Yabancı medya İki seansı görmek Çin'in ekonomik kalkınma planı çok saldırıya uğradı

Çin'in iki seansı devam ediyor ve ana medya Pekin'e odaklanacak. Çin'in ekonomik yönü, bu yılki yabancı medyanın en büyük kaygılarından biridir.

Ek olarak, çokuluslu medya ayrıca Çin'in etkin kaldırım epidemik yayılmasını, ekonomik büyümeyi sağlayan ve küresel yollarda uluslararası işbirliğini aktif olarak teşvik etmesine de dikkat çekiyor.

Video yükü ...

Rus Radyo ve TV "Rusça-24 Kanal" Bağlantı İstasyonu Çin Muhabir İzleme Raporu İki Seans

Rusça Rusça Rusça-24-Channel ", iki gündeminin tam ölçekli bir izleme ve yorumuna sahiptir. "Yeni Beşinci Yıl Planı - Sosyalizm Gelişiminde Çin Zhi" na göre, şirket, hükümet çalışma raporunun kilit noktalarını çeşitli perspektiflerden hazırladı.

Rusça Rus Radyo, Viovinion Reporter Bariitsky: Çin'in ekonomik büyümesi son 40 yılda en düşük olmasına rağmen, dünyadaki tek büyük ekonomi% 2 büyüyor. Salgında, bu tür ekonomik başarılar şüphesiz Çinlileri gururlandırıyor. Çin salgının zorluklarının üstesinden gelmiştir ve ayrıca sosyal ve ekonomik kalkınma konusunda zafer kazanmıştır.

BAE "Görüntüleme Raporu", Çin'in 2021 Ekonomik Büyüme Hedeflerine Dikkat Ediyor

BAE'deki bilinen Arapça gazetesi "bakış açısı", 2021 yılında belirlenen Çin'in ekonomik büyüme hedefleri hakkında endişeli. Raporlara göre, hükümetin çalışma raporunda, Çin'in 2021'deki ekonomik büyüme hedefi% 6'dır ve reform, yenilikçilik ve kaliteli gelişmeyi yönlendirmek için vurgulamaktadır.

Malezya Çin TV Kanalı "Octa Space" ilk önce iki oturum ve hükümet çalışma raporunu bildirdi

Malezya Çin TV Kanalı "Octa Space" Midday Haber Sütununda, "Yüksek Profil Çin İki Oturumları" nda, ilk kez Çin'in 2021 gayri safi yurtiçi hasıla büyüme hedefleri, vb. Dahil olmak üzere açılış ve devlet çalışma raporunun ana noktalarını bildirdi. .

Singapur "Ortak Morning Post" web sitesi derhal iki seans raporlarını% 6'dan fazla büyüme hedefine odaklamak için iterek

Singapur "Eklem Mesajı" ilk önce web sitesinde iki seansı iter. Rapora göre, Çin hükümetinin çalışma raporları konuştu: "Çin'in gelişimi hala çok fazla risk zorluğuyla karşı karşıya, ancak ekonomi uzun süre değişmedi." Çin, 2021'den fazla büyüme hedefinin% 6'sından fazlasını kurdu. ekonominin büyümesinden yıllar sonra..

Çin'deki Nepal Şehri TV İstasyonu Çin Hükümeti Büyükelçisi Hükümet Çalışma Raporunun Yorumlanması

Nepal şehir TV istasyonu "Gerçek" sütunu, Nepal'i Çin hükümeti çalışma raporunu yorumlamaya davet etti.

>

Çin'deki Nepaller Çin Büyükelçisi Kalıcı: "Onüçüncü beş yıllık plan" sırasında, Çin ekonomik alanda yaratıcı bir gelişme yaptı ve kaliteyi korumanın kalitesi ve kaliteli sağlık geliştirme aşamasına girdi. Hükümet Çalışma Raporunda, Çin, dış ticaret ve yatırım, derinleştirme bölgesi, ikili ve çok taraflı ekonomik işbirliği dahil olmak üzere açık genişletmek için Çin'i ifade eder ve çok taraflı ticaret sistemini sağlam bir şekilde korur. Ülkemizin Çin ile ekonomik işbirliğini güçlendirmesi bekleniyor.

İran'ın resmi haber ajansı Yitong toplumun başarılı salgın önleme ekonomik büyüme göstergesi sisteminin üstünlüğünü gerçekleştiriyor

İran'ın resmi haber ajansı Yitong topluluğu, Çin medya raporlarını iki seansın sürecine dikkat etmeye teklif etti. Makale, Çin'in salgının yayılmasını etkili bir şekilde boşaltmak için başarılı bir salgın önleme önlemleri aldığını ve dünyanın ekonomik büyümeyi, politik sistemin üstünlüğünü tam olarak gösteren ekonomik büyümeyi sağlamak için başarılı bir epidemik önleme önlemleri aldığını belirtti. Çin Komünist Partisi'nin yönetişim yeteneği.

Singapur Asya Haber İstasyonu, Çin muhabirlerine bağlıdır, ekonomik ve Çince aşılara dikkat edin

Singapur Asya Haberleri Tatma Muhabirleri, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi 13. toplantısının 13. toplantısında yer alan 13. toplantısında yer aldı ve Çin halkının siyasi danışma konferansı. Guo Weiimin'in sözlerine göre, Genel Kurul'un güvenliğini alıyorum, Çin, aşının güvenliğini ve etkinliğini her zaman koydu ve aşı küresel bir kamu ürünü olarak kullanılmaktadır.

Bugün, Rus TV Web Sitesi Çin, Global Anti-Vloys için aşı adil tahsisini desteklemektedir.

Günümüzde, Rus TV web sitesi Çin hükümetinin bir kez daha ciddi bir taahhütte bulunduğunu, yeni şampiyonluklarla mücadele etmek için Dünya Sağlık Örgütü'nü desteklemeye ve küresel aşıların fuar dağılımını sağlamak için merkezi kaynakları etkilemeye yardımcı olacağını fark etti. Rapor yorumu, bu hamle bir kez daha küresel salgınla mücadeledeki güveni artırıyor.

(Editör Shao Xiyu)
|
To Top