Biraz şişman kızlar bakıyorlar, bu elbiseler ince ve güzeller ve sokaktan çok güzeller.

Biraz şişman kızlar bakıyorlar, bu elbiseler ince ve güzeller ve sokaktan çok güzeller.

Bağcıklı uzun T elbise

Cilt dostu pamuklu kumaş yumuşak, nefes alabilen ve rahattır.Kıyafetlerin ön yüzleri göz alıcı İngiliz baskılı, serin ve sokağa benzer.Ön ve arkası askılı tasarlanmıştır.İki giyim daha farklıdır.Kıyafetler gevşek versiyondur. Tip, şekle çok toleranslı, çok ince, çim yetiştiren bebekler alışveriş sepetine katılacak ~

Bağcıklı uzun T elbise

Basit ve çok yönlü tişört, pamuklu malzeme cilt için daha uygundur, DIY bandajı, istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz, pamuklu malzeme cilt için daha uygundur, sadece nefes alabilen değil, aynı zamanda ter emici, göğüste harf baskı tasarımı eklendi Bir moda dokunuşu.

2017 yaz yeni kırmızı kurdele elbise

Kırmızı eteğin dize kadar olan uzunluğu Çinli kadınların vücut oranlarına çok uygundur.Elastik bel tasarımı ile gökyüzüne karşı uzun bacaklara sahip olmak ister misiniz? Bu renk de özellikle beyazdır.Resinti estiğinde zarif etek gibi görünüyor Rüzgârla uçup giden güçlü bir romantik kadın kokusu yayılıyor.

2017 yaz yeni kırmızı kurdele elbise

Bu kırmızı etek çilek aromalı, giymeye bıraktığım bir etek, çok hafif giyiyor ve etek çok şık ... 5 dakikalık kol uzunluğu, klimayla ofiste otururken soğuk olmayacak. Uzun şerit sadece istendiğinde içbükey olmakla kalmaz, aynı zamanda eğlenceli ve yaşı azaltıcı olabilir.

Puantiyeli dantel bayan fiyonklu elbise

Kızlar ağ ipliği ve dantelin cazibesine karşı koyamazlar ve iki kumaş bir araya getirildiğinde onu almak zorundadırlar. Etek iki parçaya bölünmüştür, biri ithal ince gözlü yumuşak file, diğeri dantelli taban slipi.Güzel ve zarif, güzelliği patlıyor!

Puantiyeli dantel bayan fiyonklu elbise

Bu elbisenin kombinezonu cilt dostu ve detaylarla dolu.Yeşil rengi Blooding Garden'ın pembe baskılı kumaşı ile uyumlu.Beli daha ince.Pembe baskılı kurdele ile sevimli ve sevimli bebek yakası.Pembe baskılı kurdeleyle donatılmış.Yakın ya da saç tokası ne istersen. .

Çizgili elmas simli örgü elbise

Bu elbise dokuma teknolojisinden yapılmıştır, dokuma düz ve rahattır, biraz gevşek, sıcak yaza yapışmaz, bu tek başına çok popülerdir. İthal altın ve gümüş iplikler de içeride dokunuyor ve ışıltılı biye çok güzel.

Çizgili elmas simli örgü elbise

Rahatsız moda kıyafetler giymekten endişe duyduğunuz ve rahat olacak tarzdan hoşlanmadığınızı hissettiğiniz bir durumla da karşılaşıp karşılaşmadığınızı bilmiyorum. Hadi, bu elbise bu ikilemi kırabilir.

Tüm durumlar için zarif ve seksi küçük bir elbise
önceki
Moda elbiseler yeni pozların kilidini açar ve kavun yiyen kızlar yükselen pozları izlemeye gelir
Sonraki
Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek
Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.
Hepsi şifon gömlek, neden bu 7 stil olmadan başka üstler aldın?
Seyahat ederken nasıl giyilir, hepsi uyumlu mektup baskılı tişört, temiz ve şık
Şifon gömlek cesurca iyi bir figür sergiliyor, çünkü en belirgin eti gizler, mizacınızı göstermek için giyin
Dolabın içinde bu kadar kısa bir üst yok, nasıl küçük bir bel gösterebilir?
Sizi kucaklayan, taze ve tatlı, canlılık dolu 8 kalpli elbise
Yaz yeni bayanlar yüksek topuklu ayakkabılar, ferahlatıcı, nefes alabilen, kadınlık gösteren, aşınmaya dayanıklı, kaymaz ve dışarı çıkarken kendine güvenen
Keten hırka sadece güneş kırıcı ve güneş geçirmez değil, aynı zamanda yazınsal tarzla da doludur, yazlık gardıroplar için olmazsa olmazdır.
Orta yaşlı ve yaşlı şifon elbiseler, ince ve asil, son ikisi güzel ve ucuz
Görünmez çoraplar ve yüksek topuklu ayakkabılar daha uygundur, seksi ayak bileklerinizi veya terli ayakların nemesisini ortaya çıkarabilir.
Dolgulu topuklu sandaletler bu yıl çok popüler, rahat, rahat, asil ve zarif.
To Top