Manchester Unitedın geçmişteki en güçlü konumu bir kara deliğe dönüştü ve sol tarafta böyle bir sol ayak yok

21. yaş gününü yeni geçiren Martial, gol atma ivmesini devam ettiremedi, rakibi, midillinin sezon boyunca istismar ettiği rakibi Everton'du. Ancak, bu kez Polo Kralı, İbrahimoviç tarafından tekmelenen Coleman'ı devirmeyi başaramadı ve tükürük kavgasına neden oldu.

Ancak bir şey doğrulanabilir, Martial geçmişte olduğundan daha çok çalıştı ve bu da Mourinho tarafından açıkça onaylandı. Gelecek için kritik olan bir "Mou Shuin'in kanat oyuncusu" olmayı öğrenmeye başladı.

Manchester United'ın sol tarafında, bu sezon neredeyse yenip ölen kişi. Martial, Rashford, Lingard ve erken Mkhitaryan dahil, hepsi bu tarafta istikrarlı oynamayı başaramadı. Aksine, Kızıl Şeytanların sağ tarafında sınırsız canlılık var ve tehditlerin çoğu o taraftan geliyor.

Bu sadece kanat oyuncuları için bir sorun değil, daha büyük sebep onların arkasında yatıyor.

Örneğin, Goodison Park'ta Martial sol bek Damian'ın gerisinde ve Pogba orta sahada sık sık onu destekliyor. Ancak ortak bir problemleri var, şut atmanın yanı sıra hiçbiri sol ayağıyla topa vurmak istemiyor.

Manchester United'ın şu anki taktikleri Carrick'e odaklanıyor. Sağda, Herrera, Mata veya Mkhitaryan, tam bek Valencia ile örtük bir anlayış oluşturdu.Mengla aktif olarak ileri hareket ediyor, Mata içe doğru gidiyor ve Valencia dümdüz ileri ve aşağı hareket etmekten sorumlu. Alt geçişte zengin saldırı rutinleri var. Messi'nin annesi sağ tarafa oturursa, daha hücum düzenleri var.Sol ve sağ ayakları ortalama ve hem dip hem de kesebiliyor.

Öte yandan sol tarafta başka bir hikaye var: Dövüşçü ve Pogba hem topu sopayı seviyor hem de Damian'ın pas yeteneği ... Dahası, üçü sol ayaklarıyla pas veremedikleri için gittiler. Lu'nun hücumu şöyle gelişebilir: Bigger topu yan taraftaki polo kralına atar ve kendi başına merkeze koşar. Pony alışkanlıkla içeriye gider, savunmacıyı yaklaşması için çeker ve topu Damian'a pas verir, ancak İtalya Asistler kararsızdı ve sol taraftaki kamera hücresi sol ayağıyla pas geçmekten daha da korkuyordu ve sonra büküldü.Manchester United'ın sol tarafındaki herkes dar sol kaburga kemiğine sıkıştı.

Manchester United'ın solu açamamasının temel nedeni budur. Luke Shaw sol ayağıyla başlasa bile düzelemedi, çünkü ciddi bir sakatlıktan sonra geçen sezonun başında aynı şekilde alt ezme tarzını benimsemeye cesaret edemedi, daha sık, sadece vurup geri dönecek.

Sol saldırıyı serbest bırakmak için şu anda Manchester United için tek seçenek Blind. Hız ve atılım eksikliğine ek olarak, Xiaobu en azından sol ayağıyla alt çizgiyi doğru bir şekilde geçebilir.

Everton ile 1-1 berabere kalırken, sadece Manchester United'ın solundaki Martial normal oynadı. Gözden kaçan şey, topu Ibrahimovic'e geçiren asistinin Fransız kanat oyuncusu olması.

Manchester United'ın eşitlenen golü, Fellaini'nin tesadüfi olan aptal faulünden kaynaklanıyordu, ancak Martial ve Mkhitaryan'ın değiştirilmesinden sonra, neredeyse kaçınılmazdı. İkisi hücum noktasına en ileri tehdit olduğu için, iki başlangıç oyuncusunun neden aynı anda olduğunu açıklamak için Mourinho şu cevabı verdi: "Çünkü topu hücum alanına dağıtıyorlar ve rakibin arkasındaki boşluğa daha hızlı giriyorlar. . "

Bu nedenle, karşı atak yapmak ve rakibi bastırmak en gerekli olduğunda, ikisini aynı anda çıkarmak en ideal seçim değildir.

İkinci yarıda bir hücum vardı, Ibrahimovic topu ön sahadan aldı ve en yakın Pogba'ya verdi, bu da Mkhitaryan'a bire bir forma şansı verecek. Ancak Ibrahimovic topu kaybetti.

İstatistikler Everton karşısında 35 yaşındaki İbrahimoviç'in topa 48 kez, Martial 31, Mkhitaryan'ın 35 ve Pogba'nın 61 kez topa dokunduğunu gösteriyor.

Manchester United sol atağı yavaş yavaş güçlendiriyor, sağın işaretlerini değiştirmeye çalışıyor.

Manchester United'ın kanat oyuncusu, ister erken dönem Sharp, Kanchelski, Giggs, Beckham'ın orta vadede, isterse daha sonra Ronaldo, Nani, Ashley Young ve benzeri olsun, Sir Alex Ferguson çağının kahramanı olmuştur.

Ancak, şu anki Manchester United hücum hakimiyeti ortada ancak Ibrahimovic ve Pogba'nın beyinleri yaşlı ve küçük. Eğer ikisi hızlı bir şekilde topla oynarsa, sorun büyük değil, topu çok uzun süre ellerinde tuttuklarında, kolayca topu kaybedecekler. Dolayısıyla aslında 1-0 öne geçerken Mourinho ikisinden birini kaldırırsa sahneyi kontrol etmenin etkisi daha belirgin olabilir.

Premier Lig maaş listesinde Pogba birinci sırada yer alıyor ancak Fransız teknik direktör Deschamps bile Boba'nın daha net oynaması gerektiğini görüyor. "İyi yaptığı zaman bile, yeterince iyi değil." Deschamps, "Bu yüzden bunun onu bazı alışılmadık hareketler yapmaya teşvik edebileceğini anlayabiliriz, ancak yardımcı olmayabilir. Diğer oyuncuların yapamayacağı şeyleri yapabilir. Ancak, önce bir koşul karşılanmalıdır: takım için iyi. "

Premier Lig oyuncu maaş listesi

1. Haftalık maaşı 290.000 lira olan Pogba, sözleşme süresi 2021'e kadardır (madde +1)

2. Rooney, haftalık maaşı 260.000 lira olan sözleşme süresi 2019'a kadar

3. İbrahimoviç, haftalık 250.000 lira maaş, sözleşme süresi 2017'ye kadar (+1 maddeli)

4. Haftalık 240.000 pound maaşı olan Aguero, sözleşme süresi 2019'a kadardır (+1 maddesi)

5. Yaya Tu Lei, haftalık 220.000 pound maaş ile sözleşme süresi 2017'ye kadar

6. Azar, haftalık 200.000 lira maaşla sözleşme süresi 2020'ye kadardır

Haftalık maaşı 200 bin lira olan Silva, sözleşme süresi 2019'a kadar

8. Haftalık 185.000 lira maaşı olan De Gea, sözleşme süresi 2019'a kadar

9. Haftalık maaşı 180.000 lira olan sterlin, sözleşme süresi 2020 yılına kadar

10. De Bruyne, haftalık 170.000 lira maaş, sözleşme süresi 2021'e kadar

Haftalık 170 bin lira maaşı olan Fabregas, 2019 yılına kadar sözleşmeli

12. Özil, haftalık 140.000 lira maaşla, sözleşme süresi 2018 yılına kadar

Haftalık 140 bin lira maaşı olan Mata, sözleşme süresi 2018'e kadar

14. Haftalık maaşı 135.000 lira olan Schweinsteiger, sözleşme süresi 2018'e kadar

15. Sanchez, haftalık 130.000 lira maaşla sözleşme süresi 2018 yılına kadar

16. Ödeyen, haftalık 125.000 lira maaş, sözleşme süresi 2021 yılına kadardır

17. Haftalık maaşı 120.000 lira olan William, sözleşme süresi 2020'ye kadar.

Kompany, haftalık 120.000 lira maaşla sözleşme süresi 2019'a kadar

Sturridge, haftalık maaşı 120.000 lira olan sözleşme süresi 2019'a kadar

Courtois, haftalık 120.000 lira maaş, 2019'a kadar sözleşme süresi

* Yukarıdaki tutar vergi öncesi, belirli gelir performansla bağlantılı olabilir

Ancak kaptan Rooney'yi yenen Mourinho, İbrahimovic ve Pogba'nın yıldızı EGO'ya (öz farkındalık) aceleyle dokunmak istemiyor.

Martial'ın her zaman kayıtsız kalması ve değiştirilmeden önce yavaşça sıraya girmesi biraz sevindirici. Everton'da sahayı terk ederken hızlı yürüdü ve takım arkadaşlarıyla beşlik çaktıktan sonra, güven tazelemesinin bir tezahürü olan taraftarları da alkışladı.

Van Gaal koçluk yaptığı sırada Martial, katı taktik disiplini tarafından kısıtlanmayan ve özgürce oynayabilen birkaç oyuncudan biriydi. Mourinho altında bu ayrıcalığa sahip değil ve uyum sağlaması gerekiyor.

Bununla birlikte, Mkhitaryan kadar içe dönük olan Martial, kendisini ayarlamaya başlamış gibi görünüyor, bu da Manchester United'ın sol ve sağ tarafı aynı anda açma umudunu görmesini sağlıyor.

Güçlerini aynı anda uygulayabilirlerse, Manchester United yalnızca tehditkar sol ve sağ tarafları toplamakla kalmayacak, aynı zamanda I (Ibrahimovic) ve P'ye (Pogba) aşırı bağımlılıktan kurtulacaktır.

LOL Kaynak Projesi Yeni Dış Görünüm Önizlemesi: Üç rakamın kim olduğunu tahmin edebilir misiniz?
önceki
Quan Jian 23 dakikada Evergrande'den üç gol attı, bunu dünyada sadece Bayern ve Barcelona başardı.
Sonraki
2 milyon kazanabilir misin? En hızlı Maserati aslında bir SUV!
Rocket Morey geride kalıyor ve 2 yer Taobao eksik, Warriors spoiler mı oluyor?
SKT, şampiyonluğu kaçırmak için üç yıl daha beklemek zorunda! Faker mi yoksa tavuk yemek için mi emekli olacak?
Doğumundan sonra hastanesi bombalanan Saraybosnalı çocuk dünyada 29. sırada yer aldı.Fransız Açık 1 puan gerideydi ve küçük krep mersinini eledi
Wuhan Şehri, Yangtze Nehri'nin korunmasına ilişkin işbirliği anlaşmasının imzalanmasını tamamladı ve yanaşma projesini başlattı
Quanjian, Evergrande için dört gol attı, bunlardan sadece ikisi normaldi, diğer oyuncular uyanmalıydı
İnternette ünlü bir panda olan "Mao Sun" u hatırlıyor musunuz? Yarın "Xing Er" ile Danimarka'ya gidecek
Cavaliers'ın onu terk etmesi doğru, Bay 150 milyon Bitter Wolves'u çukurlaştırdı ve Mamba'nın sağlığı pek de bir süperstar değil
trajedi! Dream Theatre'daki nişanlısı kadar fotojenik değil
2018 NBA Doğu All-Star! James'e ek olarak, bu oyuncular seçilmelidir!
Gerçek bir adam sadece 3 dakika ısrar etti! Yarışta Radical SR1 yarışını yaşayın!
Samsung'un şampiyonluğu kazanması için 5 yeni başarı! Bekar bir köpek Faker ile evli adam arasındaki boşluk
To Top