8 Mart'ta, dünyada 4 şey oldu! ABD askeri bombacısı Orta Doğu'ya gitti, Trump New York'a döndü.

Ağaç sessiz ve rüzgar değil!

Şu anda, uluslararası sosyal düzen yeni bir rahibe turu yaşıyor. Bu asla bitmeyecek bir siyasi dizim gibidir ve her gün yeni bir hikaye yapacak.

8 Mart'ta, dikkate değer 4 şey vardı.

ilk şey, ABD askeri bombacısı bir kez daha Orta Doğu'ya gitti.

Yerel zamanın 7'sinde, ilişkili basın, aynı günde B-52 uzak stratejik bombacının Orta Doğu'ya uçtulduğunu bildirdi.

ABD Merkezi komutu, iki B-52 Bombacının, İsrail, Suudi'nin tüm müttefiklerinin eşcinselinin altındaki bölgeye uçtuğunu söyledi. Bu, Amerika Birleşik Devletleri'nde bu yıl Orta Doğu'na bombardıman göndermek için dördüncü kez budur ve BUNDE için ikinci kez.

İki B-52 bombardımanının Kuzey Dakota'daki Ninot Hava Kuvvetleri üssünden çıkarıldığı bildirildi. Bir açıklamada, ABD ordusu bu iki savaşçının hedefinin saldırganlık içermesi ve ABD ordusunun güvenini arttırması gerektiğini söyledi.

Bu ayın 3. bölümünde, Irak'taki AZAD Hava Kuvvetleri üssü roketler tarafından saldırıya uğradı. Çünkü ABD Askeri Hava Raid Suriye'nin bir haftadan az olan ABD Askeri Hava Raid Suriye'yi emrettiği için, dış dünyadaki saldırının İran yanlısı silahlı misillemeden geldiğine inanıyordu. .

ABD ordusu İran'ın İran'dan bahsetmese de, ABD Askeri Bombardımanının Orta Doğu'ya gittiği açık, açıkça İran'a gidiyor. Amaç, İran'daki İran'da ABD İran'da basın.

İkinci şey, Trump ilk önce bir dahaki sefere New York'u ziyaret etti.

ABD medyasına göre haberleri kırdı, Trump, 7. yerel saatin akşamı New York'ta gelecek en erken olabilir. Bu, 20 Ocak'tan beri New York'a ilk ziyareti. Programa göre, Trump, New York'ta iki gün boyunca kalacak ve yerel saatin 9'unda kalacak.

74 yaşındaki koz, New York'un çoğunu New York'ta geçirdi - Kraliçe New York'ta büyüdü. Manhattan'da, Manhattan'da kendi iş imparatorluğunu kurdu ve hatta Cumhurbaşkanı Beyannamesi de yer aldı. New York.

Trump kitabında şöyle dedi: Eğer yasadışı bir bakış açısına sahipseniz, Manhattan dünyanın en uygun yeridir ve dünyanın merkezidir.

Ancak, kaldırılmasından sonra Trump, New York'a geri dönmüyor, ancak Florida'daki Haihu Manor'da yaşıyor. Sebep basit-- New York şehri artık "hoş geldiniz" değil.

Trump'ın eyalette ve yerel düzeyde karşılaştığı iddiaları, çoğu New York'ta yoğunlaşıyor, bu da sözlerinin ardından New York'a dönmemesinin temel nedeni olan.

Yaklaşık iki hafta önce, Yüksek Mahkeme, Trump birincil ekibinin New York Grand geleneğine bir talepte bulunmadığını reddetti. Şu anda, New York kovuşturması Trump'ın 8 yıllık vergi formunu aldı. Bir zamanlar uygunsuz davranışların bir kanıtı var, Trump'ın kovuşturulması muhtemeldir.

Çalmak, Trump, New York'a bir dereceye kadar bir dizi ankete ve iddiaya döndü. Sonuçta, eğer bu iddialar ilk önce değilse, politik ön yolu üzerinde büyük bir etkisi olacaklar.

Üçüncü şey, Orta Doğu savaş oynayacak.

Suudi başlı çokuluslu koalisyon kuvvetleri, Sana, Yemen, Suudi'nin başkanlığındaki Sana, Yemen'de bulunan bir askeri kamp olan Suudi başlı çokuluslu koalisyon güçleri, en az 3 kişiyi yaralandı.

Daha sonra, Lasano La, Zahelan, Suudi ve Suudi Amei Petrol şirketi, aynı gün füzeler ve uçaklar tarafından saldırıya uğradı. Hu surfed silahlı kuvvetler, saldırının sorumluluğunu açıkladı.

Huisai Silahlı, Suudi Koalisyonunun hava saldırılarını misillemek için bir açıklama yayınladı, Suudi başkentine, Doğu ve Güney bölgelerine ve 8 balistik füzeye 14 dronun gönderildi.

Bu yılın başından beri, Husky Silahları ve Yemen ve Yemen arasındaki çatışma. Yemen'in kuzeyindeki Hosi silahlı kuvvetleri, atlar saldırganlığını arttırdı ve Suudi başlı çok ülkeli koalisyonlar hava saldırısı silahlı kuvvetleri aldı.

Trump hükümetindeyse, Suudi, ABD desteğini elde etmek için az ya da çok az ya da daha azdır, ancak Biden'in önümüzdeki beden masası ile ABD, MESSA ilişkisini yeniden kalibre etti.

Biden, ABD'nin Suudi'nin Yemen'deki askeri eylemini desteklemediğini açıkladı. Bunlar, bilgi, veri ve silahlar sağlamak için Suudi'ye fesih içerir.

Amerika Birleşik Devletleri'ni desteklemeden, Suudi işlerine karşı silahlı hortum daha da endişe duyuyor.

Dördüncü şey, İran, bir kez daha, Irak protokolüne uymak ve Amerika Birleşik Devletleri'ne baskı uygulayacak tüm tarafları bir kez daha aradı.

İran Cumhurbaşkanı Ruhani 7. yerel saatte, İrlanda Dışişleri Bakanı Coventini ile bir araya geldi. Bu şansla Ruhani bir kez daha nükleer standını Batı ülkelerine dile getirdi.

Luhai, İran'ın İran'a çaba sarf ettiğini, süreçte İran'ın tek fiyat partisi olduğunu söyledi, bu devlet devam edemez.

Ruhany, Avrupa ülkelerini İran sözleşmesinde "değil" uygulamasında eleştirir ve ABD'nin tüm yaptırımları silahsızlandırmasını gerektirir.

Son zamanlarda, İran ve Amerika Birleşik Devletleri düğümleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ni başlattılar ve her iki tarafın da diyalog toplantıları yapılmamıştır. Esasen, iki tarafın "samimi göstermek" istemedikleri için - İran, Amerika Birleşik Devletleri'nin İran'a karşı yaptırımlarını iptal etmesini gerektiriyor ve Amerika Birleşik Devletleri İran'ın anlaşmaya yeniden uyumlu olmasını gerektiriyor.

Eski kurallar, nihayet birkaç düşünce hakkında konuşun.

İlk olarak, Orta Doğu'nun sonbahar geliyor.

Trump karar döneminde, Amerika Birleşik Devletleri, Stratejik Kasılma Politikaları ve Orta Doğu'dan tahliye edilen çok sayıda ABD ordusu, ABD'nin Orta Doğu'nun kontrolünü kontrol etmesine neden oluyor. Biden sahneye geldikten sonra, "ABD Geri" sinyalini defalarca iletildi, ABD'nin ABD'nin kontrolünü güçlendirmek, ana girişimlerden biridir.

Bir aydan fazla bir süredir ayağa kalkmaya geldiğimde, ABD ordusunu Suriye'ye saldırmak için göndermek istiyorum ve amaç çok açık. Biden'in görüşünde, Amerika Birleşik Devletleri'nin orta doğudaki kontrolünü mümkün olan en kısa sürede geri kazanmalarına izin vermek istiyorum ve büyük ölçekli askeri operasyonlar esastır.

Boğan'ın "eski iyi insanlar" yardımcısı tarafından kör olmayın, askeri operasyonlar açısından Biden Trump'ın girmesi zordur, Ortadoğu da "Amerika Birleşik Devletleri geri" nedeniyle daha fazla istikrarsızlık ekleyecektir...

>

İkincisi, Trump'ın Kraliçesinin sonbanı geliyor.

Trump, ikinci mermi denemesinde suçlu olmasa da, açıklığının tasfiyesini bitiremedi.

Trump egemenliği sırasında, o ve ailesi büyük ceza sorumluluğu gizli tehlikeler vardı ve bu gizli tehlike bir sonraki adımı kadar sınırsızdı.

Trump temel olarak "kontrol etmiyor" ve siyah malzemesi sadece daha fazla kazıldı. ABD medyasının önceki tahminlerine göre, Trump, çıkarmadan sonra en az 6 dava, hatta Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanı bile cezaevinden muzdarip.

Trump'ın en iyi önceliği, kendi etkinizi korumak değildir, ancak bir dizi iddiadan ve soruşturmadan nasıl gidilir.

Üçüncüsü, ABD'nin İran anlaşmasına geri dönmesine izin ver, sadece Biden'in "güzel yalan".

Biden gerçekten, Obama Kravatın IDI-Nükleer Anlaşması değil, ABD ve Batı ülkelerine faydalı olan ve herhangi bir maliyet ödemeyen yepyeni, olumlu bir IDI nükleer anlaşması istiyor.

Geçtiğimiz Cuma, Biden, İran'a bir yıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri'ni genişleten idari düzenini imzaladı ve İran'ın Amerika Birleşik Devletleri'ne tehdit yapmaya devam ettiğini söyledi.

Pelosi'nin evine yazılan mektupta, Biden, İran'ın eylem ve politikalarının Amerika Birleşik Devletleri ulusal güvenliğini tehdit etmeye devam ettiğini, ödeme politikaları ve ekonominin bir tehdit teşkil ettiğini söyledi. Bu tehditlerle başa çıkmak için, kapsamlı sürdürmek için gereklidir. İran'a karşı yaptırımlar.

Biden sadece boş bir slogan olduğu görülmektedir ve IDI-kimlik anlaşmasına geri dönmek için samimiyet yoktur. Amerika Birleşik Devletleri, yaklaşık 3 yıldır İran sözleşmesinden çok daha çok çekilmiştir. Zamanla, ABD II umudunun bir anlaşmaya varmasına sadece daha utanç verici olacaktır.

Biden, IDI nükleer anlaşmasına geri dönmek için sinyali serbest bıraktı, ancak sadece iyi bir görüntünün iyi bir görüntüsünü şekillendirmek için.

Kelimelerde, Orta Doğu'daki yeni sauna turu ve dünya geliyor!

|
To Top