Myanmar tekrar yükselecek! Güney Kore, Burma ordusunu halka açık olarak kınadı, tüm tarafların Myanmar'da farklı tutumları var.

6. Mart'ta, Koreli Cumhurbaşkanı Wen, Burmese'nin danışmanlığının kınanmasını açıkça ifade ediyor, insanlarla olan çatışmanın şiddetli bir eylem olduğunu ve Myanmar hükümetinin Aneshan mevsimini derhal yayınlamasını gerektirdiğini söylüyor.

Güney Kore için bunun hissi var mı? Birmanya askeri darbesinden kısa bir süre sonra, ABD Avrupa bu kadar konuşma gibi görünüyor.

Myanmar ile ilgili olarak, Güney Kore her zaman tutumlara karşı bir tutum olmuştur. Bu süre 'nın gücünde, onu temsil ediyor mu, BUNDE ile ellere katılacak mı?

Myanmar'a karşı tutum Myanmar'a karşı çok değerlidir. Üç yönden konuşuruz. Myanmar'a tüm taraflara karşı ne tutum.

İlk olarak, ABD'de, Myanmar ihtilaflarının ülkelerini kışkırtmaya çalışın.

Amerika Birleşik Devletleri, çoğunlukla iki nedenden ötürü çok zor.

Öncelikle, Burma'nın darbesinin temel nedeni, Aung Shan Sui'nin iddiaya göre seçmeli dolandırıcılıktır. Myanmar'ın seçim zamanı ABD seçimlerine benzer, Myanmar'ın seçiminin Biden ve Trump'ın özü olduğunu söyleyebilirsiniz. Bir kazanan olarak Angshan Seasons ve Çin'deki Biden'in yeri aynı. Amerika Birleşik Devletleri siyasi devleti yeni bitirdi. Aung Shan Sui'den mahrum kaldıysanız, Biden hükümeti çok anghan gibidir ve saldırıya uğradı.

İkincisi, Birleşik Devletler'in Burma askeri hükümetinin Birmanya ordusunun önündeki düşmanlığıdır. Birmanya askeri ve Amerika Birleşik Devletleri İran, Suriye, Küba, Libya, Belarus, Suriye, Küba, Libya, Belarus ve diğer ülkeler her zaman dostça davrandı. Myanmar her zaman "kafa demir" olmuştur, böylece ABD çok silinmiştir.

İkincisi, Rusya temsilcileri, Birleşik Devletler ve Avrupa, Burma'nın iç işlerini çarpıyor.

Myanmar ordusunu gerçek eylemle yaptırdıktan sonra, Rusya ABD Avrupa'yı ulusal hükümetini yakalamaya suçladı. Rusya bunu Rus ve Birmanya ordusu arasındaki ilişki nedeniyle yapıyor.

Bu yıllarda, Rusya ve Myanmar askeri işbirliğinde çok yakın ve askeri personel de çok yakın. Birmanya Savunma Gücü General, Minle'ın Üstü, Rusya'nın faydaları harika. Birmanya'nın olduğu sürece, Rusya üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacak, ancak Moskova'yı ve Moskova arasındaki dostluğu yapacak, bu yüzden Rus tarafı Myanmar'ın şu anki durumunu kesinlikle değiştirmeyecek.

Üçüncüsü, Myanmar'ın kendisi.

Her ülkenin dikkati Myanmar'a odaklandı, çünkü karlı. Tutumları saldırıya uğradı ya da kayıtsız, ayakta durma sadece seyircinin perspektifidir. Bu darbede, en büyük paydaş Myanmar'ın kendisidir.

Myanmar içindeki her iki tarafın da, en iyi kelimelerin her biri şimdi Burma ordusuna hükmetti ve baskı küçük değil. Bir parti Aung dağını destekliyor, ancak elinde kendi silahlı kuvvetleri olsa da, çoğunlukla ABD'nin arkasındaki desteğe dayanıyor.

Birmanya askeri baskıyı karşılayamazsa, Aung Shan Sui'yi serbest bırakın, o zaman Aung Shan Sui sezonu ABD Avrupa'nın olacak.

Bu darbede, Aung Shan Sui'nin gücünün usta olabileceğini ve çok büyük olmadığını görebiliriz. Birmanya ordusu, nihai zafer kazandıysa, Rusya'nın müttefikleri olarak, Amerikan intikamının nostaljisine göre, özel altındaki küçük hareketler kesinlikle daha az olacaktır.

Gerçek açısından, Birmanya büyük değil, ancak metin Myanmar askeri ordusuna basmayacak ve Güney Kore, BURMESE ordusunun niyeti, özellikle Amerika Birleşik Devletleri yüzünden kınadı.

ABD ile Güney Kore arasındaki ilişki şimdi çok kararlıdır, ancak metin 'nın gücündedir, açıkçası Güney Kore ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ilişkiyi almak istiyor, sonra adıma yakın ve Güney Kore bu numarayı alır. Myanmar'da Amerika Birleşik Devletleri ve Tanrı'nın kalemi.

ABD, Güney Kore'ye ek olarak, Myanmar'ın kaosunda iyi bir yere sahip olmak mümkün değildir ve Kore siyasi çok zararlıdır.

Makalenin ABD'ye çok yakın olup olmadığını bilmiyorum, Korece Başkanının tarihi sonucunu değiştirebilir misin?

|
To Top