Yaz Taşımacılığı Guangzhou metro yolcu akışı 10 milyon "engel" aşıyor ve bu metro etkinliği de çok sıcak ...

Nandu'nun sıcak yazında, Guangzhou Metro Masküler Maskot Yoyo, Wansheng Plaza Metro Tema Parkı'ndaki Wansheng Plaza Metro Tema Parkı'ndaki "mahalleleriyle" buluşmak için havalı bir büyükelçi olmak için enkarne oldu. Plaza, katılmak için birçok vatandaşı çekiyor. Nandu muhabirleri yazın açılmasıyla herkesin tutkulu seyahatinin arttığını öğrendiler. Devlet metrosunun yolcu akışı on milyondan dolayı kırıldı.

Guangzhou Metro Masküler Masküler Karnaval Etkinlikleri Açık

Yaz burada, Guangzhou metro maskotu gönderildi! 15 Temmuz'da, 6. Guangzhou Metro Maskot Karnavalı Wansheng Plaza'da piyasaya sürüldü. Ana mekan Wansheng Plaza dört "havalı sır" yolculuğu ve "sualtı dünyası" ve "10.000 -metre orman" yarattı. "Gold Coast" ve "Polar Buzul" birbirlerine ilginç bir gizli yolculuk oluşturuyor. Yeni sahneler ve benzersiz deneyimler, herkesi durdurup fotoğraf çekmeye çekti.

Metro Maskot Karnavalı Wansheng Plaza'da piyasaya sürüldü.

Aynı zamanda, Guangzhou Metro Müzesi Meydanı'nda, 3 oyun etkileşimli alan arkadaşların meydan okumaya gitmesini bekliyor: Buz Kuvvetleri Testi, Dondurma Çöp Oyunu ...

Çocuklar metro maskotları ile fotoğraf çekiyorlar.

Wanssheng Plaza'da bulunan Guangzhou Müzesi Müzesi de sıcak bir yolcu akışını başlattı. 14 Temmuz'da Guangdong İl Gümrük Çalışma Komitesi'nin desteğiyle Guangzhou Metro Müzesi, "Parti Tarihinin Ulusal Eğitim Üssü ve Gelecek Nesil Devlet Tarihi" olarak tanımlandı ve açılış törenine sahipti. Guangzhou Metro Müzesi'nin tercümanı olan Zhang Weijun, yakın gelecekte müzedeki insanların temel olarak günlük olarak iki veya dört bin temelini sürdürdüğünü tanıttı. "Her gün, birçok ebeveyn Guangzhou Metro'nun inşası ve metroda müzede kurulan çeşitli interaktif deneyim tesisleri hakkında bilgi edinmek için çocuklarıyla birlikte Metro Müzesi'ne geliyor."

Karnaval faaliyetlerinde 50'den fazla marka tüccarı olduğu ve canlı performanslar ve refah grubu sürekli olduğu bildiriliyor. Guangzhou Metro'nun yo planındaki ana aktivite IP'si olarak, yinelemeli yükseltmeler yoluyla vatandaşlar için sürekli olarak yüksek kaliteli ebeveyn -çocuk deneyim sahneleri yaratmaya kararlıdır. IP sembolleri Guangzhou vatandaşlarına renkli eğlence faaliyetleri taşımaya devam ediyor ve ayrıca Guangzhou Metro'nun gelişimine yeni ivme ve yeni canlılık enjekte ediyor.

Guangzhou Metro Yaz Seyahat Kırık On Bin Kapı

Nandu muhabirleri, üst üste binen turist akışından ve yaz taşımacılığından etkilenen, şu an itibariyle, iş günlerindeki ortalama yolcu yolcu sayısının 9.8 milyonu aştığını ve 7 ve 10 Temmuz'daki yolcu hacminin 10 milyonu aştığını öğrendiler.

7 ve 10 Temmuz'da yolcu hacmi 10 milyonu aştı. Resim Kaynağı Guangzhou Metro.

Yaz boyunca, Guangzhou Tower İstasyonu, Jiahe Wanggang İstasyonu ve Guangzhou tren istasyonu yolcu akışı önemli ölçüde arttı ve olay yerinde birçok yolcu vardı. Herkesin seyahat güvenliğini sağlamak için Guangzhou Metro, aşağıdaki yolcu akışı borusu kontrol istasyonlarını ekledi

İstasyon, on -yerinde yolcu akışına göre kontrol önlemleri alacaktır. Resim Kaynağı Guangzhou Metro.

Guangzhou Metro, bu istasyonlardan istasyona girmesi gereken yolcuları hatırlatıyor. Lütfen ilgili istasyonların bildirimlerine ve yayınlarına dikkat edin, bir seyahat planı makul bir şekilde düzenleyin ve güzergahı geciktirmek için istasyona girmek için daha fazla zaman ayırmaya çalışın.

South Capital Guangzhou Haber Departmanı tarafından üretildi

Yazma: Nandu muhabiri Zhong Liting Zou Wei stajyer Lu XiUYEY

2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
önceki
20 saat içinde çözülen Longhua Yi topluluğunun çay lehçesi kitlelerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verecek
Sonraki
"Hemen yerleşmeye hazır!"
Yeni işçide ilk kez gol attım. Fang hao: Beni oynamaya gönderdiğim sürece, kesinlikle dışarı çıkacağım
Suarez: Oyuncunun performansından memnun kaldılar, saldırganlık oynadılar
Resimde Resimde İnsanlar: Zizhuyuan'daki Lotus Ponds Serin
Çin'in ekonomik yuvarlak masasını takiben, 2023'te Çin ekonomisinin yarı yılı raporunu anlayacak
Sıcak yorum C919'da ikinci set "Hızlanma"
Üç Wuhan kasabasının koçu: kabul edebilirsiniz
Yazın ilk yarısında gişe 8.787 milyardı ve tarihi bir rekor kırdı
Wolverine Land Orchid, keşfedildi
Suarez: Oyuncunun performansından memnun kaldılar, saldırganlık oynadılar
Yazın ilk yarısında gişe 8.787 milyardı ve tarihi bir rekor kırdı
Kerry'nin Pekin, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde "en sıcak sezonda" iklimsel işbirliği "ısıtmalı" olabilir mi?
To Top