Media Report Li Xiaoyu Yeni , Adam yanan fotoğraftan kaçınmıyor, iki gerçek ilişki maruz kalıyor

Li Xiaoyan'ın ardından Jia Nai ile boşanmasından sonra, iyi bir anne olmak üzere konsantre oldu.

Geçen yıl Kasım ayında, rüzgar dalgasından sonra bir medya röportajı aldı ve şu anki duyguları ve çoğaltmanın "hiçbir şey, eksiksiz", aynı zamanda duygularının tatlı ve kızı olduğunu da anladı.

Son zamanlarda, Li Xiaoyu nihayet yeni dedikodudan çıktı ve nesnenin ev sahibi Ma Zhiyu'daydı.

5 Mart'ta Ma Zhiyu, Weibo'da Li Xiaolu ile çok fazla fotoğraf yayınladı. "Biz" kayak yapmaktan çok mutluyum, sağlıklı, sağlıklı, doğaya yakın, olumlu enerji kayağı, enerjik olalım. "

Konum Pekin'deki şarap peri köprüsünü gösterir.

Li Xiaoyao pembe bir kayak kıyafeti giydi ve çok güzeldi, ama biraz ağır olabilir, çünkü makyaj ilişkisi yoktur, karanlık daireleri biraz ağır ve güzellik durumunda hala biraz var.

İkisi bir çocuk gibidir ve lens gangli'dir. Li Xiaoyu ile birlikte "çiçek" oynamak nadirdir. Sığ bir ilişki yaşadıklarını görebilir.

Ma Zhiyu ve Li Xiaoyu da kayak partnerleridir. Kadın bir acemidir. Adam onu önüne götürür, dikkatlice dikkatlice düşünün.

>

Hong Kong Media Reports'a göre, Li Xiaoyu kayakmayı seviyor ve kayak merkezinde oynanan fotoğraf ve videolar üç farklı beşte. Bazen kızımla tatlı olacağım. Bazen üç ya da beş arkadaşın arkadaşım ve arkadaşlarım. Aynı şekilde Ma Zhiyu dahil..

Önceden, Ma Zhiyu sosyal platformdan çıktı ve Li Xiaoyu'nun ikisi videoyu aldı ve ikisi tacit.

Ma Zhiyu samimidir, Li Xiaoyu, Bahar Festivali'nden önce saçları birbirine kesmeye maruz kalan "Xiaomei" dir.

Bu birçok ilgi alanına neden oldu ve ilişkilerini sorguladılar.

Ma Zhiyu, yorumlarda çift bir ilişki olmadığını açıkladı, Li Xiaoyu onun "saygılı kız kardeşi" ve herkesin "yorum yapmayı" bırakmasına izin verdi.

MA Zhiyu'nun Weibo Sertifikası, Pekin Kültürel İletişim Co, Ltd, Host, Kişisel Profil, "Çin'in Baş Düğün Bölümü, Host, Yaratıcı Şarkıcı, Aktör" olduğu iddialarının Genel Müdürü olduğunu gösterdi.

Ma Zhiyu'nun 1983'te doğduğu, Li Xiaoyu sayesinde, 2006'daki CCTV "Top On Yeni İnsan Seçimi" yarışmasına katıldığı ve birkaç albüm yayınladı.

Geçen yıl Nisan ayında, Ma Zhiyu ve karısı bir düğün düzenledi ve Li Xiaoyu annesi Ma Zhiyu'nun davul'u ve Li Xiaoyu, Ma Zhiyu'nun bir kız kardeşidir.

Birkaç gün önce, Ma Zhiyu, Li Xiaoyu'nun videolarını çıkardı, ikisi dedikodudan çıktı, dış dünyadan kaçınacaklarını düşünüyordu, ancak Ma Zhiyu'nun Weibo'da iki kişiyi aldığını beklemiyordum. Görünüşe göre Engellenmekten korkmuyor ya da bu şekilde net bir şekilde kullanmak istiyorlar mı?

|
To Top