Kaplanı hasta bir kedi olarak almayın! Putin otoriter: Rus ordusu, gecenin ortasında, Amerikan Müttefiklerine geç saatlerde füze başlattı.

Protesto 10.000 kez, bir bombardıman gibi kanatları titremek daha iyidir. Bu cümle, Putin'in iş yapmaya cesaretin karakterini yansıtıyor, aynı zamanda düşmanla mücadele etmenin ruhunu da yansıtır.

Putin yoksa, Rusya gibi ne olacak? ? düşünülemez.

Putin bir keresinde şöyle dedi: 20 yıldır bana ver, sana güçlü bir Rusya'ya öde. Yirmi yıl geçti, ancak Rusya bunu güçlü bir şekilde beklemiyordu, ancak en azından önceki Sovyetler Birliği'nin başlangıcında. Ukrayna, Suriye ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Putin'e bakın, Putin'in liderliğinde Rusya'nın ödün vermeyen, ödün vermeyen, ölmeye cesaret edemeyen bir ülke olduğunu biliyorsunuz.

Biden sonra sahneye gitmek için, Rusya'yı siyasi, ekonomik ve ordudan başlattı. Beyaz Saray tarafından yayınlanan stratejik geçici taslak, Rusya'ya bir numaralı stratejik düşman olarak daha adanmıştır. .

Geçen ayın sonunda, ABD ordusu Suriye teyzesini kaçırdı ve BUNDE de İran uyarıldı. Daha sonra, ABD İngiliz uçak gemisi, Farsça Koyu'na koştu, Rusya'nın başka bir müttefiki üzerine yapmaya hazır. Putin gözlerine baktı ve hatırladı. Bunde Suriye'ye saldırmayı emrettiğinde, Putin zaten bir mide geçirdi. Size biraz renk vermezseniz, ABD Hava Alevi daha kibirli olacak, dünyanın adalet ve fuarını koruyacak mı? ?

Rus uydu ağına göre, Bu ayın 5. gününde, Rus ordusu aniden Suriye şehrinde silahlı filmlere şiddetli bir darbe başlattı.

Halep, Kuzey Suriye'de yer almaktadır. Kuzey Türkiye ve Nutshend Nehri ilindedir. HalepPo, 4 milyondan fazla nüfusa sahip yaklaşık 18.500 kilometrekareye ve petrol, apatit, bakır ve ayrıca rafineri ve Halep Uluslararası Havaalanı gibi doğal kaynaklara sahiptir. Suriye'deki en büyük ikinci hub. Havaalanı. Coğrafi konumu daha önemli olduğundan, her zaman tüm taraf güçlerinin odak noktası olmuştur.

Suriye'deki kuzey petrol sahasını kontrol etmek için, Amerika Birleşik Devletleri eyaletin militanlarını desteklemiştir. Rus ordusu aniden Halep'teki Arles'a saldırdı ve Rus ordusunun doğru taktiksel saldırı yeteneklerini gösteren en az dört ölüme ve yirmi dört yaralanmaya neden oldu.

Anlaşılan budur ki Alqui illerinde saldırıya uğrayan füzeler, Rus savaş gemisinden geldi. Bundan önce, Rus Deniz Hava Kuvvetleri ve Suriye Hükümeti Hükümeti Ordusu, Akdeniz'de, Rusya'yı Suriye'yi korumak, bölgesel barış ve istikrarı korumak için bir ortak askeri egzersiz yaptı. . Aynı zamanda, Rusya da Amerika Birleşik Devletleri'ni uyarıyor, rashly davranmıyor, Rus ordusu hegemonya ile savaşma yeteneğine sahip.

Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri tarafından desteklenen silahlı grup Rus askeri füze tarafından saldırıya uğradı ve Putin, Amerika Birleşik Devletleri'ne net sinyalleri serbest bırakmak için tasarlanmıştır.

Aslında, bu, Rus ordusunun vücudu ve güzelliğe ilk çarptığı bu değil. Geçen ayın 26'sında, ABD ordusunun birkaç saatinden sonra Suriye'nin birkaç saatinden sonra, Rus ordusu hızla birkaç savaşçı gönderdi, güzel Suriye isyancılarına, yüzlerce silahlı unsur öldürdü. . Putin pratik eylemlerle kanıtladı. Bir Rus ordusu olduğu sürece, ABD'nin Suriye'de büyük bir rüzgar dalgasını kurması zor.

Burada, bunun hakkında konuşun:

İlk olarak, Putin, bize hegemonyadan korkmamak, büyük konularda taviz vermeyecek . Suriye, Rusya'nın Orta Doğu stratejisi ile ilişkileri, Suriye'den Putin askerlerinden sonra, ağır ekonomik yükler tarafından desteklenmiştir. Suriye'yi terk etmek koşulursa, önceki stratejik çabalar daha önce gitti. Rus ordusunun ABD'yi Doğu Avrupa'daki ve Uzak Doğu'daki Suriye Stratejilerinde kırabileceğinden emin ol, bu yüzden Putin Suriye'den vazgeçmeyecek.

İkincisi, Amerika Birleşik Devletleri Suriye'yi asla kolaylaştırmaz . Beyaz Saray'ın serbest bıraktığı geçici strateji, ABD'nin sonsuz denizaşırı savaşları bitmeyi ve Suriye ve Afganistan'dan çekilmeyi planladığını belirtti. Bununla birlikte, Orta Doğu, petrol dolar sisteminin stabilitesini dengelenmiştir ve Suriye, Suriye'yi terk eden Orta Doğu'nun kalbidir, petrol doları sisteminden vazgeçmek için eşittir ve ABD yetersiz vakıfı çalkalanacaktır.

Böylece, Amerika Birleşik Devletleri ayrıca Irak'taki terörle mücadele afişini ve hatta Suriye'deki Afganistan'ı koruyacaklar.

Üçüncüsü, insanlardan acı çeken insanlar, suç da Suriyeli insanlardır. . Suriye savaşından bu yana, son dokuz yılda olmuştur. İran, Rusya, Türkiye, Suriye ile ilgili olarak, bir oyun arenası olarak, milyonlarca Suriyeli mülteciler memleketlerini terketmek, ev topraklarından uzak durmalıdır. Avrupa'da sürdüler, beyaz gözlerde ve zorbalıklarda kayboldular.

Bu medeni antik ülke dumanla dolu olduğunda, arkasındaki insanları kim düşünecek?

Siyasi uzlaşma, mülteciler eve dönük, huzurlu rekonstrüksiyon hala Suriye'nin acil görevidir. Esad hükümeti için yukarıdaki sorunları çözmek için, ABD ordusu tarafından yönetilen yasadışı yabancı askeri, aksi takdirde Suriye'nin barışçıl birleşimi bir kağıt boş konuşma olacak.

Arkasında olmak, dövülmemiz gerekiyor, zayıf ülkenin diplomasisi yok, Suriye Cumhuriyeti böyle tarihi bir trajedi.

|
To Top