Tekrar hızlanın! 401'inci birinci seviye akıllı 4S mağazası açıldı

8 Nisan akşamı, Pekin'de Chery Holdings Jitu'nun 401. Seviye 1 Smart 4S Mağazası açıldı. Jietu'nun birinci seviye kanallarının ölçeğinin 400'ü aşarak vilayetlerin ve şehirlerin% 91,4'ünü kapsama oranına ulaştığını gösteriyor. Etkinlik alanında, Jietu kanalının dönüm noktası anlarına tanık olmak için yüzün üzerinde konuk ve medya katıldı.

Chery Holding Group genel müdür yardımcısı ve Jietu'nun genel müdürü Bay Bao Siyu konuşmasında şunları söyledi: Pazar rekabeti, çeşitlendirilmiş tüketici talebi, kanal düzeni ve kullanıcı deneyimi yükseltmeleri tüketicilere daha fazla temas noktası ve pazar payı sağlayacak. Fırsat noktası. JET, "kanal kraldır, terminal kazanır" ilkesine hakimdir. Ürün dizisinin yayınlanmasından bu yana, bir kovalayıcı olarak düzenini hızlandırmakta ve genişletmektedir. Yalnızca 12 ay içinde, ağ yapısının ölçeği beklentileri aştı ve birinci seviye akıllı 4S mağazası aştı 400, 50 kilometrelik otomobil satın alan araba çemberi, geniş kanal kapsamı ve derin pazar ekimi sağlamak için sağlamlaşmaya devam etti.

Chery Holding Group Genel Müdür Yardımcısı ve Jietu Genel Müdürü Bay Bao Siyu

Yeni perakende, yeniden hızlanmak için "Jietu Speed" i çalıştırıyor

2018'de Jietu, otomobil pazarındaki olumsuz büyümenin soğuk kışında kararlı bir şekilde çeşitli ürünleri piyasaya sürdü, hızlı bir şekilde çevrimiçi kanalları ve çok boyutlu hoş kullanıcı deneyimini kullanıma sundu. Bu yıl, Jietu ilk çeyrekte yeni bir zirveye ulaştı ve yaklaşık 30.000 araçlık satış gerçekleştirdi. Bunların arasında, X70 ve X70S "Gemini" 10.000 sabit kulübe sahip; kanal yapımı açısından, altı kanallı modeller terminal düzenini çeşitlendirerek% 91,4'lük bir şehir kapsama oranı elde etti. Bunların arasında 401 birinci seviye akıllı 4S mağazası var. Jietu'nun bu yılın Ağustos ayı sonunda ülke çapında 50 kilometrelik bir araba satın alma çemberi gerçekleştirmesi bekleniyor.

Geniş ve derin kanal ağına dayanan Jietu Pazarlama Merkezi'nin genel müdürü Bay Li Xueyong, Jietu'nun yeni pazarlama modellerinin üç boyuttan geliştirilmesini teşvik edeceğine dikkat çekti: temas noktaları, deneyim ve paylaşım. Bir yandan sergi salonunu çevrimiçi ve çevrimdışı çok kanallı işlemlerde iyi bir iş çıkarmak ve kullanıcı temas noktalarını tam olarak kavramak için bir platform olarak kullanın; diğer yandan, temel olarak kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak, büyük veri teknolojisine dayalı kullanıcı verilerini hızlı bir şekilde toplamak ve geri bildirimde bulunmak ve ürünleri doğru bir şekilde yönlendirmek Ar-Ge, pazarlama ve hizmet gibi limanlar kullanıcılara hoş bir deneyim sunar; aynı zamanda Jietu, "seyahat +" ekolojisini birlikte gerçekleştirmek için yetkili kamuoyu pozisyonları, dikey medya turizm bilgileri, kendi kendini yöneten tur dernekleri, katma değerli yabancı endüstri ittifakları ve il kaynak ittifakları ile güçlerini birleştirdi. Çember sürekli güncelleniyor, kullanıcılar için sürprizler yaratıyor ve daha fazla mutluluk, deneyim ve hak paylaşıyor. Jietu, 2019'da "seyahat +" stratejisine, müşteri deneyimine, akıllı kanallara, yeni perakende satışa vb. Dayalı olarak "Jietu Speed" i gerçekleştirecek ve 150.000 araç hedefini aşarak daha da hızlanacak.

Jietu Pazarlama Merkezi Genel Müdürü Bay Li Xueyong

Kanalların sürdürülebilir gelişimini sağlamak için platform yapımı

Jietu Pazarlama Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Bay Wang Lei, Jietu'nun kanal yapısının ayrıntılı bir yorumunu yaptı ve şunları söyledi: Kanalların ve bayilerin genişlemesiyle birlikte Jietu, kanal yapımının odağını kademeli olarak bayileri güçlendirmeye ve kanalları geliştirmeye kaydırdı. Sürdürülebilir kalkınma sağlamak için bayilerin karı ile platform yapımı müşteri memnuniyetini artırır.

Jietu Pazarlama Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Bay Wang Lei

Birincisi, kullanıcılara akıllı bir kanal deneyimi sunmak için bir araba satın alma platformu oluşturmaktır.Jietu, dört bölge, altı zeka ve iki somatosens aracılığıyla hoş bir deneyim yaratır ve kullanıcılar için veri paylaşımına dayalı özel araç satın alma ve hizmet planları geliştirir. Şu anda akıllı karşılama robotu, VR / AR deneyimi, canlı yayın fabrikası, mini program etkileşimi vb. İçeren akıllı kanal fonksiyon tasarımı tamamlanmış olup, servis kabiliyet verileri, operasyon kontrol verileri ve müşteri etkileşim verilerine dayalı olarak veri uygulama aşamasına girmiştir. Jietu'nun büyük verilerinin sürekli yükseltilmesini sağlamak için analiz ve uygulama. İkincisi, bir "seyahat +" sahne deneyimi platformu oluşturmaktır. O zamana kadar, sergi salonunun işlevi artık görüntüleme, seçme, satın alma, satma, kullanma ve yükseltme ile sınırlı olmayacak, ancak bir Çek olmak için seyahat, kamu refahı, öğrenme, araba kullanımı, araba bakımı ve servis deneyimini entegre etmeyle sınırlı olacaktır. Mengcheyouhui etkileşimli üssü; üçüncüsü, bayiler için bir kâr platformu oluşturmak, standartlaştırılmış müşteri hizmetleri eğitimi ve yetenek tedariki, çekirdek bayi eğitimi, model mağaza planları vb. Sağlayıcının operasyonel yetenekleri. Platform tabanlı yapıya dayanan Jietu, avantajlarından tam olarak yararlanır ve bayi karlılığını kanal yapımının temel rekabet gücü olarak görür, çevresel deneyimi ve hizmet süreci yükseltmelerini yönlendirir ve nihayet müşteri memnuniyetine odaklanan sürdürülebilir ve rekabetçi bir kanal ağı oluşturur.

Etkinlik alanında birinci seviye akıllı 4S mağazası ödül töreni düzenlendi. Beijing Ruizhijie Akıllı Mağazası genel müdürü Li Dongyuan, "Jietunun iyi pazar performansı beni gelecekte tam anlamıyla güven altına alıyor. Şirketin çağrısına aktif olarak yanıt vereceğim ve kararlı bir şekilde Jietu'nun kanal inşaat standartlarını ve gereksinimlerini takip edin, ortak bir amaç için Jietu ile çalışın, yeni bir kaliteli hizmet çağı açın ve kullanıcılar için daha iyi bir deneyim yaratın. "

Jietu'nun 401. Seviye 1 Akıllı 4S Mağazasının açılması sadece "Jietu Speed" in hızlanmasının önemli bir göstergesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda kanal yapımındaki yerleşimini ve keşfini de gösteriyor. Gelecekte Jietu, sergi salonunu pazarlama hizmet sistemini optimize etmek, bayilerin kar elde etmelerine yardımcı olmak, kullanıcı memnuniyetini sürekli iyileştirmek ve pazarı kazanmak için bir platform olarak kullanacak.

(Sorumlu Editör: Chen Geng)

Oolong maratonları sık sık gerçekleşir! Yerli yıldız bitiş çizgisini önce geçti, ancak sonucun geçersiz olduğuna karar verildi
önceki
Çizgiler ne kadar yürek burkan, bir süreliğine bu dünyaya geldik
Sonraki
Titanium Air Cabin'in yüksek değerli fan grubu, sizi saf Barselona tarzını deneyimlemeye götüren çarpıcı bir görünüm yarattı.
2017-Online alışveriş sıcak arama mayo yeni "sıcak stil" güneş gözlüğü
% 78.1! Artık Bian Jordan'a bakmayın. Serbest atışlar Zhan Huang'dan daha isabetli. Doncic'in ona ceza vermesine şaşmamalı.
CES 2018 Rakibe karşı adım! AMD 2018 Yeni Ürün Planlama Listesi
Ne kadar zamandır bir filmi tamamen izlemedin
Pekin şimdi yağmur yağıyor ve kar yağıyor, manzara çok güzel, dağ gümüş kaplı
CES 2018 | NVIDIA, otonom sürüşe yardımcı olmak için birden fazla yapay zeka ürününü tanıttı
Süper popüler değil! Real Madrid 0-3 Ebar trajik bir yenilgiye uğradı, üst üste 4 galibiyetle sonuçlanan teknik direktör ilk mağlubiyetini yuttu
Ne zamandır böyle bir çizgi görmedin
Chen Tianqiao kardeşlerin "eve dönüşünün" arkasındaki zenginlik değerleri: daha fazla insanın kaderini değiştirmesine yardımcı olmak
Kalbinizdeki okul çiçeğinin fotoğrafını çekin, OnePlus 5T portre çekimi deneyimi işe alma
23 Haziran'da sınır ötesi e-ticaret sabah raporu
To Top