İlk gün Luo Zhixiang, 200 kutu Tayvan ananasını aldı.

Kapsamlı Tayvan Medya Raporları, 27 Şubat'ta, geçen yıl şeftali renginde büyük bir gerileme ile karşılaşan şarkıcı olan Singer, Luo Zhixiang, geri dönüşünü resmen açıkladı. Yedeklemesinin ardından ilk eylem, eski ajan tarafından başlatılan yardım faaliyetlerine cevap vermek ve iyi yönergelerde 200 kutu armut satın aldı.

Veri Haritası: Luo zhixiang

Pingtung County'de bulunan iyi rehber kitabın, bekar bir anne chen Wenjing tarafından yaratıldığı anlaşılmaktadır. Çocukları açmak, her türlü tarım ürünlerini ekleme ve öğrencilerin yemeklerini ve sınıf yardımcı fonlarını yetiştirmek için her türlü tarım ürününü satmaya başlamak için açık bir okuldur.

Her yıl Mart ayından itibaren Tayvan ananası seçim sezonuna girecek. Geçen yıl Mayıs ayında, Tayvan'ın orta haber raporu, yeni taç salgınlarının, iyi kuralların ananas satış durumunu, sosyal sevdiklerin aktif olarak sipariş verebileceğini umduğunu bildirdi. Bu yılda, bu kitabın ananasının yavaş olması muhtemeldir. ...

27 Şubat'ta Ettoday Haber Yun, Sun de Rong hemen 10 kutu infadite abone oldu ve yukarıdaki haberleri duyduktan sonra bir aşk rölesi başlattı.

SUN DEOPENG Facebook Belgeleri Ekran Görüntüsü

Haberin kaynağı için, Sun de Rong, uzun yıllar bilen fırın patronunu bildiği bilindiğini söyledi.

Yüzünde, Sun de Rong, "(adada), büyük haber platformları bütün bir gün oynayacak, haberi, Kolej, dün (26.), konuştukları için panik ve düşük basınçla doludur. Arkadaşlar. Köylüler akşam yemeği var ve hayat genellikle tanınmaz. Para kazanmak kolay değildir. Bugün kötü haberler olmayı beklemiyordum. "" Eğlencenin büyük birliğini "denedim.

Luo zhixiang olduğunu söylemeye değer.

Sun de Rong, Luo Zhixiang'ın bir aracısıydı. Hayatında dünyaya katıldı. Sheng Luo Zhixiang netleşmeye yardım etmedi, ama bir numara. Geçen yıl, Luo Zixiang bir röportajda açıkladı, asla Sun de Ran'ın tacizini hiç söylemeyeceğini söylemiş olduğunu vurguladı. O zamandan beri, iki devam ediyor, 20 yıl içinde yanlış anlaşılmaları çözer.

Bu yıl 7 Şubat'ta Luo Zhixiang, kendi ve Sun de Rong'un bir fotoğrafıydı.

Ettoday News Cloud'a göre, öğretmen Sun de Rong'un bir yardım etkinliği başlattığını öğrendim. Luo Zhixiang ilk kez cevap verdi: "Telefonda, Chen de Rong, abonelik kutularının sayısını sordu, luo zhixiang şirin ilk önce 100 kutunun toplam fiyatını sordu. Bundan sonra fiyatı duydum, ağzını yeniliyor ve 200 kutuya abone oldu ve nakit ödemede belirtildi. "

28 Şubat'ta, yeşil medya üç haber, bunun Pinei çiftçilerin adasını kurtarmak için Luo Zhixiang olduğunu ve "Ai Tayvan" olduğunu açıkladı.

Raporda üç kez haberler, Qing Sun de Rong Facebook'un metninde "Kötü Haberler", anakara anakaranın Tayvan ithalatını ithalatının Tayvan ithalatını ve kötü niyetli bir şekilde iş zorluklarını kötü niyetli bir şekilde suçladığını açıkladı. ve kelimeler araziyi mahrum ediyordu. Karşıdaki iki kıyı üretimi.

Ekran Görüntüsünü Rapor Et

27 Şubat'ta Luo Zhixiang, YouTube platformunda kişisel bir kanal açtı ve bir video duyurusu yayınladı. Video'da, Luo Zhixiang bir sanitasyon işçisine çarptı, bir Tayvan netini Ximendachi'de bir sokakta davet etti ve Tayvan halkının görüşlerini kendi hakkındaki görüşlerini duymak istiyor. Sonuçlar Tayvan halkının kibar olmadığını kanıtladı.

Birçok katılımcının Luo Zhixiang'ın izlenimi hakkında doğrudan sözcük "zaman yönetimi ustası" ve onu geri görmek istemiyorum.

Luo Zhixiang kimliği belirttikten sonra, bazı katılımcıların utanç gördüğü gibi görünüyor. Hayatını geciktirmemesi tavsiye edilir. Hayatını yaşamak güzel. Bu şekilde, Luo Zhixiang, videonun sonunda, ağdan atlamak, "İnsanlar ve insanlar arasındaki en otantik ses" nadirdir ve "teşekkür ederim, bana bir şans vermeye istekliyim" dedi.

2020 Nisan'da, Luo Zhixiang, ön kız arkadaşı Zhou Yang Qingfa Weibo'ya gitti. Aşk dönemi, çok kaotiktir ve özel yaşam son derece kaotiktir. Bir dizi kadın sanatçı, kadın makyaj sanatçıları uzun zamandır haksız ilişkiler olmuştur.

Aynı gün Luo Zhixiang, bu aşk ilişkisinde yapacak bir şeyi olmadığını, ancak bir şeyin açıkça açıklanmayacağını vurguladı.

Sabahın erken saatlerinde Luo Zhixiang, bir kez daha makaleyi yayınladı ve tutum 180 derece döndü. Zhou Yangqing'in iki duygudaki tutkunu nasıl besleyeceğini bilmediğini, çocukça ve şanslı psikolojinin bir kez daha aldatılmasını söyledi. Zhou yangqing . Aynı zamanda, Luo Zhixiang aldatılmış ve saygı göstermeyen diğer kadınlara düştü, "Bunun sonuçlarını taşıyacağım."

10 ay sonra, Luo Zhixiang, siyasi olaylara karıştığını açıkladı, birçok Tayvan netizeni satın almadı.

>

Medyaya göre, 26 Şubat 2021'de Mamantuang, rutin basın toplantısında, anakara geleneklerinin, 2020'deki kıtanın Tayvan bölgesinden karantina zararlı organizmayı ele geçirdiler. Bu zararlı yaratıklar uyumsuz olduktan sonra, Çin'de tarımsal üretim ve ekolojik güvenlik konusunda ciddi bir tehdit olacak. Bitki salgın risklerini kaynaktan önlemek için, Gümrük Yönetimi, Tayvan'daki ananasın 1 Mart 2021'den itibaren ananasını askıya almaya karar verdi.

Ma XiaoguAng, bunun normal bir biyogüvenlik önleme önlemleri olduğunu, bilimsel ve makul olduğunu vurguladı, anakara ilgili kanunlara ve düzenlemelere ve standartlara uygundur.

Kaynak | gözlemci

Sıcak video önerisi

|
To Top