Bu yıl moda ile aranızdaki mesafe sadece böyle bir hasır çanta

Bu yıl moda ile aranızdaki mesafe sadece böyle bir hasır çanta

Küçük taze orman tatili rüzgar saman dokuma çanta

Hala büyükannenin sebze almak için kullandığı sepetlerden saman dokuma çantaların olduğunu düşünüyor musun? Bu büyük bir hata. Görünüşe göre hasır dokuma çantalar da yenilenebilir. Yazınıza biraz serinlik katmak için hasır dokuma malzemelerle gelin!

Küçük taze orman tatili rüzgar saman dokuma çanta

Bu hasır dokuma çanta özellikle yumuşak çim malzemeden üretilmiştir, ancak aşınmaya karşı da oldukça dayanıklıdır.Pembe papyon çok tatlı ve sevimli olup, içinde kiriş bulunan bir tasarıma sahiptir.Düşen şeyler için endişelenmenize gerek yok.

Avrupa ve Amerikan alfabesi taşınabilir hasır çanta

Hepsi paketin tüm hastalıkları iyileştirdiğini söylüyor, bu gerçekten kadınlar için gerçek! Bu ins net ünlünün hasır dokuma çantasını yüksek bir görünüşe sahip olmadım, bu yüzden bu yaz gerçekten üzgünüm!

Avrupa ve Amerikan alfabesi taşınabilir hasır çanta

Bu siyah hasır dokuma çanta, güçlü Avrupa ve Amerikan tarzıyla dolu harflerle basılmıştır.Kabuk benzeri tasarımın tamamı çok şıktır.Yüksek kaliteli ahşap sap, insanların çantada kullanılan hasır dokuma malzemeyi yansıtan çok gelişmiş hissetmelerini sağlar!

Ilmek rattan hasır dokuma hasır çanta

Hasır dokuma çantaların sıcak mevsiminde, bu yaz bir tane almadın mı? Yaz pastoral tarzıyla dolu, günlük veya tatil için süper uygun, modadan sadece bir hasır çantasın!

Ilmek rattan hasır dokuma hasır çanta

Gövde ve omuz askıları saman dokuma malzemelerden yapılmıştır, çiçekli bir etek giyin, hasır dokuma bir çanta, süper yaş azaltma, öyle güzel bir kombinasyon, kendinizi Bali'de sahilde güneşte yıkarken hayal edebilirsiniz!

Plaj halkalı hasır çanta

Hayatı gibi çantaları seven bir kız için çantanın çözemeyeceği hiçbir şey yoktur! Çeşitli şekil ve malzemelerden oluşan bir çanta var.İçbükey şeklimiz için hasır dokuma çanta vazgeçilmez bir moda eşyasıdır!

Plaj halkalı hasır çanta

Bu çantanın kapasitesi büyük, ancak genel görünümü çok hassas, halkanın tutacağı moda anlayışı ile dolu, elde tutulabilir, uzun bir omuz askısı var, ayrıca çapraz vücut olabilir, çok samimi bir tasarım.

Kore tarzı küçük taze ananaslı rattan çanta

Hasır dokuma çantalar o kadar popüler ki, yazın nasıl daha az havalı kıyafetler olabilir? Yazın buluşmayı basit ve havalı yapalım!

Kore tarzı küçük taze ananaslı rattan çanta

Ananas şeklindeki tasarımı çok sevimli ve sevimli.Soğuk yazlık kıyafetlerle tatil hissi dolu.Bu tasarımın sıkıştırma ile deforme olması kolay değil ve çantaya çarpma şansı son derece düşük!

Kore şık mini hasır çanta

Yazlar sonsuz güzeldir ve hasır dokuma çantalar vazgeçilmezdir! Kendinize rahatlama, yaşam temponuzu yavaşlatma ve hasır bir çantayla dışarı çıkma şansı verin!

Kore şık mini hasır çanta

Çanta küçük görünmesine rağmen büyük bir kapasiteye sahiptir, cep telefonlarını, anahtarları, küçük cüzdanları vb. Tutabilir. Bambu malzeme aynı zamanda çok güçlü ve süper hafiftir!

Bu kadar küçük çiçekli bir etek giyiyorsun, çok taze ve zarifsin
önceki
Yaşlanmayı azaltan mükemmel bir elbise ile sorunsuz uyum sağlayan zayıflama, ince bayanların kadınsı mizacını ortaya çıkarır.
Sonraki
En güzel siz, en güzel üst düzey ipek desenli elbise ile bir kadının doğal kişilik duygularını serbest bırakın
Güzel bir elbise giyerek, erkek arkadaşının seni yüzünü kurtarmak için dışarı çıkarmasına izin ver
"Cheongsam" insanlara kendilerini enfes ve zarif hissettirir, modaya uygun bir tarz giyer ve iyi bir figür sergiler
Bu yaz popüler olan gençlik tişörtleri yeni mezun kızlar tarafından giyilir, modaya uygun, güzel ve daha mizaçlıdırlar.
Bol ve rahat elbise, süper ince etki
Madam Yan Hangzhou ipek elbise havalı ve rahat ve bayan daha genç
Neden ona "sırtı açık" olmayan bir plaj eteği demiyorsun? Tatile giden kız hala tereddüt ediyor.
Şişman insanlar yazın rastgele kıyafet giyemezler, yeşil pamuklu elbise rahat ve nefes alabilir, çanta giydikten sonra pişman olmazsınız
İster uzun saçlı, ister kısa saçlı, böyle modaya uygun kadın kıyafetleri giyen bir kız olun, tanrıça stil dolu
Nazik tanrıça hayranını vurgulayan güzel elbise
Yaz aylarında yeni bayan elbiseleri moda nefesi geliyor
Taylandın manzarası taze ve hoş ve Tay elbiseleri daha da çekici
To Top