Newuan epidemik, çok sayıda Amerikalı insanın "cüzdan suyunu küçültür"

Video yükü ...

Samimi nedeniyle, yeni taç pnömonisi salgını Amerika Birleşik Devletleri'nde yayılmaya devam etti ve sıradan Amerikalılar üzerinde büyük bir etki yarattı. Son zamanlarda, Amerikan medyasının bir kamuoyu araştırması, birçok Amerikalı'nın birçok Amerikalı'da önemli bir "büzülme" olduğu ve gençlerin ve azınlıkların karşılaştığı ekonomik zorlukların daha ciddi olduğunu gösteriyor.

Bu yılın 20 yaşındaki Afrikalı-Amerikalı Taylor hala kolejde okuyor, salgıntan önce yüksek öğrenim ödemek için okulun büfe restoranında çalışıyor. Ancak, salgının başlamasından sonra, restoran kapalı, Taylor bu işi kaybetti ve hayatın başı belaya girdi.

Amerikan Koleji Öğrencileri Taylor: Ekonomik düzeyden, daha zor bir durumda olduğumuzu düşünüyorum. Salgının bizi daha derin bir quitside atacağını hissediyorum.

Taylor'un karşılaşması sadece salgında çok sayıda Amerikan yaşam koşulunun azınlığıdır. ABD medyasından önceki son bir sivillere göre, Amerikalıların yaklaşık yarısı aile gelirlerini salgıntan önce "küçültmek" den sonra, bunların% 25'i ailelerinin% 31'ini söyledi. İnsanlar onların ya da ailelerinin bir düşüş olduğunu söyledi. salgıntan daha çalışma saatlerinde.

Anket ayrıca, Amerikalıların aile servetinin% 16'sı, Amerikalıların yaşayan servetinin% 16'sı tarafından salgınlardan daha fazla arttığını tespit etti. Bu bağlamda, Amerikalı insanlar, zengin ve Amerikan toplumunun fakirleri arasındaki boşluğun bunun için ana nedeni olduğunu söylüyorlar. Zengin için, salgın sadece onlarla ima edilmez, ancak onları daha zengin kılar.

ABD İşsiz Yosun: Salgın bazı insanlar için çok kötü ve fakirlere kar yağıyor. Zengin insanlar, fakirlerimin çiçek dökülmelerine yardımcı olmalarını işe almadan önce, şimdi çiçekleri dökecekler.

(Editoryal Verme)
|
To Top