Aşı arayan! Rusya bulma ve Çin'i arayarak, Çek Cumhuriyeti'nin tepesinde yaşayamıyor, Çin nasıl cevap veriyor?

Çek Cumhuriyeti'ne aşina olmayacak.

Geçtiğimiz yıl, Çek Cumhuriyeti Tayvan sorununa atladı, bu yüzden yardım etmedi. Dışişleri Bakanı tarafından "Siz Çapraz Hattı" olan Çek Lideri olan Çek Cumhurbaşkanı Zemman olması bile, Çek hükümeti her zaman oynuyor ve Çek ordusu firacı Tayvan ile konuşuluyor., Çek yüksek yetkilileri, anakaraya bir kereden fazla.

Yani, bu Çek, son zamanlarda Çin'e "aşı aramak" açıldı.

Çek Cumhurbaşkanı Zeman

3 Mart, 3 Mart, Çek Cumhuriyetçi Sözcüsü Sosyal Medyada Yifei Yifei, Çek Cumhurbaşkanı Zeman, Çin'e bir istek verdi, Çin'in yeni taç virüsü aşısı sağlayacağını umuyorum. Kapalı Chastker, Zeman'ın Çin'in Çin'in Çin'in Yeni Taç Aşısı'yı Çek Başbakanı Babamı'nda talep etmesini söyledi.

Hala yeni taç salanozundan sonra, Anakara Çin'in de, Çekçe'de bir yardım elini uzattığını, ancak Çekçe Tayvan ile bir salgın önleme ortaklığı kurdu. Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra, dünyadaki ikincisi yeni taçta yayınlandı. Virüs Amerika Birleşik Devletleri.

Yani, bu Çek, şimdi yüz Çin ile aşılama dolu, yüzle savaşmıyor mu? Çin'deki Çek Elçiliği'nin raporuna göre, Çin, Çek isteğini kabul etmeye karar verdi.

Söylemeliyim ki, Çin cevabı beklenmedik olduğu, bu büyük bir ülke olarak Çin. Fakat sorun nedir? Çek Cumhuriyeti Avrupa Birliği'ni aşçıya bulmamalı mı, Çin kafasını nasıl buluyorsunuz?

Aslında, AB şimdi gerildi. Verilere göre, AB'nin en az% 5,1'i şu anda en az bir doz aşısı ile aşılıyor. Avrupa salgını daha da kötüleşmeye devam ettiği için, aşı arzı sıkıntısı, abluka politikası sakıncalıdır, Avrupa ülkeleri yabancı aşıların önyargısı için kademeli olarak kayboldu ve AB'nin diğer aşıları tanıtması için çok sayıda şarttır.

Halen AB'yi, bağımsız tedarik ve aşılamayı atlamayı planlayan birçok Avrupa ülkesi var. Halen Macaristan, Sırbistan, vb. Gibi "İlk Sonuçları" olan birçok ülke var.

Sonra, Macaristan'ın eski komşusu olarak Çek Cumhuriyeti de "göz" dedi. Bununla birlikte, Çekçe salgın boyunca kalır, çünkü enerji karıştırıldı ve birçok ülke sertdi ve sonuçlar aşıya düştüler.

Bugün, Çin'e açık, gerçekten hayır olduğu tahmin ediliyor. Çin'e ek olarak, Çek Cumhurbaşkanı Zemman da Rusya'ya "yardım" bir aşı önerdi, ancak bu dalga biraz "özel", Rusya'nın Çek Cumhuriyeti'ni telafi etmesi gerektiğini söyledi, çünkü Sovyetler Birliği'nin Çek Cumhuriyeti'ne karşı saldırganlığı yapması gerekiyor.

Çekin sekiz teçhizatla savaşamayan şeyleri yapabileceği söyleniyor, gerçekten "güçlü". Bununla birlikte, aksine, Tayvan çok "zor" olmuştur. Birçok yeşil medya anakaralı aşıya, sadece gürültülü bir şekilde, Tayvan gerçekten aşı içinde çalıştırılmıştır, ancak bu aşı geliyor. "".

Tayvanlı Medya Raporu Ekran Görüntüsü

Bu sefer, Tayvan'a astlikang aşısı oldukça aniden geldi! Komutan Komutanı Komutanı Komutanı Komutanı Komutanı Komutanı'nın komutanı 3RD'deki basın toplantısında, 117.000 daha fazla gelişinin, Tayvan tarafından satın alınan 10 milyon ardışık Aslık aşısının bir parçası olduğu bildirildi. O Aynı gün aynı gündür. Sabah saat 9'da, aşının duracağını anladım.

Demokrasi Partisi makamları daha da puslu sudur. Cai Yingwen uçağı almadı. Bu aynı zamanda aşının geldiğini de onayladı. Tayvan salgın önleme derneği başkanı Wang Yixian, 3., "Bu Dong Xianyi olmalı" dedi. Wang Renxian, Koruma Bakanlığı'nın tutarlı bir tarzına göre, " ön ısıtma "aşı bildirimini almadan önce. Bir.

Bu muhtemelen Tayvan'ın 1 milyon Yuan siparişinin neden sadece 117.000 olduğunu açıklayabilir, önceki Avrupa aşılamasının bazılarına ek olarak, bu aşının bir kısmı güvenliği var mı?

Her neyse, Cai Yingwen şu anda açıkça tutumun liderliği aşı yapması gerektiğini açıkça göstermiyor. Cai Yingwen Office 3., ilgili düzenlemelerle işbirliği yapmaya istekli ve komuta merkezinin mesleki değerlendirmesi ile işbirliği yapmaya istekli "kimliğiniz nedeniyle özel bir tedaviniz yok" dedi, bu, adanın insanların güvenini vermek zor!

Bununla birlikte, başka bir perspektiften, Çek veya Tayvan olup olmadığı, tepkilerinden, "dünyanın havalı" demektir. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa, vize karşıtı konuda "küresel işbirliğini" bağırmasına rağmen, ne dediğini, ama ne yapması gerektiğini ve Avrupa'nın ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilaç şirketlerinin aşı yaptığını görmek değildir. Sipariş, bazı ülkelerin erken aşı yapmasına izin vermeye istekli değilsiniz. Şu anda, enternasyonalizm nerede?

Oh, ağız koşusu bir Çinli, bence bir iş olduğunu düşünüyorum!

Bugün, "aşı fotoğrafları" Avrupa ve Amerika'da sahneye devam ediyor, Çin'in yeni taç aşısı birçok ülkeye ulaştı. Buna karşılık, ABD hükümetini "Yumuşak Gücü", Çin'in "yumuşak gücünün" avantajını bırakmasına izin verdi ve diğerleri, Çin'in aşıya "kurtarıcı" olarak güvenmek istediğini "asit diline" başladı.

Bu aynı zamanda ABD medyasının tutarlı bir smear tarzıdır, gerçeği tanımıyor, verileri tanımıyor ve yalnızca nesnel gerçekleri alt ettirir. Sadece bir kamuoyu saldırısı değil, haber raporları var ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Japonya, Hindistan ve Avustralya'nın müttefikleri "daha kapsamlı bir Çinli etkisi" geliştirmek ve yeni taç aşılarını Asya ülkelerine dağıtmak için bir planla çalışıyor. . Bu stratejinin bir parçasıdır.

Çok güçlü geliyor, ama para cezası gerçekten biraz bilinmiyor, çünkü dört ülkede tartışılan plan, Hindistan'da çok sayıda yeni taç aşısı ve Asya'daki taşıma ülkelerinin üretildiği için üretildi.

Hindistan'da tüm "ağır olumsuz" koymaya cesaret, Hindistan Korkarım büyük bir kafa yapmalıyım. Bununla birlikte, "" kararı aslında Biden'in "çaresizliği" olduğu görülüyor. Sonuçta, ailesinin aşı dağılımı pürüzsüz değil. Pek çok sınıf da PUBA'ya bakıyor, bu yüzden "ağır" doğal olarak düşünecek Hindistan..

Ancak "ideal çok dolu, gerçekçi çok kemiktir." Çin aşıları, bu kolları nereye ödeyeceğiniz küresel anti-videoların yardım etmeye devam etmektedir. Genel olarak, bu salgını kazanmak istiyorsanız, birkaç ülkede "yerinde" yapamazsınız, ancak birlikte çalışan küresel çalışmaya ihtiyacınız var ve tüm ülkeler salgınlara karşı savaşacak!

Sadece salgınların önündeki politika hakkında konuşacak, ancak "Rogue" tanımak için kimler dikkatli olacak? (Xiao Chenghua)

|
To Top