Yao CE, genç bir anne ve gerilemedir, tümü karşılaşılan "tesadüf" normaldir, başkalarını sorgulamamak?

Yao CE, Guo Wei'nin 28 yıl boyunca hataları, şu anda Xu Min, du Xinzhi ve diğerleri ortaya çıkan bilgilere göre, yılın hatasının "çalma" olması muhtemeldir.

"Çalmak" olmanın mümkün olduğunu söylese emin olun ve ben başka makalelerdeyim, bunu gizlice soktuğumu söylemedim.

Bununla birlikte, hala bazı netizens var, makalemde "çalmak" gibi "çalma" sorusunu gördüm, böylece çok mutsuzlar ve bazı netizens bir mesaj bırakıyorlar, aynı zamanda "ağız kusma kokusu".

Serbest bırakmak için bir medeniyet seçin:

Neden 28 yıllık hata olayını yazmak istediğim hakkında konuşmama izin ver. Bence, Xu Min, yanlış olup olmadığı ya da "çalma", kurban.

Dinlemek iyi değil, başkaları için bir at olan bir çocuk. Gördüğümüz gibi, Xu Min Çift, diğerlerinin oğullarını yükseltmelerine yardımcı oldular, oğullarını yükseltti!

Torun, oğlu ve kayınvalidesi bile.

Mississist'in sahibi Guo Wei, başkalarının oğlu yerine, çift 28 yıllık oğlunun kendi olmadığını bilmiyorsa, oğlu Guo Wei, başkalarının ebeveynlerini değiştirerek başkasının oğlu gibi davranıyor.

Xu Min çiftleri sonunda emekli aylığı olan insanlara sahip olamaz. Sonuçta, Yao CE hasta.

Kurban değil misin?

Yao Cao karısı bir trompet, siyah çevrimiçi kullanıyor

Daha kızgın olan, bu olayın partisi olarak Xu min, söyleyemem, çok fazla şikayet var, sadece bir kişiye direnebilir. Yao ce olmadığını söylediyse, saldırıya uğrayacak ve öyle olup olmadığı önemli değil, kendi oğlum olmadığını söyledi.

Bu faktörü dikkate almak için, du Xinzhi gibi değildir, yük yoktur ve canlı bir yayındır. Aynı zamanda söyleniyor. Bazen, oğlum Yao Gui ve çocuğunun karısı, Xiong Lei, onunla birlikte, bir sesle birlikte bir XUN ağı başlattı.

Yao Cao karısı ve Xu Min'in diyalogu

Bir süre bile, Xu Min, ona ezilen tüm bilgileri aldı. Bunun durumunda, Weibo'yu açtı, ancak bu durumda, birkaç makale göndermedi.

Söyleyemez, medyadan konuyu perspektifinde durmak mümkün mü? Bu olay hakkında makul bir spekülasyon ve yorum mu?

Anahtar bir çok şeydir, gerçekten de incelemeye değer.

Du Xinzhi'de gerçekleşen bir tesadüf gibi, bu tesadüfler şüpheli değil mi?

1. Du Xinzhi ve Xu Min Huaihe Hastanesine Geldi, Xu Minjia, Jiangxi Jiujiang, evi yerel değil, çocuk sahibi oluyor, çocuk değiştirildi. Bu bir tesadüf.

2, Du Xinzhi, büyük üç Yang'ın durumundadır, bir sezaryen seçin, bu Sezaryen Bölüm Tarihi, sadece XU Min Sheng çocuklarından sadece bir tesadüf, tesadüf.

3, Du Xinzhi'nin kocası, Huaihe Hastanesinde, aynı ilçesinde karşılaştı, aynı tugay Guo Ji, başka bir tesadüf.

4, Xu Min ilk önce çocuğu doğurdu, ikinci günde doğan Du Xinzhi, sezaryen bir bebeğin ve normal bir çocukluk bebeğinin bebeğinin bir araya gelmemesi gerekir.

Ancak, sonunda birbirlerini değiştirdiler ve tesadüf.

5. Bebek ve sağlıklı bebekler, bu bir araya gelmemelidir, ancak başka bir tesadüf.

6. Huaihe Hastanesi, okulun kurulmasından bu yana, bu da bebeğin bir olayı olduğu anlamına gelir; bu, insanların yönetim sisteminin yanlış olmadığı anlamına gelir.

Ancak, du Xinzhi ve Xumei'de bile bir tesadüf.

7, bebeği giyen bilezik, imkansız, değişmesi daha imkansız, ancak çocuğun Du Xinzhi ve Xu Min'in bileziğinin değiştiği tesadüf.

8. Bir çocuğunuz varsa, çocuğunuza bir iğne vermeniz gerekir. Farklı çocuklar farklıdır ve sezaryen ve çocuk üretilen çocukların iğneleri farklıdır. Sezaryendeki çocuklar . Bununla birlikte, iki çocuk birbirininkâr edildikten sonra, iğne yanlış değil veya çocuktan önce iğneye göre oynanır.

Bu başka bir tesadüf.

10, 92 yıl Du Xinzheng çocuklar, doğru bir sertifika var, bir tanıdık bulduğunu söyledi. Bununla birlikte, 1995'te sahte sahte sertifika aşağı indi ve Du Xinzhi bu dövme belgeleri Guo Wei'nin hesabına aldı ve kimlik kartının kimlik kartı 95 yıldır. Aynı zamanda bir tesadüf.

11, Xu Minjia, Jiujiang, Guo Wei ve Xu Min, Jiujiang'a Xu Min'i görmeye ilk kez onayladı, annesine xu min, ve gençken onu Jiujiang İbadet Buda'ya götürdü ve bir tesadüf.

12. Xu Min, Hepatit B hastalığı olmayan bir kişidir ve bazı hepatit B bulundu. Büyük bir üç yang hasta, 28 yıl boyunca Guo Wei'yi yükselten Du Xinzhi, bu çocuk çok sağlıklı olmuş, değerli mi?

Bu bir tesadüf!

13, Xu Min Huaihe Hastanesi Dosyasında, Doktorun 4 sayfasının önemli içeriği kayboldu, DU XINZHI Hepatit B'nin bir sayfasında kaybolur, kaybı değil, yalnızca kısmi kayıp da bir tesadüf.

14. Xu Min kontak du Xinzhi, Du Xinzhi, Xie Min'e, öldükten sonra kendisini söyledi, sonra onunla iletişime geçin. Aynı zamanda bir tesadüf.

15. Xu Min, Oğlu'nun damlalarından sonra, Guo Wei'nin bilgilerini dinlemek için Du Xinzhi'nin memleketini, Guo Wei'nin doğumunu 95 yılda değil, 92 yaşında değil, sadece bir oğlu olan insanları söyledi.

Aynı zamanda bir tesadüf.

16. Xu Min Çift uzun zamandır Yao CE, du Xinzhi, Guo Wei'ye transfer etmedi ya da tesadüf yapmadı.

......

Çok fazla tesadüf var, söyleyecek çok şeyimiz yok, daha fazla söyle, gözyaşı. DU XINZHI PREQUEL KELİMELERİ Kelimeleri geri almayın, numaralandırılmayacağız.

Bu tesadüfler sadece mi? Bu bir TV dizisi değil, çok akıllıca şüphe var mı? Eğer bu tesadüfler doğruysa, du Xinzhi'nin piyango bileti almaya gittiğine inanıyorum. Tesadüf nedeniyle birincilik ödülü vurması için on kez sekiz kez var mı?

Umarım, insanları "çalmak" olmak, bu tesadüfleri açıklamak mümkündür.

|
To Top