Amerika Birleşik Devletleri sürekli Güney Çin denizinde kurulu denir. İngiliz ve Fransız Avustralya Donanması aptalca, Almanya ayrıca kurtuluş ordusuna bir kılıç istiyor.

2020'den beri, Amerika Birleşik Devletleri henüz Güney Çin Denizi'ni henüz denemedi. 2021'de ABD Donanması iki uçak gemisi gönderdi, Güney Çin Denizi'ne "Çift Hava Anne Eylemi" olarak adlandırılan, CVN68 Nimitz ve CVN71 Ross çiçeği Havacılık anne deniz deniz bir süre. ABD Pentagon, CVN71 ROSEFU hava taşıyıcıları da düzenler. Bahar Festivali tatilinin aşamasında, ABD Deniz Kuvvetleri'nin savaş gezisi eylemi, ABD Deniz Kuvvetleri'nin provokasyonu, Şubat 2021'de ABD'de, ABD'nin ustası olan bilgilere göre çok güçlü Ordunun 75 keşif makinesine sahiptir. Güney Çin Denizi'ne, keşif eylemine karşı PLA'ya karşı başlatılan.

Amerika Birleşik Devletleri sürekli Güney Çin'de çağrıldığında, İngiliz, Fransa ve Avustralya Donanması hareket etmeye hazır. Bugün, Fransız Deniz Kuvvetleri'nin gök gürültülü amfibi saldırı gemisi gruba kavga etmek için Grup ve Dai Gaulleta uçak gemisine çarptı. Yolda Asya Pasifik bölgesine, aralarında, gök gürültüsü numarası amfibi saldırı gemisi, Qiongzhou Boğazı'ndan da eylemler yapacak. İngiliz Kraliyet Donanması'nın Elizabeth kraliçesi uçak gemisi 1 Mart'ta askeri limanı bıraktı ve bakımın başlamasından sonra test çalışması. O zaman, bu havacılık taşıyıcısının hit grubu Asya-Pasifik bölgesine gidecek ve girecek Güney Çin Deniz Sergisi Cruise Eylemi, ABD Donanması ve Avustralya Kraliyet Donanması, İngiliz Airmarine Hit Grubuna katılmak için savaş gemileri gönderecek.

Britanya, Fransa, Avustralya, Kuzey Amerika'daki Kanada'ya ek olarak, Çin'in Çin'e "ittifak" na katılmak içindir. Son zamanlarda Kanada'nın Kanada'ya göre, Kanada Kraliyet Deniz Kuvvetleri'ndeki bir füze Fırkateyn, Asya-Pasifik Yelkenine gitmeye başladı. Açıklama, "Ücretsiz Navigasyon" ın sözde askeri eylemine katılmak için Güney Çin Denizi'ne girecek. 2020'de, Kanada Kraliyet Donanması, Füze Friçesi'nin ilk ada zincirinde bir provokasyon başlattı ve tramvay, PLA'nın kışkırtıcı etkisine düştü. Aynı zamanda, İngiliz ve Fransız Avustralya Deniz Kuvvetleri'nde, Alman Donanması, Güney Çin Denizi'ne girmesi için 2021 Ağustos'ta friigates göndereceklerini açıkladı.

Alman Donanması'nın Güney Çin Denizi'ne geldiği sürece, Alman Parlamentosu Devlet Sekreteri Thomas, Alman Deniz Kuvvetleri'nin savaş gezisi eyleminin "herhangi bir ülkeyi hedef almaya" olduğunu belirtti, ancak havacılık vizyonu Alman Donanması'nın eyleminin aktif olduğuna inanıyordu " Amerika Birleşik Devletleri'nin Hindistan'ı işbirliği yapıyor. Alman Donanması, 2002 yılında Asya-Pasifik bölgesinde bir savaş gezisi eylemidir ve Alman Donanması, Asya-Pasifik Donanması'nda keskin açıklamalıdır. Biden Devlet Başkanı'ndan bu yana, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Avrupa'nın müttefiklerini aktif bir şekilde çekiyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa'nın kurtuluş ordusuna katılmak için Avrupa'nın askeri "tehdidini" ifade etmiyor. ABD'nin yeni savunma bakanı Austin olacak PLA'nın askeri avantajlara sahip olmasına izin vermeyin.

Almanya aynı zamanda NATO'ya aktif olarak katılan ve aktif olarak NATO'nun Amerika Birleşik Devletleri'ndeki konuşlandırmayı aktif olarak çizdiği bir NATO üyesidir. Almanya, halkın kurtuluş ordusunun kılıcından da atlıyor. Bugün, Amerika Birleşik Devletleri her türlü "kuşatıcı daireler" oluşturuyor. NATO'nun çizimine ek olarak, "dört krallık", "dört krallığa dayanan yeni bir ittifak olan" NATO "olarak adlandırılması gerekiyor. İttifak "Bizden, Hindistan, Japonya ve Avustralya var. Bugün, dünya hala yeni taç viral salgınının azgın aşamasındadır, ancak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki batı ülkeleri sürekli olarak çeşitli askeri provokatif eylemler yürütüyor. 202103035 Metin / AZ.

|
To Top