Trump "acı": Banden, Amerika Birleşik Devletleri'ne felaket bir olay getiriyor, yanlış kişiyi seçtiniz

1 Mart'ta Pekin zamanında, Trump birinde, dünyanın en etkili ve maksimum muhafazakar siyasi eylem konferansı (CPAC), boşaltıldığı ilk konuşmayı yayınladı.

Böyle önemli bir duruma gitmek zordur ve ayırt edici bir kişilik, ayırt edici bir Elixir, şüphesiz kalbinizin öfke ve hırs ve hırsları almak için iyi bir fırsattır.

Trump, Wanquan'a hazırlandı ve şu anki Başkan Joe-Biden'de olumlu "bombardıman" yaptı.

Geçen yıl, Trump ve Zaman Başkan Yardımcısı Pend, Eyalet Sekreteri Pengpeo ve birçok üye CPAC'nin partisine katıldı. Bu yıl eski Başkan, Trump, söyleyecek bir şey yaptı.

Bu konuşmadan önce, birçok insan, burada iyi olmadığından daha fazla bir şey olmadığına inanıyor ve ardından birkaç seçmeli dolandırıcılık, kazandım. Tri Pufu'nun çok şiddetli olduğunu düşünmedim ve bir şey yeterli. Zaten başladı, Biden hükümetinin momentumunu devirdi.

Tekliflerin sadece 1 ay boyunca kullandığını ve "ABD önceliği" ni dürüst bir şekilde "ABD'nin sonuna" verdiğini söyledi. Biden'in sahneye geldiğini ve Amerika Birleşik Devletleri'ne sadece büyük bir felaket olayı getirdiğini söyledi.

Reformu, reform, reform, reform ve "Paris İklim Anlaşması" na, vb. Göçmenlik, okulda, kime vb. Yeniden birleştirdikten sonra, aile, ekonomi karşıtı da istihdam karşıtıdır.

Trump doğrudan söylemedi: böyle bir insan, nasıl karar verdin?

Tekliften çok memnun olmadığım için Trump orada mı? Gao Si, elbette, hala beyaz eve dönmek istiyorum.

Ocak ayının sonunda, Trump beyaz evden ayrıldı, kesinlikle bir şekilde geri dönecek. Öyleyse, haberler Trump'ın yeni bir rol kurması gerektiğini söyledi.

Bu bağlamda, iyi bilinen bir sivil şirketi kamuoyunu görmüştür. Sonuçlar, Trump seçmenlerinin yarısından fazlasının, Trump'ın yeni bir parti kurması durumunda, takip etmeyi seçeceklerini söyledi.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar yolu analiz eder, eğer gerçekten bu varsa, Trump'ın kurucu vakfının stabilize edilmesi zordur ve Cumhuriyetçi partisi kriz tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Bu bağlamda, Trump ilk defa olumlu bir cevap verdi. Yeni bir parti kurmayı planlamadığını, Cumhuriyetçi partisi için savaşmaya devam ettiğini söyledi.

Trump, Cumhuriyetçinin başında zafer kazandığını ve Cumhuriyetçi Partisi daha güçlü olacağını söyledi.

Yaklaşık 2024 cumhurbaşkanlığı kampanyasına katılan Trump da bir ipucu yaptı, "Kimse belirlenmedi, ancak üçüncü ne zaman demokratik partiyi yendiğinde karar verebilirim."

İkinci kez ne zaman? Tabii ki, seçmeli dolandırıcılıktır.

Duygular, duyguların gittikçe daha heyecanlıydı, "Son dört yıldaki parlak parlaklık, şimdi seni bir sonraki inanılmaz yolculuğa götüreceğim, nihayetinde kazanacağız."

Trump Bu zaten savaşın ritmidir. 2024'te, cumhurbaşkanlığı seçimleri kesinlikle onun amacı, sadece uzun bir yol, kimsenin ABD'nin somununun nasıl kullanılacağını kimsenin kim olduğunu bilmiyor.

Bu konuşmada, Trump'ın güçlü özgüvenini hala göz alıcıdır ve nihayetini bile söyleyebilir, bu kelimeler kuşkusuz, Trump'ı takip eden Amerikan halkından elde ediliyor ve uzak ulaşan komployu etkilemek için bir numara yapacak. Ve var Amerikan politik ve sosyal bölünmenin alevlenmesi.

Ancak bu zamandaki düğüm, Trump, önemli bir tehlike olduğunu ve aynı zamanda Amerikan toplumunda da dolaştığını, Cumhurbaşkanı olarak Trump'ı desteklediğini, Capitol konuşmasına saldırmak için "inananlar" diyerek de dolaştığını söyledi.

Trump, Gateng hükümetine düşürüldü ve isyanı teşvik etmeye başladı. Bu ayda ne yapmadığımı söyleme, en azından şimdi, ABD'de karşılaşılan felaketler Trump'ın neden olmadı.

Tabii ki, Trump'ın öne çıkmasa bile, An'an'da olacağı anlamına gelmez. Şimdi o ve Biden Biden şikayetleri tezgahta bulundu ve bir sonraki ABD'ye gidecek mi?

|
To Top