Önceden ödeme yapmaya zorlayın! Emlak piyasası kızarmış misafirleri cezalandırmaya başladı.

Wen | Kay

Sonunda işinizi temizleyin.

01

Bankanın ıslahı ne kadar büyük?

Medya raporlarına göre, son zamanlarda, net, "mektubu kurtarmak için kişisel kredi" geçti, Kredi fonlarının ihlal edilmesinin kullanımı nedeniyle, Mart ayının sonundan önce 5 milyon krediye dönmesi gerekmektedir.

Buna ek olarak, "Pekin Business Business" na göre, mülk piyasası kredilerine yapılan ihlallerin önceden geri kazanılacağı ve Pekin bölgesi kesinlikle uygulamaya uygun olarak ve kredi fonu durumlarına uygun olarak açıklanmıştır. önceden kuralların ihlal edilmesinde geri çekildi.

Güney Günlük Guangdong'a göre, bir dizi bankalar kredi kredisinin ihlalini önceden kurtardı ve fonların ihlal edilmesini önledi ve yasadışı müşterilerin kredi yolunu bitirdi.

Yüksek basınç altında, bir emlak piyasası yatırımcısı dedi:

"Geçen yıl, Borç Pudong'un evine yatırım yaptı ve sonuç bankadan geri kazanıldı, çaresizce paraya dikkat etmek için iki grup emlak seti sattı."

Bu ilk defa, ilk kez fenomeni önceden uyguladım. Bu, bir yıl önce "Mülkiyet Piyasasına Yönelik Ticari Kredi Akışı" ile keskin bir kontrast oluşturmuştur.

Şu anda, emlak piyasasına kaç tane çalışma kredisi akıyor, Ancak, ticari kredinin ultra yüksek hızlı büyümesi şüphesiz bir sürü sorunu açıklayacaktır.

Veriler, 2020 sonunda, ev kredilerinin esnek bakiyesinin 63.19 trilyon yuan olduğunu,% 62 GSYİH oranını muhasebedir. Bunların arasında, işletme kredilerinin dengesi, yıllık% 20 artış ve büyüme oranı büyüme oranından çok daha yüksektir 13.62 trilyon yuan'dır.

Hepimizin bildiği gibi, kredi mülkiyet pazarının yedi inç. Kredi basıldığı sürece, trafik ihlallerini mülk piyasasına engeller ve spekülasyon en temel finansal desteği kaybedecektir.

Beijing-Shanghai özgünlüğünü yaptı, bir sonraki kim?

02

Ticari kredi akışını emlak piyasasına kesin olarak kontrol edin, bu neden önemlidir?

Mülkiyet piyasasının dibinde, temel, işletme kredileri, tüketim, bazı modellerin karanlığının, aynı zamanda bazı sıcak şehirlerin konut fiyatında da önemli bir artış faktörü haline gelmiştir.

Çin menkul kıymetler önceki anket raporunun künt olacağını bildirdi:

"Kuzeyde, olgunlaşmış gri bir sanayi zinciri satın almak için" ipotek iş kredisi "kullanın."

Sıkı yatırımın, emlak piyasası düzenlemesinin sadece sağlamlığı değil, aynı zamanda "odada yaşayan" ciddiyeti olduğu görülmektedir.

Çalışma kredileri, isim önerdiği için, üretim ve operasyonun finansman gereksinimlerini çözmektir. İpotek mülkü sayesinde, kredi üretimini ve operasyonunu genişletmek için kullanılır. Geçen yıl salanozun etkisi altında, bazı şehirler bunu bile kaybetti, işletme kredisi faiz oranına mortgage faiz oranıdan kaynaklanıyor.

Bu KOBİ'lerin çoğunluğunun iyi yönetilişidir. Bununla birlikte, ilgilenilen ipucu nedeniyle, işletme kolları arasındaki alan, faaliyet kredisi büyüktür ve kızartma muhafazasının spekülasyonu doğal olarak terfi edilir.

Çalışma kredileri, mülk piyasası yatırımında kullanılamaz ve stoklar için kullanılamaz. Bu, kredinin alt çizgisidir ve ilgili bölümler zaten üç-beş olmuştur, ancak sinek benzeri spekülasyonlara hala basamazlar.

Bireysel bankalar olmadan olumsuz bir tedavi yoktur.

Büyük verilerin döneminde, bir işletme kredisinin kurumsal operasyon veya borsa emlak piyasasının ihlali için kullanıldığını öğrenmek istiyorum ve zorluk yok.

Bununla birlikte, bir bankayı işletmek oldukça iyi bir iştir, kimse balonu kırmak için inisiyatif almaya istekli değildir.

Böylece bu yıl gördük, Gümüş Sigorta Denetimi Bölümü, Banka'nın biletinde önemli ölçüde artmıştır ve ana olanı "Kredi Fonu yanlış tahliyesi" ve birçok banka zaten bir ceza almıştır.

Ancak, bankada sadece bir ceza, yüz binlerce insanın para cezası ve caydırıcılık yeterli değil. Yalnızca işletme kredisi spekülasyonunu kullanan yatırımcılar için çok sayıda bir mahfaza oynayabilir.

Kızarmış ev bir zincirdir.

Bu balonun koşu kredisi ihlalini kırdım ve bazı kentsel emlak piyasalarının sahte refahı ortaya çıkacak.

03

Kredi, emlak piyasasının yedi inçtir.

Kredi tutabileceğiniz sürece, fiyatı tutabilirsiniz.

Bunun arkasındaki gerçek şu ki, kredi, emlak piyasasında genişleyen bir silah olan emlak piyasasının finansal desteğidir. Kredi öldürülürse, emlak piyasası sadece kendi fonları için gereklidir.

Bazı insanlar spekülatörlerin krediyi umursamadığını ve bir ev satın alabileceğini söylüyor. Tam spekülasyonla birçok insanın olmadığını bilmek önemlidir. Kısıtlı kısıtlama kısıtlaması altında, tam spekülasyonun alanı büyük değildir ve kredi kaldıracağı, kızarmış evin nihai desteğidir.

Aksine, tüketimin bir kez, işletme kredileri emlak piyasasına sermaye verebilir, gayrimenkul büyük fonların rezervuarı olacak. Bu havuzlar kuzeyde bir kafa girdiler ve konut fiyatlarının denemesi yok mu?

Bu nedenle, herhangi bir şey, ikinci dereceden ödeme oranlarını, ipotek faiz oranlarını, işletme kredisini düşürmesi, fiyat doğal olarak itme yapamıyor.

Bu nedenle, eğer düzenlemeleri gerçekten ihlal ederseniz, tüketim kredileri, bazı popüler şehir konut fiyatları meydan okumaya çalışacaktır.

Uzun zaman önce, Ulusal Yeni Ofiste, Spor Düzenleme Komisyonu Başkanı bir uyarı verdi:

Gayrimenkul alanındaki temel problemler hala nispeten büyüktür ve köpük nispeten güçlüdür. Finansal sistemdeki daha büyük gri gergedandır. Birçok insan bir ev satın almak, ancak spekülatif yatırım yapmak için, bu, bu çok tehlikeli.

Bu yılki iki seansın raporu da açıkça önerdi:

Eve ve canlı, istikrarlı konut fiyatlarına uyun, fiyatı stabilize etmek, beklentileri dengelemek, yeni vatandaşlara yardım etmek için elimizden geleni yapın, gençler konut zorluklarını hafifletir.

Açıkçası, "oda spekülasyonu" nereden gerçekten uygulanacağını, iş kredisini gerçekleştirmeye istekli olmayacağım, kızarmış misafirle dalga geçmediğiniz ve büyük şehirleri test etmenin zamanı geldi.

Kim, üç kalbin düzenlenmesine dikkat edecek olan konut fiyatlarını kim içeriyorsa ve ona dikkat edecektir.

|
To Top