Çin'in sınırsız olmanın maliyetini üstlenmesine izin verin! ABD ordusu kendini abartıyor ya da insanların kurtuluş ordusunu küçümsüyor mu?

Çin'in birleşik sürecine müdahale etmek için, anakarayı Tayvan'ı çözme probleminden vazgeçmek için, yakın zamanda bir dizi ABD askeri yüksek yetkilisi, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Ordusu McMasque'u koydu: "ABD ordusu" Deniz Hava Kuvvetleri ölçeğini genişletecek, Hindistan ve Çin'de yarışabileceklerini yapacak. Amerika Birleşik Devletleri Taihai ve Nanhai dinamiklerinde Çin'e tolerans göstermeyecek. Aksi takdirde, Çin "Harika Fiyat" ödeyecek. ABD Hindistan Komutanlığı Komutanı Davidson şunları söyledi: "Washington'un Çin'e inanması için Çin'e ihtiyacı var, gücü kullanmanın maliyetini yüksektir. "ABD Hindistan-Siparişin, ABD Kongresi'ne Asya İşleri için" Pasifik Caydırıcılık Planı "sunduğu ve ABD Kongresi'nden projenin ilk ada zincirinde güçlenmesi için 27 milyar dolarlık onaylamasını istediği bildirildi. Guam'da ada zinciri ve askeri olanaklar.

Resim ABD askeri yok edici oluşumunu gösterir

7 Mart öğleden sonra, Wang Yi'nin Dışişleri Bakanı, Tayvan'ın sorunlarında uzmanlaşmıştır. "Boğazın iki tarafı, aynı zamanda genel bir eğilim olan birleştirilmelidir, Çin milletinin kolektif iradesidir, bu, değişmeyecek, bu imkansızdır. Değiştirmek için. Bir Çin ilkesi, ABD ilişkilerinin siyasi temelidir. "Açıkçası, kralın bakanının konuşması, Tayvan Deniz Sorununun kaba davranışlarındaki son ABD kararlarına cevap vermektir. ABD gücünün tehdit ettiği eylemler ilk defa değil, ancak Çin Tayvan Denizi'nin çözülmesi gerektiğine karar verdi! "Koplanma Kırmızı Hattı", ABD'nin Tayvan Deniz Sorunu'na müdahale edilmesi durumunda, Çin'in ABD'ye asla zayıf bir şekilde göstermeyeceği anlamına gelir. Egemenliğin bütünlüğünü korumak için, birleşik Çin'in tarihsel misyonunu tamamlamak, insanların kurtuluş ordusu hazır!

Resim Çin Donanma Gönderimini Gösteriyor

Aslında, ABD ordusunun çılgınca konuşması, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki çelişkinin yavaş yavaş genişlemekti, Taihai sorunları Çin'in alt çizgisidir ve aynı zamanda Çin ve ABD'nin temelidir. Barış ile. ABD ordusu Çin ve Amerikan fikir birliğiyle ilgileniyor. Anakara Tayvan deniz meselesinde uyarılır ve karmaşık Tayvan durumu anakaranın tahammül edemeyeceğidir. Tayvan sorunları, Amerika Birleşik Devletleri müdahaleye müdahale etmeye çalıştığından dolayı daha karmaşık hale geldi ve şu anki Amerikan ordusunun ifadesi, ABD kıtasında ise, Amerika Birleşik Devletleri müdahale etti, sonra Amerika Birleşik Devletleri'ne tüm sonuçları taşımalı!

Resim ABD askeri yok edici gösteriyor

Biden daha önce Sino-ABD ilişkilerini iyileştirdiğini iddia etse de, "Sözlerini", son günlerde, Çin'in İlişkisi, özellikle de Sino-ABD ilişkileri, büyük bir zorluk var, büyük bir zorluk var. Devletler sürekli Çin'de yapılmaktadır. Çin ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki mesafeyi koklamak, ABD Dışişleri Bakanı, Blin, "Ayrılma", daha önce talep edildi: "Amerika Birleşik Devletleri, Diaoyu Adaları'ndaki Japonya'nın Diaoyu Adaları'ndaki egemenliğini desteklemektedir. Yakında özür, ama bu onun için gerçekten pişman olmadığı anlamına gelmez. Son zamanlarda Burlin, bir kez daha uygun olmayan açıklamalar yaptılar, ABD ile Çin arasındaki ilişki bu yüzyılda dünyanın en büyük jeopolitik testidir ve ABD'nin Çin Uygurlarını, Hong Kong'ları ve Müslümanları koruduğu söylemesidir. Bulin Kelly, yalnızca Çin arasındaki iç ilişkide, kitlelerin gözleri parlak, Brinken'in gülünç konuşması sadece ABD'nin bir gülümsemesini yapacak.

Resim ABD Askeri Uçak Taşıyıcısını Gösteriyor

Biden ayrıca "Tayvan Bağımsızlığını" desteklemediğini ve itiraf etmeyeceğini söyledi. ABD hükümeti, Cai Yingwen makamlarının iyi transisteözünü azalttığını söyledi, ancak bunlar açıkçası sadece bunu yapıyor. ABD ordusunun Çin askeri eylemi için sonuncusu Zaten kızdır, Tayvan Asya-Pasifik bölgesindeki ABD askeri eyleminin kritik bir düğümü olarak Tayvan, Tayvan'ın bağımsızlığını kabul etmesine rağmen, Tayvan'ın askeri operasyonunda, Çin'in hayır olmasına rağmen gitmesine izin vermeyecek. Fantezi, "Yardım edemez ve toz kaçmaz." Bu yıl "iki seans" tarafından ortaya çıkan bilgilere göre, Çin, ordunun modernizasyon sürecini hızlandırmak için kullanılan ordu için 20 milyar dolardan fazla askeri bütçe sunuyor. Yüzünü ABD ile yırtılma sonundan önce , Çin, önlemek için iki elinizin için hazırlanmalıdır..

Resim Çin Deniz Gemi Oluşumunu Gösteriyor

Tayvan, Çin halkının ulusal topraklarından daha fazlası, aynı zamanda gelecekte tüm ulusal savunma sisteminin inşası. Stratejik bir bakış açısıyla Tayvan, Çin'in ilk büyük adasıdır. Güneydoğu kıyısında, Tayvan, stratejik konumdan gelen Çinli bir önemli stratejik çıkıntıdır ve Tayvan'ın insanların kurtuluş ordusunun askeri bir üssüne sahiptir. Yönteki askeri girişimler. Doğu Çin'deki Diaoyu Adaları, "ilk ada zinciri" olarak adlandırılan "ilk ada zinciri" olarak adlandırılan sıkı bir şekilde kontrol edebilir. Aynı zamanda, Güney Çin Denizi ve Doğu Denizi, yeni Deniz İpek Yolu'nun yeni döneminin taşınması değildir. Aynı zamanda, Çin'in dış ticaret üretimini, ithal petrol mineral taşımacılığı boğazını, ABD ordusunun ordusunu birleştirir. Eylem Nanhai bölgesinde, Çin'in Güney Çin Denizi'ndeki altyapının yapımında, Çin'e, ABD Deniz Kuvvetleri'nin Çin'in Denizcilik enerji tedarik hattını kesebileceğini gösteren en önemli nedeni, Çin'e göstermektir.

Resim Çin Donanması İniş Savaş Oluşumu Gösteriyor

Bu nedenle, birleşik bir ülkede olup olmadığı veya gelecekteki Çin daha ileri gitmek istiyor, Tayvan Deniz Sorunu çözülmeli. Çin'in Çin'in gelişimi planı, Biden'in sonu nedeniyle durgun olmayacak, çünkü ABD ordusu, insanların kurtuluş ordusunun gelecekteki gelişiminin gelecekteki büyük planını görüyor ve ABD askeri yüksek seviyesi Tayvan deniz sorununu kullanacak. Bununla birlikte, havacılık manzarasına, ABD politikacıları ve generalleri, Tayvan sorunlarını çözmek için Çinlilerin güvenini ve kararlılığını hafife alır. Önceki dönemden itibaren, "Ulusal Kapsamlı Stereo Ulaştırma Ağı Planı" Taipei Yüksek Hızlı Tren İstasyonu listelenmiştir ve Wang Yi Dışişleri Bakanı Stres: Boğazın iki tarafı birleştirilmelidir ve bu da gereklidir. Birleştirmek için, bu genel bir eğilimdir, Çin ulusunun kolektif iradesidir, değişmeyecek, değişmesi imkansızdır. Anakaradaki sorunu çözme kararlılığını görebiliriz. Tarihin önünde, Amerikan politikacıları sırt sırasına karşı gitmek istiyorsa, kaçınılmaz olarak başarılı olacak. Çin'in kapısında, ABD ordusu pla'ya meydan okumak istiyor, şüphesiz bu kendi kendine emme! Karşıtı YARDIM YARDIMCI YARDIMCI DPRK, Amerikalılar, ABD merkezli Batı ülkesi gerçekten Çin'in alt çizgisine meydan okumak istiyorsa, "acıyı" unutmuş olabilirler.

|
To Top