Zhou Xingchi, beyaz, başka bir Wu Mengda'yı gönder! En çok açıklandığı ortaya çıktı, bunların hepsi kalbinde.

Bir numaralı sinema bayanı anlar (TopCinema Orijinal, kesinlikle yasak)

7 Mart öğleden sonra, Zhou Xingchi, Wu Mengda'da, tanrıların, tanrıların ve önceki ilişkileri hakkında tüm tahminleri açık olmalı, bu paha biçilmezdir.

Zhou Xingchi, herkes bu yıllar fotoğraflamanın yanı sıra, yalnızca açılamıyor olamayacağı çok düşük anahtar, düşük anahtar olacağını biliyor. Bu sefer Wu Mengda arasındaki ilişkinizi gösterirseniz, söylemeye gerek yok.

Zhou Xing'de Wu Mengda'nın çiçek kartını gönder, Dört kelime: her zaman özledim. Gerçekten, kısıtlandı, çok Xing Chi.

>

Bugün, genel görüşte Zhou Xingchi her zaman tamir edilmez. Beyaz saçlar, bir şapka takıyor, esmer bir ceket giyiyor, bu sefer Wu Mengda'yı göndermek için hala bu.

İkisi de dokundu ve insanların dikkatini dağıtmasını sağlar.

59 yaşında Zhou Xingchi, bireysellik yüzünden genellikle sessizdir, ancak her zaman çeşitli söylentiler ve yanlış anlamalardan zarar görür, ancak son birkaç yılda birçok insanla suçlandığında, halka açık bir şekilde mutlu olmadı.

Yıllar önce röportajda, Zhou Xingchi soruldu, dedi: Ama şimdi, görüyor musun, bir şansın var mı?

Bununla birlikte, çeşitli bitleriyle gerçekten ödeme, bulacaktır: aslında, Zhou Xingchi en büyüleyici ve en minnettar insanlardır. Wu Menda'nın duygularına ek olarak, insanlar gözlerine bakıyorlar. Birçok yönden, Xing Chi'nin gerçeğini görebilirsiniz.

Zhou Xingchi için, tanıştığımda asil bir insanla tanıştım: Wan Yiliang.

O zamanlar, Zhou Xingchi'yi genç erkek kardeş olarak gören Wan Yuliang, sadece onunla ilgilenmedi, ama aynı zamanda ona Li Xunxian'a da tavsiye etti ve Zhou Xingchi her zaman ona minnettar oldu.

1992'de WAN Yiliang ve Yan Niu bir düğün düzenledi. Ev sahibi, TVB'nin zamanındaki eski büyük patron olan eski Shao Yifu'yiydi ve yılın iç konumunu gördü. Baş Companion'a ek olarak, Zhou Xingchi de düğünde bir ayrım gösterisi kullandı ve iyi bir nimet gönderdi.

Uzun yıllar sonra, Zhou Xingchi, Wan Shi'nin vicdanına her zaman minnettar. "Komedi Kralı" filminde Wan Yiliang'a teşekkür etti ve ikisinin kardeşleri Hong Kong'un altın yıllarında kaldı.

Jin Yong ve Zhou Xingchi, ayrıca özel bir kader var ve Zhou Xingchi, kalbin de aklında olduğunu düşünüyor.

(Jin Yong'un doksan ömrü, Zhou Xingchi bir kez bir nimet gönderdiğinde)

Birçok insan, Zhou Xingchi'nin 83. versiyondaki "çekim" sürümünde Ejderhanın üzerine koştuğunu biliyor, aslında oyunda üç rol oynadı:

Biri Bing B, dört kez ve dört satırdır.

Diğeri, geceleri koşan bir köylü, Mei Chaofeng tarafından öldürülmesi gereken bir yazım yok.

En önemli şey, 14. bölümde, erken çay içmenin bir köylü oynadığı, yüz atışı yoktur, ancak sonunda bir sivil zırh çalıyor.

Bundan önce, Zhou Xingchi, Jin Yong's romanına göre, 2002 TV dizisinde "Tianlong Babu", 82-E-Spor "Tianlong Babu" nda küçük bir rol oynadı.

Ancak bu küçük fırsatların bir şansı budur ve dövüş sanatlarını seven Xingxing Chunxi'de ona güç vermeye devam ediyor, film hayallerini ve dövüş sanatları hayallerini filiz etmeye devam etmesine izin verdi.

Xingxingchi ünlü olduktan sonra, resmen Jin Yong'un çalışmasından gelen filmin başrol oynadı. O zamanlar Jin Yong duydu Zhou Xingchi Wei Xiaobao'ya başladı ve hemen "İkinci Kişiyi Yapma" dedim! Daha sonra "nem" de hissetmese de, Zhou Xingchi'nin yetenekli olduğunu düşünüyordu.

Jin Yong bir hata okumadı.

Uzun yıllar sonra, "Kung Fu" filminde, Jin Yong dövüş sanatları romanlarından etkilenen Zhou Xingchi, birçok Jin Yongwu romanı implante etti, Bay Jin Yong'a haraç ödedi.

Örneğin, Yuanhua ve Yuanqiu çantayı kiraladı, başkan, çiçek adı yang, biri küçük bir ejderha kızıdır, bu, Jin Yong'un "Tanrı oyma kahramanları" olan ünlü çalışmalarından ödünç alınan erkek ve dişi kahraman.

"Kung Fu" da, dövüş sanatları hilelerinde hala bir tokat var. İlk önce " " aldı ve küçük çocuğa sordu. Daha sonra, sırasıyla beş, "Tanrı'nın Bin Eli" "Dragon sekizinci on sekiz" "Jiuyang tanrı" "bir yang" "" Bekar Jiujie "anlamına gelir.

Bu temel dövüş sanatları sırrında, "Dragon Onsekiz Palm" "Jiuyang God" "Bir Yang" yalnız "," Tanrı ", vb." Tanrı "Jin Yong'un dövüş sanatları romanıdır.

Bu içeriğin "Kung Fu" filminde kullanımı nedeniyle, Zhou Xingchi, filmin serbest bırakılmasından önce Bay Jin Yong'unu özel olarak buldular ve telif hakkı maliyetleri ödeyeceğini söyledi. Sonuç olarak, bir fiyat kazandıran Zhou Xingchi'nin Jin Yong'u takdir ettim: "Peki, 60.000 yuan ödeyeceğim." Para sonrası, Bay Jin Yong bu parayı zamana bağışladı. Bir afet yardımı faaliyeti yardım kurdu.

Zhou Xingchi'nin davranışları için Jin Yong, "Zhou Xingchi'ye hayranım, ben iyi bir arkadaşım." Kung fu "gördüm, çok iyi, anlamı çok derin. Güldükten sonra hala var, ben hala var Bir felsefe sonrası. Bay Zhou Xingchi'nin filmi saygıya değer ve bana saygı duymak için saygı duyuyor, bu fikri mülkiyetine saygı duyma konusunda farkındalığı. "

2016 yılında Zhou Xingchi, "Denizkızı" filmini yönetti, bir kez daha kendini Jin Yong'a getirdi ve Jin Yong'un kendi çalışmalarına bak.

Filmdeki bir lens içinde, denizkızı arkasındaki kutuda siyah bir kauçuk kaydı var ve bu rekorun kapağı, Gjing Bant yay mahallinde "çekim" 83 sürümüdür. O zamanlar, Zhou Xingchi, bir zamanlar bu sahnede ortaya çıkan Şarkı Bing'in altyazılarını oynadı.

Bu küçük dikkat, filmde, filmde, Deng Chao ve Lin Yun, "Kılıç" temasının "Kılıç" temasının üçüncü bölümünün "Çekim" temasının üçüncü bölümünün 83 versiyonunu da gördü.

Zhou Xingchi ayrıca Zheng Shaoqiu ve Mo Wenwei'yi bu şarkıyı birlikte söylemeye davet etti ve aynı zamanda yerinde ve seste de. Çok uzun yıllar boyunca, "World Merhaba" in 83 sürümünü hatırlayan insanlar bu şarkı Zhou Xingchi'dir.

Buna ek olarak, Li Xiaolong'u seven Zhou Xingchi, aynı zamanda filminde, özellikle "Shaolin Futbolu", "Kung Fu", fakat aynı zamanda Idol Li Xiaolong'a da haraç öder.

Zhou Xingchi'nin de Li Xiaolong'un bir pantolonu var.

Bu, Li Xiaolong'un kızarıklığı, her birinin kırmızı bilgisi: 2000, Zhou Xingchi Hazırlık Filmi "Shaolin Futbolu", bazı problemlerle tanıştım, daha sonra bir partide, Ding Wei ile tanıştı. Xiaolong. Geçen pantolon.

Sonuç olarak, "Shaolin Futbol" gişesi filmi satılmaktadır, aynı zamanda çok fazla ödüller vardır. Zhou Xingchi, asla Ding Wei'ye vermeyecek.

Daha sonra, Ding Wei'nin Lu Yu'nun programı, verilen bir Zhou Xingchi'nin üç Li Xiaolong'un pantolonunu topladığını da belirtti.

Daha sonra, Zhou Xingchi'nin filmi "Denizkızı" filmi, ama aynı zamanda Li Xiaolong filminin "Jingwumen" sonunu da kullandı.

Zhou Xingchi, ağzına bir şey asacak bir kişi, ama en önemli insanı her zaman filmine koydu.

En önemli kişi, Wu Mengda, diğerleri dışında, her şey kendi kalbinde.

Filmleri, hizmetçileri, iyi aktörleri yorumlamanız önerildiği zaman, hayat bir film gibidir, "Sayı Filmi" nde tıklamanız hoş geldiniz.

|
To Top