"Harika Noel Şirketi" nihai posteri yayınladı

Aile fantastik filmi "Christmas Wonderful Company" bugün nihai afişi yayınladı. Yönetmen ve başrolde Alan Shaba'nın Noel Baba'sı yeşil bir cüppe, Audrey Tatu, Geshfi Farahani ve Pio Ma Mai gibi tüm başroller ekranda belirdi. Dev bir Fransız Yılbaşı Gecesi olarak, güçlü aile atmosferi ve nihai posterdeki neşeli unsurlar, Noel aile karnavalının atmosferini tamamlayarak tamamen yansıtılıyor. Film, 15 Aralık'ta ana karadaki tiyatrolarda gösterime girecek.

Nihai poster tam karakter görünümü

Yıldızlarla mutlu Noeller

Fantastik aile komedisi "Noel'in Harika Şirketi", ünlü Fransız komedi yönetmeni Alain Schaba'nın yönetmenliğini ve başrolünü üstlendi. "Melekler Güzelliği Seviyor" ve "Da Vinci Şifresi" ile Çinli izleyiciler tarafından tanınan ve sevilen Fransız aktris Audrey. Tatu, kahraman rolünde oynadı ve aynı zamanda "Karayip Korsanları 5" ten İranlı sevgilisi Geshfi Farahani ile birçok kez Caesars'a aday gösterilen Fransız yakışıklı Pio Mama'yı bu yıldız dizisini oluşturmak için bir araya getirdi. Noel özel aile karnaval filmi.

Bu sefer ortaya çıkan nihai posterde, tüm ana karakterler ortaya çıktı. Alan Shaba'nın canlandırdığı Noel Baba yeşil bir cüppe giyiyor. "Noel Babaannesi" Audrey Tatu, göze çarpan gümüş bir saça sahip. Arkasında Geshefi Farahani ve Pio Mama iki tane taşıyor. Çocukların çok farklı tutumları var. Dört kişilik bir aile Noel'de iki kayınvalide ile birlikte bir kızağa biniyor.Renkli yıldızlı gökyüzü, hediye dağları, ren geyiği ve Noel ağaçları şenlikli bir atmosferle süsleniyor.

Noel yaklaşırken Christmas Wonder Company'nin tüm elfleri hastalandı.Çocuklara zamanında hediye dağıtabilmek için Alan Shaba'nın canlandırdığı Noel Baba yeryüzüne inmek zorunda kaldı ancak yolda ren geyiği kızağına yıldırım çarptı. Bir çare bulmak için Paris'e uçmak, beklenmedik bir şekilde duvara çarpmak ve dört kişilik tuhaf Thomas ailesiyle karşılaşmak, böylece büyüleyici bir fantastik maceraya atılmak.

Noel Baba dünyadaki gerçek duyguları deneyimlemek için aşağı iniyor

Yıllık dev sistem, ebeveyn-çocuk film izleme için ilk seçeneği oluşturur

Yönetmen Alain Chapa, ünlü bir Fransız komedi ustasıdır ve filmleri birçok kez Fransız gişe şampiyonu olmuştur. Dahası, saçma eğlenceli tarzı ve Fransız yönetmenin romantik aile duygusu nedeniyle Çinli izleyiciler tarafından kendisine "Fransız Stephen Chow" unvanı verildi.

Ayrıca bu sefer nihai posterle birlikte ortaya çıkan birçok fotoğraf var.Yeşil bir cüppeli Noel Baba, dünyada kimsenin kendisini bilmediğini fark eder.Bir dizi komik olayda, Noel Baba, çocuksu bir hayalet olsun, Thomas ailesiyle tanışır. Anne çifti, eksantrik çocukların yanı sıra, Noel Baba'ya bir insan ailesinin sıcaklığını yaşatırken, filmin Noel'in şenlikli atmosferi için de çok uygun olan, içeriden dışarıya mutlu bir aile atmosferine nüfuz etmesini sağlar.

"The Wonderful Company of Christmas", 30 milyon Euro'ya varan yatırımla bir Fransız yeni yılı gişe rekorları kıran bir film. All-star dizisi ve en iyi CG teknolojisi bir arada. Brian Jones, "Harry Potter and the Goblet of Fire" ın görsel efektler direktörüydü. Katılmak, perde arkasındaki ekip güçlü. İnanıyorum ki, neşe ve aile atmosferiyle dolu böylesine özelleştirilmiş bir Noel filmi, Noel civarında izleyicilere olağanüstü bir film izleme deneyimi getirecektir. Filmin ilk fragmanı yayınlanır yayınlanmaz çok sayıda övgü aldı. Seyirci sonunda bir filmin "% 100 Noel Karnavalı" olduğunu söyledi ve birçok genç ebeveyn ve izleyici bile "ebeveynler ve çocuklar için çocuklarıyla birlikte izleyebilecekleri en iyi Noel dosyası" olarak adlandırdı. film".

"Christmas Wonderful Company" Fransız Gaomeng Film Company tarafından üretildi, China Film Corporation tarafından tanıtıldı ve China Film Co., Ltd. tarafından dağıtıldı, Bayi Film Studio tarafından çevrildi ve Haixiu Entertainment promosyona yardımcı oldu. 15 Aralık'ta ulusal tiyatrolarda tam olarak gösterilecek.

Kitap Listesi // Bu BT kitaplarının, 9.0 Programlama Dili'nin üzerinde Douban puanıyla süper iyi bir üne sahiptir.
önceki
Xiaomi, BAIC, stratejik işbirliği, gençlerin ilk arabası; JD.com ile kanlı bir savaş, Suning bir kurye festivali düzenledi; Meizu yöneticisi Yang Zhe: Cep telefonu alırken neden sadece konfigürasyona
Sonraki
"Game of the Brave" 12 Ocak'ta başlıyor, Dashi Johnson, canavarlar grubuyla savaşmak için en güçlü karakteri getiriyor
Infineon, STMicroelectronics'i satın aldığını duyurdu, Avrupa dünya çapında bir yarı iletken devi doğuracak
Famicom puanı: "The Crew 2" için 33 puan
Xiao Ai hoparlörleri 5 milyardan fazla kez uyandı ve Xiao Ainin sınıf arkadaşları 8 milyarı aştı
İz arayan kişi bizim göremediklerimizi görebilir
"Prens uyuyakalırsa" en güzel aşkı yorumlamak için Chen Bolin ve Lin Yun'un son afişini el ele gösterdi.
"Endüstri Etkin Noktaları" BOE, Nesnelerin İnterneti alanını dönüştürmek için 100 milyon yuan harcıyor, bu ne yapacak?
Gu Tianle Hepburn Tom! Yanan Notre Dame de Paris pek çok filmde yer aldı
"Blog Gönderisi" Wishbone paylaşılan veri yolu bağlantısı örneği
"Divinity: Original Sin 2" konsol sürümü 31 Ağustos'ta yayınlanacak ve basitleştirilmiş ve geleneksel Çince'yi desteklediği onaylanacak
Honor V20'nin 48 milyon pikseli ne kadar net? Sahada her 10.000 pikseli inceledik!
Prob seçimi ve kullanım sorunlarının ayrıntılı açıklaması
To Top