iPhone XR, Apple'ın vazgeçebileceği bir cep telefonu!

Son zamanlarda internetteki birçok kişi, Appleın Çin pazarındaki son sorunlarının, pazarın yanlış tahminlerinden, özellikle de iPhone ne yapılırsa yapılsın, orijinal meyve hayranlarının sipariş olarak kabul edileceğine dair yanlış inançtan kaynaklandığını söylüyor. En büyük orijinal günah, İPhone'un fiyat artışı, sıradan kullanıcının gelirindeki artıştan çok daha yüksek.

Buna ek olarak, iPhone XR birçok kişi tarafından Apple'ın 5c'den sonra başarısız olan ikinci cep telefonu olarak görülüyor. Apple, XR'nin daha fazla kişinin iPhone'u diğer iki iPhone ile karşılaştırılabilecek daha iyi bir fiyata satın almasına izin vereceğini söyledi. XR ile karşılaştırıldığında, gerçekten daha ucuz, ancak tek başına bakarsanız, gerçekten iyi ya da uygun maliyetli görünmüyor. XR'nin Apple tarafından 5c gibi terk edileceğine dair haberler bile var.

Son zamanlarda yabancı medya "The Wall Street Journal", Apple'ın 2020'de iPhone XR'ı terk edip iPhone'u yüksek kaliteli ve yüksek fiyatlı alana doğru hareket ettirebileceğini iddia etti.Bu, Cook'un yaptığı röportajda Apple'ın artık ucuz iPhone üretmeyeceğini söylediği gibi. Apple, iPhone XR'nin düşük fiyatının (Apple'a göre) kullanıcılar satın alsın ya da almasın Apple'ın ilgi arayışını tatmin edemeyeceği için birbirini yankılayarak, iPhone fiyatlandırmasında giderek daha istekli hale gelebilir.

Mevcut durum şu ki, bu yıl Apple'ın iPhone'daki LCD ekranlarını en son kullandığı zaman olabilir, bu da bu yıl iPhone XR'nin halefi bir model (tek lens) olacağı ve fiyatın geçen yılki XR ile aynı olabileceği anlamına geliyor. Hiç mümkün değil.) 2020 yılında iPhone'un ortalama satış fiyatını çok yönlü artırmak amacıyla OLED ekranlar tam anlamıyla kullanılacak ve Apple tarafından ucuz bir cep telefonu olarak kabul edilen XR artık ortaya çıkmayacak.

Xiaozhi, iPhone XR'nin Apple tarafından neden terk edilebileceğine gelince, bunun birkaç nedeni olduğuna inanıyor:

1. Apple, kârın yüksek olmadığına inanıyor (aslında, zaten çok yüksek) XS serisinin yaklaşık 10.000 yuan'lık ortalama fiyatı ile karşılaştırıldığında XR, gerçekten de iPhone'un ortalama satış fiyatını düşürdü ve bu da Apple'ın toplam geliri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip.

2. Apple ayrıca XR'nin nihai sonucunu da tahmin edebilir. İPhone 5c ortaya çıkmadan önce Guofen ucuz bir iPhone için beklentilerle doluydu, ancak renkli plastik gövdeli 5c'nin son fiyatı 4000'i aştı ve bu da birçok insanı hayal kırıklığına uğrattı. 5c fiyatının hızla düşmesi uzun sürmedi ve tabii ki hızlı bir şekilde soğudu ve XR'nin durumu bugün 5c'ye çok benziyor.

3. LCD malzemenin özelliklerinden dolayı, tam ekran bir cep telefonunun tasarımı, daha kalın bir çerçeve gibi genel görünümü etkileyebilir ve iPhone'un fiyat artışına elverişli olmayan tüm faktörler ortadan kaldırılmalıdır.

Appleın siyaha gitmeye hazırlanma yaklaşımı için (yüksek fiyat), bir meyve hayranı olarak Xiaozhi de oldukça çaresizdir. Bir sonraki iPhone fiyat açısından hala engelliyse, Apple tarafından Android'e geçmeye tamamen zorlanır. Yukarı.

Son olarak, en pahalı olmayabilir, sadece daha pahalı olan takip iPhone için söyleyecek bir şeyiniz var mı?

Zaten 100.000'den fazla meyve hayranı Xinzhipai'ye katılmak için seni bekliyor!

WeChat Kimliği: knowmart

Takip etmek için soldaki QR koduna uzun basın

|
To Top