Zhang Jizhong'un karısı aslında çok zor, 3 yıl, 2 doğum, kendine iyi bak, 3 yıl boyunca çocuklara bakmak, iyi uyuyamadım

Big Director Zhang Jizhong'un ve küçük bir 31 yaşındaki Du Xinglin'i eski kocasına, birçok netizenin köpek mamalarını yediğine inanıyor. Her ne kadar beyaz saçlı bir Zhang Ji Zhong ve karısının bir ihlal duygusu var, evlilikten sonra du Xinglin'i durduramaz. Du Xinglin, iyi bir eş olmak zorunda olduğunu, aynı zamanda uzun ömürlülük için uzun ömürlü olduğunu söyledi.

Bu yıl, yaklaşık 70 yaşında olan Zhang Ji, aynı zamanda aşk sahnesinin bir sahnesidir. Asansör asansörde olduğunda, oğlunu tutuyor, karısına yardım, karısını tutarak, asansör kapısının davranışını tutuyor, Gerçekten "erkek arkadaş" patladı. Böyle iki yönlü bir aşk, tatlı demiyor musun görmek.

Ama son zamanlarda, du Xinglin'in sözleri herkesin evlilikten sonra du Xinglin'in gerçek tarafını görmesine izin verdi. Du Xinglin, sosyal platformda Changwen'i gönderdi, uzun zamandır ortaya çıktığını görmüyor, ama her seferinde saç dökülmesinden muzdaripti ve çok ciddi bir sahneye aitti. Şu anda, du Xinglin, iki çocuk kızının üretiminden 6 ayı var, ancak manzaradan, saç çizgisi gerçekten de yetersiz.

Du Xinglin'i vermenin yanı sıra, du Xinglin'e ek olarak, emzirme sırasındaki deneyim de çok acı vericidir. Du Xinglin, hamileliğin üçününde uyumak çok zor olduğunu ve nefes alması zor olduğunu söyledi. Bir çocuk almak zor ve emzirme gününün aşamasına gireceğim, 3 yıl boyunca tamamen uyulamadığını söyledi.

38 yaşında, du Xinglin iki çocuk doğdu, aslında, aslında yaşlı kadının yaşıydı. Böylece eski ve yoğun GBAS, Du Xinglin'in doğumdan sonra acı çekmesinin temel nedenidir ve annesinin gerçekten harika olduğunu söylemeli, ama düşünmek zorunda. Zhang Ji, onu sevecek kadar yeterince.

Sebebine göre, Zhang Jizhong'un ekonomik koşullarını 3 çocuk getirmeye 3 çocuk getirmesini istemek, ancak onlara dikkat edin, DU Xinglin, aileye ve 3 çocuğa bakılmakta her zaman ısrar etmiş gibi görünüyor. Zhang ji Masada bir kitap izliyor ve uykuya dalmak için görüyor ve aynı zamanda onunla ilgileniyor.

Ancak, du Xinglin'den sonraki yaşam da kendi karakteri ile büyük bir ilişkidir, çünkü Du Xinglin'in karısı için Zhang Ji olan kendi fikirleri var. Daha önce, bir kadın olarak, ama iyi bir iş yapmak, pozisyonunu koruyarak, puanlarını yap, her aileye bakmalı ve hostesin sorumluluğunu üstlenmeliyiz. Ayrıca, kadınların sadece çocukları olduğunda gitmelerine izin verebileceklerini söyledi.

DU XINGLIN'in zihninde görülebilir, ister kendisine doğumdan kaynaklanan fiziksel bir yaralanma olsun ya da doğumdan sonra, Zhang Ji Zhongzhong'un karısı için "bu nokta" olduğunu düşünebilir. Yani evlilikten sonra, Du Xinglin her zaman Zhang Ji'nin bakımı tarafından övüldü. Bu sefer annesinin sıkıntısını paylaştı, ama metni suçlamadı, o iyimserdi, onun saçları uzun sürecek, aşırı olmalısın.

>

Bu nedenle, DU Xinglin'in hayatı sıradan annelerin zor işini yaşayabilse de, DU Xinglin için olduğuna inanıyorum, bu sadece bir "karısı bu nokta". Yalnızca herkesin hayatının yalnızca değerinin mutsuz olmaya değmeyeceğini bildiği söylenebilir, yabancıların değerlendirilmesi zor olduğundan, uygun olduğunu düşünüyor.

|
To Top