Zhang Zi Yiyi, "Merhaba, Li Huanying", karanlık, Jia Ling ile doğrudan siyah yüzü değerlendirildi

"Merhaba, Li Huanying", Bahar Festivali'nde siyah bir at, birçok ay yeni yılından uzak duruyor, şu ana kadar, gişe sadece "Wolf 2" için ikinci 5 milyarını aştı.

2016 yılının kişisel deneyimine göre, aynı isimde, Jia Ling'in kişisel deneyimine göre, sadece üniversiteye yeni çıkan kız, 1980'leri yanlışlıkla giyiyor ve genç dönemin annesi genç yaşta, iki kişilik gölgeler Sol değil, kız arkadaşların mutlu bir hikayesi gibi.

Bu filmin başarısı herkese beklenmedik durumda ve Gu Luling, Jia Ling'i düşünemez. Başlangıçta gülünç, gişe 1 milyar atlama kadın grubu dansı, 2 milyar saç saçı, 3 milyar yıldırım ve şaka yaptı. Bir şaka olsa bile, 4 milyar ve 5 milyar yuan beklemeye cesaret edemedim.

"Merhaba, Li Huanying", JIA Ling'in yönettiği ilk filmdir, onu küçük bir üründen gelen yerli aktörün ilk kadın direktörü olalım ve Zhang Xiaoxi'nin önceki küçük şeffaf, Jia Ling Yeşil Yaprakları, birinci Satır Oyuncu, sadece bir silah Teng, 20 milyar gişe.

Jia Ling'in ilk filmi, çekim becerileri ve teknikleri hala çok hassas, yetersiz deneyim, bu yüzden başarısı, film yönetmeni ve teknolojiyi kazanmıyor, ama samimi.

Tıpkı Jia Ling dedi ki, Bence bu film duygularıma ve annesime layık, kalbimi alacağım. Jia Ling bu cümleyi söyledi, öldü.

Bu filmin tüm detayları, JIA'nın kalbinin derinliklerinden tüm parçalar, Jia Liling anılarının ve annelerinin tüm bitleri ve parçaları, Jia Ling'e yol açan, çekim yaparken kendilerini tamamen kontrol edemez, duygularınızı tamamen kontrol edemez.

Bu nedenle, samimiyet bazı teknikleri telafi etmektir.

Belki de, "Merhaba, Li Huanying", film sanatının perspektifinden yeterli değil, "romanı öldürmek" ve "Kalabalık" "Tang Halkı" ve diğer filmler, ama Jia'da ince öğütme altında, film Seyircilerin duygularını tetikler, izleyici duygularını enfekte eder ve izleyicinin rezonansa neden olmasına neden olur.

Bu nedenle, "Merhaba, Li Huanying" bir Anıtı var, bir şampiyonluk şampiyonu haline geldi ve Doubban puanı da yüksek.

"Trump Kartına ACE" de, Zhang Ziyi, "Merhaba, Li Huanying", yüksek uzun boylu bir ton, net, Jia ling doğrudan siyah yüzünü değerlendirmek için bir cümle kullandı.

"ACE", "Şovun Davet Edilen" Shangyang Fu "Drama Grubu, Zhang Ziyi, Pazartesi, Yuan Hong, Pi, Yang di'nin TRIUMIST aşamasına geldi.

Bu ilk defa, Zhang Ziyi "ACE" olarak geldi. Bu nedenle, program grubu tercih edilir, her şey esas olarak Zhang Ziyi'sine dayanır ve hatta Shen Tengja Ling bile Zhang Ziyi'nin kraliyet astarı haline gelmiştir.

Oyun, yetenek performansı ya da muhabir buluşması, Zhang Ziyi çevresinde bile, hatta çiçek, Shen Teng, Yang di üç kişi Zhang Ziyi için bir şarkı oynuyor.

Program Grubu Zhang Ziyi'de uzmanlaşmıştır " ACE Reporter Resepsiyonu ".

Shen Teng Muhabir bir soru belirtti, şöyle dedi: ShangYang Fu çok ateşli, yüksek bir tartışmaya yol açtı, sormak istiyorum, onları görüyor musun?

Zhang Ziyi dedi ki, Bak, izlerken barlight'ı göreceğim. Biraz yüksek ve düşük yaşam deneyiminden sonra bu yaşa geldim, kabul edebilirim.

>

Bu noktada Zhang Ziyi, gerçekten de, sayısız fırtınanın gölgesini yaşadıktan sonra, bu küçük mesele bile sindirilemez?

Sonra yang di sordu, herhangi bir yorum var, gerçekten kabul etmene izin veriyor mu?

Zhang Ziyi dedi ki, Kesinlikle kötü niyetli yaralanmalara kabul edilemez.

Bu cümle hala çok nötr, hiç kimse yıkımı ve utanmayı kabul etmeye istekli değildir. Zhang Ziyi'nin cevabı burada ise, "muhabir toplantısı" değildir.

Ancak, Zhang Ziyi olmadı, Jia Ling'in filmini çekti ve "Shangyang Fu" ile dedi.

diyor:" Sadece gösteride olduğumda, çok fazla genç kız çocuğum vardı ve onu çok düşük bir şekilde attığımız için açtım. "

Bunu söylerseniz bile, hala yanlış bir şey yoktur. Nitekim, "Shangyang Fu" yeni yayın başlatmaya başladı, çünkü 38 yaşındaki Zhang Ziyi 15 yaşında bir kız çocuğu Wang Wei oynuyor, çok fazla tartışmaya neden oluyor, Zhang Ziyi'nin elbisesi, gaz sahası, performans, 15 yıllık yok -old kızın bir aura ve sevimli olmalı.

Ancak, sonraki, Zhang Ziyi şöyle dedi: " Jia Ling kız kardeşinin filmi sekiz puan. "

Bu cümle çok büyük, biri "Jia Lingjie", biri "bu film", biri "hepsi".

Bu cümle bağlı, kelimenin tam anlamıyla basittir. Jia Ling'in filmi 8.3 puan, ancak 5.3 puanım.

Her ne kadar Ming, Zhang Ziyi, JIA Ling filminin yüksek olduğunu, açık bir anlam olduğunu, aslında haksız, isteksiz, rahatsız edici olduğunu söyledi.

O zamanlar Jia Ling buna dinlendi ve bir göz atmadan önce yüzünde bir gülümseme görünümü dedi ve dedi. Nitekim, sadece 8,1 noktaya kadar düşer ve 5.8 arasındaki boşluk hala çok büyüktür.

Şimdiye kadar, "ShangYang Fu" bulutlu, Zhang Ziyi hala istekli değil, birçok insanın görmediği zaman, herkes bu "ölüm cezası" vereceğine inanıyor, bu kadar uzun süredir mücadele ettik, ancak böyle bir durumla karşılaştık.

Sonunda, umutla dedi. Belki bu nokta yavaş yavaş gelecek.

Aslında, "", sadece yayın, sadece yayın, ancak kamuoyu tarafından tanınmayan, ancak aktör oyunculuk, giyim, makyaj, görgü kuralları veya resim olsun, arsa hikayesi ile birçok düşük hızlı dramalar vardır. Sahne şaşırtıcı, insanları sinir bozucu olmayan bir butik haline geliyor.

Ancak, "ShangYang Fu" bu yeteneğe sahip değildi.

Bu nedenle, Zhang Ziyi nerede kaybolduğunu bilmiyor ve hala gelmesi mümkün.

Tıpkı Li Shahong gibi, "Rüyanın 1987 versiyonunun" rüyanın 1987 versiyonunun, tartışmaların başlangıcından itibaren, yavaş yavaş tanındığım, beğendim, klasik severim. Bence ne yapıyoruz, yeni sürüm " Kırmızı Adam Rüyası "80, 90, anlama, yorumdan sonra gençlerin bir versiyonu olabilir."

Ne yazık ki, bu sadece Li Shahong'un bir dileği.

Umarım Zhang Ziyi gerçeğe maruz kalabilir, bir boşluk bulabilir, "Jia Ling's Filmi 8.3 puan" sorun çıkarmaz ve şüphe, oyunculuk becerisini parlatarak, çok fazla düşme, komut dosyasını seçin.

|
To Top