Fenghua Zhengmao Gümüşle dolu! Loess Platosu'ndaki "Hastalara Hayatı Ayrılmaya İstiyor"

Git, taban seviyesine git

Anavatana en zor yer

Bu Pekin kızı

Mezuniyette bir yaşam seçimi

Son 53 yılda, Loess Platosu'nu aldı ve sayısız hastada acıyı kaldırdı, büyük şehirlere geri dönme fırsatını bıraktı, büyük hastanenin yüksek ödemesini reddetti ve ilk düzenli pediatri kurdu. geriye doğru küçük ilçe. Emekliliğin ardından, hala gönüllü danışma konusunda ısrar ediyor ve kitlelerin sağlığını koruyor.

Çarşamba günü, sabah 7: 30'da, MEI'ye 77 yaşındaki 77 yaşındaki yoldan günümüzde başlayacak, hastaneye yürümek, danışmak için gönüllü oldu. İlkbaharın ilkbaharında, sıcaklık, Lonely Plato'nun yalnız yerinde 0 ° C'ye ulaştı, sıcaklık 0 ° C'ye ulaştı, ancak birçok yayalar olmasa bile, pek çok insan yoluna merhaba demek için inisiyatifi alacak.

Bu 1968 Pekin Tren İstasyonu. Fotoğraftaki bu insan grubu, Rhodian Mei'nin ve sınıf arkadaşlarının ayrılmadan önce alınmasıdır (sol iki Luo Mei.). Mezuniyet vesilesiyle, 24 yaşındaki Rongsheng Mei, ana okula anavatandan en zor yere tahsis etmesini taahhüt etti. 5. Aralık'ta, doğru kış, Batı Tren treninde acele Erik. Cabrio kamyonu Kuzey Shaanxi'deki Sarı Dünya Yaylası'na değiştirdikten sonra, Jia County'a döndü.

Jia County, 1970'lerde kırsal tıbbi koşullar, birçok dağda fakir yürüyemez. Lusseng Mei'yi öğrendikten sonra, köye girdi ve tıp göndermek için kapıya gönderdi ve ayak izi Jia County'de 24 ilçe aldı. Lushangmei Üniversitesi, pediatrik bir bilimdir. O zamanlar, Jia County Halk Halkası'nın hastanesi puanlamadı ve her doktor, iç, dış, kadınlar, çocuklar, Çin tıbbı gibi çeşitli konuların bilgisine hakim olmalı ve öğrenme konusunda ısrar etmesi gerekir. Her gün gazyağı lambasında çalışmak için. Onlarca notun altında, yakında hastanenin "çok yüz yüze" olur. Öğrenmenin yanı sıra, mola sırasında, hastane "Yarı Doktor Yarı Çalışan" uygular ve Lu Shengmei ayrıca bir ay, bir aylık bir ayı onarmaya başladı ve vücut bir düzine pounddan daha fazla kaybetti.

Performansın performansı nedeniyle, 1980'lerde Lu Shengmei, aslen Pekin Union Hospital ve Shaanxi'nin doktora katıldığı için seçildi. Akademik performans olağanüstü olduğundan, eğitmenler çalışmalarını harekete geçirmelerine yardımcı olabileceklerini söylüyor, ancak Lutong Mei'nin kalbinin Jia County'de kök salmıştı. Jia County, ona ihtiyaç duyuyor, iki çocuk da ondan da ayrılmaz, ancak Pekin'in kalbi memleketleri olmasına rağmen, Lishengmei, öğretmen hakkında iyi bir fikir kazandı ve kesinlikle Jia ilçesine geri döndü.

1983 yılında Pekin Derneği Hastanesinden, hastaneye geri döndü ve Lu Shengmei, Dernek Hastanesi'nin Jia County Halk Halkası'na yönetim deneyimini aldı. Hosted'in altında, Jia County Halk Hastanesi bağımsız bir pedorcu departmanı var ve ayrıca büyük yatırımları, Pekin Derneği'nin zor vakalarını ve çeşitli departman danışma sistemlerini uygulamaya başladı. JiAxian Halk Hastanesi'nin, iş adı, özellikle pediatriğin intravenöz delinme teknolojisi, özellikle Yulin'deki tıbbi beceri rekabeti ve Yulin bölgesindeki tıbbi beceri yarışmasında ilk sırada. Jia County County Komitesi Organizasyon Anabilim Dalı'nda, Muhabir Lisa Mime ziyaretinden sonra parti üyeliği kayıt formunda yazılı taahhüdü gördü.

Hayatın değeri, inancın ideal olmasıdır.

İnançlar ve idealler için

Doldurulmuş olmaktan korkmamak, azim, her zaman sonsuza dek mücadele etmek

On yıl boyunca bile

Çabalar bile

50 yıldan fazla fırtına olan Fenghua Zhengmao'nun Bayan Üniversite öğrencisi, şimdi gümüşle dolu. Bununla birlikte, 20 yıldan fazla bir süredir emekli oldu, meşgul olmadı ve Jia County'de kalmaya devam etti ve Jiaxian'da oturma girişimini sürdürdü, arkadaşların daha az para harcadığı konusunda ısrar etti, para harcayamazlar.

1999'da Rongshengmei, Jia County Halk Hastanesi Dekan Yardımcısı'ndan emekli oldu. Emekliydikten sonra, Pekin akrabalarını reddetti, Pekin'in daha sonraki yıllık önerisine geri döndüğünü, yüksek ödeiz yerel hastane yüksek maaşlarının davetini reddetti, ancak Jia County halkını kapıyı ziyaret etmeyi asla reddetti.

Jiaxian Black Ejderha Tapınağında, 20 metrekarelik fırın ondan daha az. Bir ev olduğu söyleniyor, bunun geçici bir klinik olduğunu söylemek daha iyidir. Jia İlçesi, bir doktorun görmenin yolunu görmenin yolu her gün sona erecek. Lusseng Mei hala geçmişten hoşlanıyor, ciddi hastalıkları yönetmeye daha az harcama ilkesi üzerine ısrar ediyor, para harcamıyor.

"Çok yaşlı olma,

Hayatı hastaya bırakmaya hazırım

Genç bir akran bırakın. "

Bu 29 Ocak 2020

Yeni taç pnömoni salgını

Rongmei el yazısı, lütfen

Bugün, hastaneye gidecekten post-emekli yollar var ve boş zaman evde. Kaligrafi, şarkı söylemeyi öğren ve Jiaxian yaşlı gönüllü hizmet ekibini kurdu, aktif olarak çocukları yürüttü, askeri özen gösterme, gönüllü hizmet Toplum ve bakım için aktiviteler.

(Toplam İstasyon CCTV Muhabir Wang Xinyu Wu Chengxuan Meng Tao Liu Haitao Yulintai Ma Teng Shapeng)

Kaynak: CCTV News Client

|
To Top