3. Yakıt tüketimi 3 saç, bir bagajla, 92 yağın Japon arabalarını ekleyin, Toyota

Yakıt tüketimi 3 saç, bir bagajla, 92 yağın Japon otomobillerini ekle, Toyota Yaris L'i görmenizi sağlayın

Bir araba satın almaktan bahsediyorum, çoğu insanın, Toyota ve Honda'da, birçok tüketici için ilk tercih ettiği Japon otomobillerin olduğunu düşünerek liderlik edeceğine inanıyorum. Özellikle ortak girişim markaları, kalite ve istikrarlı tüketiciler gerektiren, bu sefer, Toyota Yaris L çok uygundur. Ünlü kibir, Toyota'nın Hanland, Camry ve diğer modelleri kadar iyi olmasa da, ama fiyatı oldukça yakın, Toyota ailesinin temsili bir modeli olduğu söylenebilir.

Toyota Yaris L Toyota'nın konumlandırılmasında Toyota'nın diğer modellerini sever. Ancak, tasarımda, Toyota Yaris L'nin tasarımda olduğunu hissediyorum ve ön yüz aşk aşkı sevebilir. Hatchback'teki büyük sakal da otomobil vücudunun tasarımını da değiştirdi. Eğer aileyi çocuklu hissediyorum. Eğer çocuklu Bu üç tekerlekli bisiklet çocuğunuzu bunun gibi yapmalıdır.

Uzunluk sadece 4 metre 44, dingil mesafesi sadece 2 metre 55'tir, bu araba ile Xuan Xuan arasındaki tek fark, bir arabadan daha fazlasıdır, ancak ev için, bebek arabasını bile koyamayan gövde gerçekten Bir acı., Toyota Yaris L bu sorunu çözdü.

Temel olarak Wiki'nin araba kuyruğu, aracın tasarımında görülecek bir şey yoktur, pazarın en fazla araba kuyruğunu karşılamak değildir.

Ayrıca iç mekanlarda, Wiki ve günümüzün Toyota Yaris L'leri de var, aynı zamanda aynı problemdir, ucuz, bu çok düşük miktarda de yavaş. Plastik, bu aracın 100.000 satacağını söyleyerek gerçekten hissediyorum Bu paranın özellikle kaybedilmesi, bu seviye olduğunu düşünüyorum.

Koltuğun kumaşı da en ucuz kumaş malzemesidir. Yürüyüşe sahip olmak iyidir ve mavi siyah dikişin tasarımı en azından bakar.

Yaris L, arka sürüş alanının 20211.5L CVT önde gelen versiyonuna sahiptir, ancak orta yolcuya ve günlük kullanım için daha rahat bacak alanı getirebilen nispeten düz getirmek daha iyidir.

>

Bir bagaj yaptıktan sonra, pratikliğin kalite artışı olduğu söylenebilir, ancak bu bagajın alanı çok büyük değildir ve arka koltuk desteklemez, bazı acil ihtiyaçları çözebilir, ancak performans bunu söyleyemez mükemmel.

Dinamik Toya Yaris L tadını çıkarın ve dinamik, 1.5L motor verisi 112 HP, 139 sığır, metre, CVT şanzımanıyla eşleştirin, yakıt tüketimi karma modelle yakalanabilir ve çok kararlı, 92 benzin iyi iş.

YARIS L, lüks, moda olmasa da, basit bir görünüm ve iç var, ancak nispeten iyidir. Ayrıca yapılandırmada zengin değildir, ancak yaygın olarak kullanılan birçok özellik var. Genel olarak, YARIS L pratik için bir modelden hoşlanıyor.

|
To Top