Amerika Birleşik Devletleri bir frene bastı! Diaoyu Adaları, Japonya bu sefer Amerika Birleşik Devletleri tarafından "oynuyor".

Amerika Birleşik Devletleri aslında özür diler!

Dünya polisi yakın zamanda her zaman insanları beklenmedik bir şekilde hareket ettirdi. ABD Defilm Bakanlığı'nda, bir sözcü John Kebi John Kebi, Çin Diaoyu Adaları'ndaki gazetecilere sordu, önce Çin'in hasarını ve istikrarını suçladı ve ABD'nin Diaoyu Adaları'ndaki Japonya'nın egemenliğini desteklediğini söyledi. Bir taş, Japonya'nın fanatiğini heyecanlandırabilen bin dalgayı uyandırdı. Japonya'nın sağ kanat kuvvetleri, yalnızca medyayı bu konuda spekülasyon yapmaya teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda Japonya'nın hükümet toplantısında da "Japonya, Çin Deniz Polisi Geminin Pixabay Adası'na (IE, Çin Diaoyu Adaları ve Bağlı Adaları) giriş yapmaya çalışacak. "Maoemu Minchu'nın dış evresi de heyecanla karşılanıyor ve bir kez daha Soğuk Savaş'ın imzalanan" ABD Güvenlik Antlaşması "ni, ABD'nin provokasyonunun karşısında, Çin'e cevap vermesi gerekiyor.

Japonya hala neşeyle daldırılıyor, ancak Japonya birkaç gündür mutlu olmadı, Amerika Birleşik Devletleri sadece ABD Savunma Bakanlığı haber sözcüsü değil, Savunma Bakanlığı'nın haber kaydını da değil, "yüzünü değiştirecek" dedi. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri, Diaoyu Adaları'nın egemenlik meselesinde. Asla değişme. ABD Japonya açık bir sır haline geldi, ancak ABD'nin neden Japonya'yı desteklemesi, ama aniden "tövbe" mi?

Sebebi, aslında, Amerikalılar Japonya'yı Japonya'nın Japonya'nın Japon cevabının Amerika Birleşik Devletleri'nin orijinal beklentilerini aştığını iddia ettiği "ateşi" oynamaktır. Savunma Bakanlığı'nın sözcüsü olarak, bir üst üste bir sıra, ABD Savunma Bakanlığı Bakanlığı Bakanlığı olan Ulusal İsteğe bağlı olarak dış dünya tarafından yorumlanıyor, önceki ifade, Amerika Birleşik Devletleri'nin Çin-Japonca politikası için ana dönüşümünü temsil ediyor. Ve sorun, Amerika Birleşik Devletleri'nin orta ve Japonya'da amaçlanmadığını. Diaoyu Adaları ihtilafında önemli maliyetleri bulun. Amerikan uzun vadeli tutum, davul çalmaya yardımcı olmak, yardım oynamaktır. Ancak, ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü'nün "Monor", Diaoyu Adaları arasındaki çatışmayı temsil ediyor, Amerika Birleşik Devletleri'nde "ABD Güvenlik Antlaşması" na göre Japonya'ya yardım edecek ve bu ABD hükümeti. Ödülmesi çok zor. Bu düşünceler temel olarak aşağıdaki yönlerde ortaya çıkıyor:

İlk olarak, Japonya, Diaoyu Adaları ve Bağlı Adaları için tarihsel bir temel olmadığını iddia ediyor, tarihsel olarak değil ve artık Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük bir durum değil. İkincisi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Orta Doğu'da şu anki odak noktası, Japonya'nın Diaoyu Adaları'nda desteklenmesi sadece gereklidir, Japonya Çin'i tutmaya istekli olsun; üçüncüsü, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ekonominin gergin olduğu ve askeri güç de salgınına tabidir. Tamamen iyileşmedi, Japonya ve Çin'i kabul etmemek..

Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bu "harcama", sürekli fermantasyondan sonra frenlere basmaya ve genişlemeye karar verdi. Aslında, bu ABD hükümetinin bir hataya uyduğunu görüyor. Başkan Biden ve Kanadalı Cumhurbaşkanı Trodu'nun ilk toplantısında, ilk defa bir hata var ve aynı zamanda Çin ile de ilgilidir, ancak bu Biden'deki ilk kez . Dış Devlet Kafaları Toplantıları. Açılış konuşmasında, Biden aniden "Meijia" ile "Amerikan-Çin İlişkisi" olarak ilişkisini, hızlı bir şekilde cevap vermesine rağmen, çok bilgelikti. Ancak bu hala bitmemektedir, Kanada'nın kaygısının çağrısını takip ettiğinizde, sözde 2 kişiye önem veren iki kişi, Çin tarafından yayınlanmıştır, aynı zamanda ayrıca eklentinin yanında durmak için: " Çince ele geçirdi ... ... "Bir sessizlikten sonra, Biden sonunda gruptaki değişikliğe" Kanadalı "olarak cevap verdi.

Sahneye gitmeden önce, aslında, Biden, geçen yıl Aralık ayında düzenli bir "konuşmaya" sahipti, aslında "seçilen başkan" olarak adlandırılan Başkan Yardımcısı olarak adlandırdı, bu da Trump'ın kendisini gülümseyecek. "İçin uykulu, "ve Bundess'te yenilgi. Obama döneminde yaşlandıkça, büyük el, böyle bir hata yok, ancak 78 yaşında yaşlı adamın başına gelebilir. Ancak "Monitör" sorunu şimdi çok yeteneklidir ve bu, yalnızca mali krizle değil, aynı zamanda olgun siyasi karakterlerin bağlı olmadığı bir durumun da geçerlidir. Buna ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri, Diaoyu Adaları'ndaki bu hatanın dünya büyük bir ülke olarak farkında olamazlar, ancak Ulusal Savunma Sözcüsü'nün kazanımları düzeltilecektir...

Üçüncüsü, Çin ile ilgili Çin'in tıbbi ekibi ile ilgilidir. Biden ekibi, Trump ekibinde Çin'in düşmanlığından farklı görünmesine rağmen, önemli bir fark yoktur ve "Wu de" aksine daha da karışıklık yoktur. , Çin çok uyanık tutmalı.

|
To Top