ABD keşif makinesi yaklaştı, Çin artık güzel değil ve anahtar anlar parlak.

Trump döneminde ABD ordusu, Soğuk Savaşın ritminden kurtulmaya devam etti, askeri çatışma, Asya-Pasifik bölgesindeki sık sık askeri provokasyonlar ve ABD Stratejisi Bombacısı'nın kullanımı da dahil olmak üzere Güney Çin Denizi'ni yapmaya devam etti. Asya-Pasifik Bölgesi Ordusu yarışmasında yer almayı amaçlayan Güney Çin deniz alanına grup ve stratejik keşif. 2020'de ABD askeri Güney Çin Denizi'nde çıldırır, bir kez daha dünyanın Amerikan çirkin suratını anlamasına izin verdiğinde, ABD'nin dünyanın önünde küresel ve Asya-Pasifik barış yıkımı ve karıştırıcıları olarak sunulmuştur.

2020 ABD Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Biden Genel Seçim'de, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Beyaz Saray'a yerleşti. Biden, "Soğuk Savaş Düşüncesini Terk" olduğunu iddia ediyor, dünyanın dört bir yanındaki askeri çatışmalara katılmadı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Biden'e göre, Amerika Birleşik Devletleri hala Asya-Pasifik Bölgesi'nde ve küresel askeri çatışmalarda ve askeri çatışma tarzını alarak, en önemli şey göreceli koz olanıdır. Amerika Birleşik Devletleri Çin'in askeri provokasyonunda bir artışa sahiptir ve frekans ve kışkırtıcı tadı daha güçlüdür.

Son zamanlarda, ABD Mevcut Başkan Biden'in askeri hareketi oldukça sık, "Amerika Birleşik Devletleri'nin geri döndüğünü" iddia ediyor ve yine Amerika Birleşik Devletleri Müttefikleri, Çin ve Rusya'ya karşı tamamen yüzleşiyor. Biden'in şu anki Asya-Pasifik stratejisinin "Hindistan" stratejisi olan Trump Times'in devam ettiği ve güzel kıdemli yetkililerin Diaoyu Adaları'nda olduğu ve Japon belleri, Japon belini tekrar yapan Diaoyu Adaları'nda desteklenmektedir. Her ne kadar ABD Anti Antı Sözcüsü Kebi, sonraki eyalette "hata" geri çekti, ancak aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin temel meseladaki Çin alt satırına sürekli dokunduğu da görüldü.

ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü John Kebi

Tang hanedanı ilacı değiştirmez ve partiyi değiştirmez ve parti Amerika Birleşik Devletleri'ni Strateji'deki Çin'in politikasını kaldırmasına ve ABD'nin yeni savunma bakanı bir kez daha "Sino-Russian'ı Kelebek" stratejisini bağırdı. Asya-Pasifik Bölgesi askeri gücünde askeri gücü ve yatırmayı geliştirmek için Obama dönemi, Asya-Pasifik bölgesinde kapsamlı bir şekilde Çin içerir. 2021'de ABD ordusu stratejik bir keşif makinesi aldı ve Güney Çin Denizi'ni ve Doğu Denizi'ni keşifini kapattı ve "Roosevelt" uçak gemisi savaş grubunu ve Güney Çin deniz alanındaki "Nimitz" uçak gemisi savaş grubunu kullandı. . Son zamanlarda, ABD ordusu bir kez daha Güney Çin denizinde askeri provokasyonlar gerçekleştirdi ve geçmiş askeri provokasyona göre yok.

Son zamanlarda, ABD Deniz Hava Kuvvetleri, ABD Hava Kuvvetleri RC-135S Balistik Füze ReconnaSance Makinesi ve CL-600-2B16 "Challenger" Reconnaissance Makinesi de dahil olmak üzere Güney Çin Denizi'ndeki keşiflere karşı daha sık kullanılan keşif makinesini sıklıkla kullandı. Hava Kuvvetleri, Doğu Çin deniz keşif faaliyetlerinde bir keşif makinesi benimsemiş, Güney Çin Denizi'ndeki keşif faaliyetleri ABD Deniz Kuvvetleri MQ-4C Stratejik Keşif Makinesi ve EP-3E "Koç" Elektronik ReconnaSance Makinesidir, bu da ABD ordusu olan ABD ordusu Çin'deki bölümler.

Küresel ağa göre, ABD Hava Kuvvetleri, 27. Çin'e karşı kapanacak iki stratejik keşif makinesi gönderdi ve algılama hava sahası, Doğu Çin Denizi'nin ve Güney Çin Denizi'nin yönüdür. ABD Hava Kuvvetleri'nin RC-135S füze monitörünü kullandığı bildirilmektedir, Doğu Çin Deniz Hava Savunma Tanımlama Alanı boyunca, ReconnaiSance, Donghai Junctional Area'ya gidiş-dönüş keşif alanına karşı Reash China Sea Hava Savunma Tanımlama Alanı'nda Okinawa Okinawa'dan çıktı.

Güney Çin Denizi yönünde, ABD Hava Kuvvetleri keşifini kapatmak için RC-130U Stratejik Keşif Makinesini kullanır ve Japonya Okinawa tarafından da alınır. Bu en kötüsü, ABD Hava Kuvvetleri RC-135U -Type Stratejik Keşif Makinesi, Çin'e yaklaşık 46.65 Nautilus'a en yakın (yaklaşık 87 km). Trump döneminde, ABD Hava Kuvvetleri Stratejik Keşif Makinesi yakındaki keşiflerden yaklaşık 95 kilometre geldi ve şu anki ABD Başkanı iki aydan kısa bir sürede, yani bir kayıt belirlemek için dört yıl kırıldı.

Aynı gün, ABD Hava Kuvvetleri, Okinawa'nın keşif karşısında iki stratejik keşif makinesini çıkardı, ABD Askeri Stratejik Keşif Makinesi Okinawa Üssü tarafından gitti. RC-135 keşif makinesi, ABD Hava Kuvvetleri'nin aktif stratejik keşif makinesinin yanı sıra yeni nesil askeri keşif uyduları ve uzak uçaklardır. RC-135S Stratejik Keşif Makinesi, ABD Hava Kuvvetleri'nin keşif balistik füzesinin stratejik bir keşif tanesidir. Bu keşif makinesi, uçuş sırasında uçuş füzelerine hava keşifleri yapabilen, yüksek hassasiyetli bir optik algılama cihazı ile donatılmıştır. Bu nedenle, ABD Hava Kuvvetleri RC-135S Balistik Füze Reconnaissance makinesi, mevcut Doğu savaş alanı için keşif yapması muhtemel doğu Çin deniz denizinde görünür, taktik bir balistik füze egzersizi tutuyor.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri RC-130U stratejik keşif yan odağı, elektronik alıcı ekipmanlarla donatılmış, Çin'in radar elektronik sinyallerini çalmak, ABD ordusu için bilgi sağlayan çeşitli elektromanyetik dalgalar toplamaktır, bu stratejik keşif elektronik keşif fonksiyonu oldukça güçlüdür. Şu anda, ABD Hava Kuvvetleri, "bölme alt" keşif makinesi olarak adlandırılan 2 RC-135U tipi stratejik keşif makinesi ile donatılmıştır. Bununla birlikte, ABD Hava Kuvvetleri, keşife yakın olmak için iki keşif makinesini kullanmak için iki keşif makinesi kullandı, ABD Hava Kuvvetleri Kışkırtıcı Keşif Etkinliklerini tekrar vurguladı.

>

ABD Hava Kuvvetleri RC-135S Balistik Füze Reconnaissance Makinesinin odağını gönderdi. ABD Asya Asya Pasifik Bölgesi Askeri Üssü. ABD ordusunu ilk ada zincirini ve ikinci ada zincirini inşa etmek için tahrip eden stratejik bir güç olarak, ABD ordusu Balistik füzeleri dağıtarak tabu Çin'de bulundu.

ABD Hava Kuvvetleri, stratejik keşif makinesinin Güney Çin denizinde uçabileceğini iddia ediyor, ancak bu, ABD Deniz Kuvvetleri'ni Güney Çin Denizi'ndeki "navigasyon özgürlüğü" olarak adlandırıldığını iddia ediyor. ABD ordusu olarak, Stratejik Keşif Makinesi, Çin'den 87 kilometreye Çin'e 87 kilometreye geldi ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Çin savaş gemilerine ve askeri makineleri, ABD'nin sözde "Uluslararası deniz alanını da tanıdığı "Ve" Yelkenlik Özgürlüğü "? ABD ordusu çok yakın varış, en temel ve çekirdek, kışkırtıcı bir Çin, ABD askeri güçlerini oluşturuyor ve ardından ABD Mevcut Başkan Biden'in" Amerika Birleşik Devletleri Geri "olarak adlandırılan Asya-Pasifik bölgesindeki askeri varlığın varlığı.

Çin Hava Kuvvetleri - 6K Simülasyon Saldırısı Guam

ABD Hava Kuvvetleri Stratejik Uzlaştırma Makinesi ve Uçak Uçak Havacılıkına yanıt olarak, halkın kurtuluş ordusu, savaşçı ve bombardımanın güçlü karşı önlemleri de dahil olmak üzere deniz hava kuvvetlerini kullanır ve Easternat ve Güney Tiyatrosu'ndaki Doğu askeri tatbikatları yapılır. Gerçek eylemleri "parlak kılıcı" olarak kullanın. Şu anda, Doğu Savaş İlçesi, denizle savaşmak için büyük bir makine grubunu başlattı, ABD ordusuna "parlak kılıçları" kışkırtmak için pratik eylemlerle. Halkın Kurtuluş Ordusu ABD'nin kışkırtılmasından korkmazlar, üç ana kararın yoğun bir eğitimdir ve Doğu Savaşı, ABD Askeri Stratejik Keşif Makinası, Uyarı Makinesi Komutanlığı, Ultra-Düşük Yükseklik Cerrahisi altında büyük ölçekli egzoz şasi kullanarak , hedefi hedeflemek, Asya Pasifik Askeri üssünün ABD askeri "parlak kılıcı".

Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı açıkça devletler, Hindistan'daki ordunun varlığını, artı Güney Çin Denizi'ndeki ve Doğu Çin denizindeki sıklıkla yararlı askeri gücü güçlendirecek. Bu çıplak askeri provokasyon, Amerika Birleşik Devletleri'nin Mevcut Başkanı'ndan vazgeçmeye layıklar. . Fantezi, yani Sino-ABD ilişkileri, kolaylıkla karşılaşmak yerine gelecekte yükseltme ile yüzleşecek. Gelecekte, Çin artık binayısıyla olmayacak, Amerika Birleşik Devletleri YAOWU YANGWEI.

Güney Çin Denizi'ndeki ABD askeri provokasyonu ve Doğu Çin Denizi'nde, hasat yapmak için zor bir araç alması gerekir ve ABD ordusunun alt satıra dokunulduktan sonra ülkemizde olmasına izin verilmemektedir. Halkın Kurtuluş Ordusu, ABD askeri zorlukları ile mücadele etme kararını ve yeteneğini vurgulamak için pratik eylemler alacak.

|
To Top