İran için yapmaya hazırlanın mı? ABD İngiliz ve Fransız uçak gemileri Körfezi, tüm ülkelerden toplandı

Trump Atları at, çünkü detayları bilmiyorsunuz, birçok ülke garip - Trump'ın Trump tarafından işletme masaları seti, hükümet üzerindeki tüm zor işler.

Ne kadar sürer? Trump dünyada kullanılmaktadır. Dünyanın bilindiği bilinmektedir: İlk önce sahte bir kod açın, daha sonra baskı, pazarlık yapın ve ekonomik yaptırımlar koyun, askeri rakibi sarın. ABD ordusuna, iki ana hegemonik, aynı zamanda dikkatlice koz - daha ucuza çok fazla hayal etmedi, ancak nihayet, nihai kazançlar, tüm Amerika Birleşik Devletleri.

Bu nedenle, TRI hareketine bakmayın, Orta Doğu'da, savaşçı ve denizaltıdaki uçak gemisi dağıtacaksınız, ancak aslında, "Bağırmak ve öldürmek" Trump'ın sadece bir askeri maceraya sahip, yani "Hançer" İran Genel Süleyarı . Çoğu durumda, Trump kasten korkuyor.

Ancak Biden aynı değil. Demokrat parti olarak, ABD Makinesi çok yönlüdür ve Bundang'de iki büyük şey yapıyorum: Crazy and Air Strikes Suriye ve atış 1,9 trilyon dolar.

Ekonomik kurallara iyi tanınan Trump, Biden Biden - büyük bir elini - büyük bir elin - büyük bir elini izlememedi ve nihayet Hindistan'ın ekonomik çıktısını çıkardı. Ancak politikacılar, BiDen'in nasıl istediği önemli değil, Obama dönemine geri döndü.

Bir şeyler yapmak istersem ne yapmalıyım, hala bilinmiyor, ama kesinlikle düzenlerden biriyim. Triang dört yılda bir savaş oynamadı ve ABD Silahları ve Pentagon gibi Trump'un arkasında Bai Deng, dört yıl sonra bir kabataslak göndermez, ikinci koz olması muhtemeldir ve ABD seçkinleri tarafından terk edilmiştir.

Şu anda, Orta Doğu - ABD askeri üssünde büyük bir olay tekrar üflendi.

3 Mart'ta, en az 10 roket, Amerika Birleşik Devletleri Esad Hava Kuvvetleri tabanına uçtu, en az 1 ABD sivilce yerinde öldü, ancak ABD ordusu incinmedi. Düşmandan sonra ABD ordusu, tabanın bazı tesislerini kapattı ve saldırı hakkında belirli bir soruşturma başlattı.

Başbakan, Irak, Irak'taki barış sürecini yok eden ve Irak iyileşme ekonomisini geciktiren Irak'ın güçleri olmadığını, Irak'taki insanların uygulamasını kullanmaya çalıştığını söyledi.

Anlamı şudur: bu konuda Irak'la ilgisi yoktur ve saldırgan Orta Doğu'da başka bir güçtür.

Sike, Irak tencereye İran'a verdi.

Beyaz Saray 3 Mart'ta, Amerika Birleşik Devletleri, gerekirse "askeri üssü" araştırıyor, Amerika Birleşik Devletleri fırsatta düzgün bir şekilde cevap verecek. Biden, bu konuya dikkat ettiğini vurguladı, Amerika Birleşik Devletleri'nin arkasında siyah bir el kim olduğunu belirledi.

ABD askeri üssünden önce, Amerika Birleşik Devletleri ve İsrail Suriye Hedefini bombaladı ve Suriye'nin ağır bir darbe vardı. İran'ın daha iyi olması için, ABD İngiliz hukuku Orta Doğu'da bir uçak gemisi yerleştirdi, yakında İran, "Farsça Warrow'ın altındaki Lincheng'a üç uçak gemisinin" durumuna bakacak.

İran meselesinde, ana güç sınır istasyonunu seçmeye başladı. Üç kategoriye ayrılabilir.

İlk önce Amerika Birleşik Devletleri'ni zorla. Şu anda, İngiliz, hukuk, İsrail ve Suudi Kravat, İran'ı zorlamak için Amerika Birleşik Devletleri ile çalışmak zorundadır ve askeri girişimsiz Almanya hala izliyor. Amerika Birleşik Devletleri Suriye'yi bombaladıktan sonra, Fransızlar, Amerika Birleşik Devletleri'nin yanlış bir şey yapmadığını ve Beyaz Saray'ın başlattığı hava saldırısı eylemini kesinlikle desteklediğini genişletmedi.

2 Mart'ta Markon, İran Cumhurbaşkanı Ruhany'yi anlattı ve İran'ın İran'a dönüşe karşı derhal tutum göstermesi gerektiğini söyledi. bu şu anlama gelir, AB zaten İran için son geçişi yayınladı.

Ayrıca, ABD, Suudi ile ortak bir askeri egzersizi tutuyor.

İkincisi, İran'ı destekleyin. Rusya, Suriye, Hortum Silahlı, Filistin Hamas Kuşkusuz İran'ı tersine çevirdi, çoğu zaman ABD Rusya'yı değiştirdi ve ayrıca 26 Şubat'ta Northern Suriye'yi şiddetle baskın düzenledi. Artık güç değil.

Güç ve kamptan, İran müttefikleri ABD müttefiklerinden uzak.

Üçüncüsü, bkz. Luggaburies, Hindistan, Japonya, Güney Kore ve Doğu Avrupa ülkeleri gibi çok büyük değildir. İran için, bu ülkelere destek almak çok zordur. Sebep de çok basittir: Kimse, uyluk vidalama durumunda bize yaptırımlarla yüzleşmeye istekli değildir.

ABD'nin bu kadar derin olmasının nedeni, kök finaldir ya da dolar hegemonyası nedeniyle, yün aracı Başlıca güç ABD doları hegemonyasına son vermek için ellere katılamazsa, Orta Doğu, gerçek istikrar ve refah elde etmek imkansızdır.

|
To Top