Amerika Birleşik Devletleri'ne asla katkıda bulunma! Biden ve dört vuruş, Putin belirleyici, İran güçlü bir müttefikte kullandı

ABD'nin 2021'e göre New York referansı gibi kurumlar, ABD ekonomisi "patlayıcı" büyümeye başlayacak ve artışın bile% 6,5'e ulaşması bekleniyor.

ABD Ekonomik Çıktısının Parçalanması, Biden tarafından değil, çünkü Beyaz Saray'ın dolar hegemonyasını bu slam ızgarasına sahip olduğu için temel nedenleri. 2020'de, krizdeki Amerika Birleşik Devletleri, 4 trilyon dolarlık rahatlama ve sadece yürüdü ve acil aciliyeti azaltmak için 1,9 trilyon dolar fırlatmayı amaçlayan Biden 4 trilyon dolarlık bir rahatlama başlattı.

Daha sonra, birçok Amerikalı insan, federal rezerv makinesini ilk kullandığımda 1400 dolarlık bir sübvansiyon alacak. Eğer yanlışlıkla yoksa, Biden baskı yolundan daha uzaklaşacak.

Koyun üzerinde yün. ABD insanlar evde oturabilir ve sıcak havayı üfleyebilir, ekmek yiyin ve rahat bir hayatla yaşayabilir, çünkü tüm dünya ABD'nin çıkarları için ödeme yapıyor. Ancak sorun, Amerika Birleşik Devletleri'nin çok para kazandığı ve Biden, İran ve Rusya gibi rakipleri "ve Amerika Birleşik Devletleri" nin yaptırımlarını unutmadıklarıdır.

Rusya'yı tamamen emaye etmek için Biden art arda bir numara yaptı.

Rusya'daki olayın enjeksiyonundan ödünç alınan ilk numara. 2 Mart'ta Amerika Birleşik Devletleri, ABD varlıklarında donmuş, ihraç vizelerinde kısıtlamalar da dahil olmak üzere, Rusya'da 7 üst düzey yetkiliye yaptırım başlattı. Buna ek olarak, Beyaz Saray ayrıca federal finansal kurumların Rusya gibi krediler, kredi teminatı sağlamasıdır.

Santarılan yedi Rus yetkilisi neredeyse tüm Putin'in kalbidi.

Şanssız 14 Rus firması var.

İkinci ölçü, Suriyeli Suriye için, Orta Doğu'da Rusya'nın stratejik destek noktasını fişini çekin. 3 Mart'ta Pentagon, ABD'nin ABD'nin askeri üssüne karşı soruşturma altında olduğunu söyledi. Beyaz Saray, Başkan Biden'in bu konuya da dikkat edildiğini vurguladı. Cevap vermen gerekiyorsa, Amerika Birleşik Devletleri harekete geçecek.

İran'ı tamamen hedef almak için ABD-İngiliz Fransız taşıyıcısı, Orta Doğu'da, İsrail'de hızlı bir şekilde toplanacak, İsrail ve Suudi de gardır.

ABD çatışması tamamen yükseltildiğinde, ya da ABD-İngiliz ve FA-Defen'in Bren'dir, Rus ordusunun Orta Doğu'daki etkisi hızla düşmesi muhtemeldir.

Üçüncü numara, Rusya ile başa çıkmak için Japonya örneği var. Son zamanlarda, Japonya'da "Rus hastalıkları, Rus hayatı" nın birçok ses olmuştur. Birçok Japon güçlü zor, Putin'in NATO üyelerinin Tutan saldırılarına karşı koymasının muhtemel olduğuna inanıyor. Putin aşağı inmek zorunda kalırsa, Japonya Kuzey Adası'na girme fırsatı bulabilir.

Amerika Birleşik Devletleri bir kaplan ise, Japonya bir garsondur ve durum değiştiğinde, Japonya dünyaya gitme ve kuzey dört adayı alma fırsatını asla kaçırmayacak.

Dördüncü numara, Rus evinin girişinde bir şeyler topluyor. Binanın beş köşesi, Ukrayna'ya Rusya saldırganlığına karşı daha iyi bir şekilde yardımcı olmak için, Ukrayna'yı 125 milyon dolarlık bir silah desteği ile sağlayacak.

Ukrayna sınır durumundan sonra ZE Lingski, Donbas'a çok sayıda Ukrayna ordusunu kullandı ve Siki Beşi, kullanım için yardım sinyallerini serbest bırakacak. Moldova, Gürcistan ve diğer ülkeler de Rusya ile başa çıkmak için ellere katılmayı amaçlıyor.

Bu noktadan itibaren Putin, Orta Doğu, Japonya, AB, ABD ve Doğu Avrupa ülkeleri ile yüzleşmek zorunda. Zor Putin gibidir, aynı zamanda güç üreteceği kaçınılmazdır, kahramanlar geç kalır.

Ancak, Rusya ödün vermedi. Buna karşılık, Putin belirleyici savaş seçti.

3 Mart'ta Rusya, Japonya'nın "Kuzey Dört adayı alarak" konuşmasının, Japonya da dahil olmak üzere birçok ülkenin, birçok mivaatçi olduğunu, Moskova'nın Rusya ilişkilerini geliştirmeyi umduğuna inanmamak en iyisi olduğunu söylemesini söyledi.

Putin ve Rusya'da, Japonya, Rus parçalaması olmadıkça, adaların adaları kazanmak istiyor.

Eylem olarak, Rus ordusu kuzey kuzeyinde bir dizi askeri tatbik töreni yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri'ni göstermek için, Rusya bir savaştan korkmuyor, Rus ordusu da Suriye ile birlikte, yerin Akdeniz'de olduğu yerlerde ortak bir askeri performans düzenledi. Şubat ayının sonunda NATO, Norveç'te ortak bir askeri egzersiz yaptılar ve hedef Rus ordusu yanında bir tat grev yaptı.

ABD ordusu Suriye, Lavrov, Zaharova ve Peskov ve diğer ağır sınıf karakterleri, Suriye'yi açmak için seçildi ve Rus ordusu da çılgınca ve bombardımanı başlattı.

"Rusya yok, dünyada ne yapacaklar." Putang, Beyaz Saray'a söylemek için dişlerin dişlerine jest kullanıyor: Rusya, Amerika Birleşik Devletleri'ne asla katkıda bulunmak zorunda kalmayacak, Rus müttefikini zorbalık etmek zorunda kalmayacak, doğrudan Rusya'yı aramaya devam ederseniz, Rus ordusu kibar olmayacak.

Putin ve Rusya olan ABD Hegemonyasında tehlikeye atılmaz.

|
To Top