.

Daha sonra, Bayan Yang, polise adlandırılan, yanlışlıkla Zhao Mou ile bir araya geldi ve Bayan Yang, alarm mesajını aldı, bir transkript yapmak için polislere gitmesine izin verdi, zhao moumou bunu doğrudan düşünmedim. Arkadaşlarımın yemek yemesini istediğimi söyledi, zaman yok.

Kayıtları tamamladıktan sonra, karakol karakolu koordine etmek için tasarlanmıştır. Bundan sonra, Bayan Yang derhal İlçe Eğitim Bürosu'na bildirildi. "Müdür, bu öğretmeni vermek ve değerlendirme niteliklerini iptal etmek anlamına gelir."

Öğretmen Zhao Moumou'nun 18 yıllık öğretim deneyimi olduğu bildirildi. 2020 Eylül ayında, şehirden Fufeng County'deki üçüncü ilkokula terfi etti ve matematik öğretmeniydi.

İlgili muhabirler, Fufeng County Propaganda Departmanı ile irtibat kurun, Zhao'nun kendi hastalığının vücutta olduğuna, aile nişanlanmadığını, bu nedenle öğrenciler konusunda daha heyecanlıdır ve olayın izlenmesi, çocuğun yaralanması nedeniyle işleyicileri..

10: 53'te 10 Mart'ta, Fufeng County Propaganda Bölümü bu konuda, çalışma grubunun kurulduğunu, kapsamlı bir soruşturma ve yaralanma öğrencisi tedavisi yaptığını ve öğretmen zhao moumou çalışmayı durdurduğunu söyleyerek bir açıklama yaptı. soruşturma.

Öğretmenler, kanıtın geçişi ve her öğretmenin kendine özgü eğitim yöntemine sahiptir, ancak bu asla dövülmez, onbaşı ceza öğrencileri!

|
To Top