Mavi Ying Ying, derin V paten etek giyer, etek sadece iki kayışla sabitlenir ve bel çekilir.

28 Şubat'ta, yıldızlar etkinlikte ortaya çıktılar ve ünlü aktris Lan Yingying bu aktiviteye de katıldı ve şekil cesurca göz alıcı.

Lantying Ying'in siyah derin bir V elbisesi içinde olduğu stüdyodan çıkan bir dizi resimden görülebilir ve daha sonra büyük bir beyaz cildi ortaya çıkaran, hem boyun hem de belle sabitleniyor.

Mavi Yingying, onu güzel geri göstermenin yanı sıra giyinmiş, onu bir çift ince ve uzun bacaklı, özellikle de sandalyede oturan bu fotoğraf, küçük kuş ayakları çok çalıyor.

Bununla birlikte, etkinliğe katılma sahnesinden, mavi ying ying'in kutsandığı ve belin yağdan çıkarıldığı görülebilir.

Daha sonra, lan kendini "bu nedir? Yine de, benim etim değil ve iki fotoğrafı var ve fotoğrafın tam olarak beline sahip olduğu".

Bu Lan'ın kendisini alay ettiğini gördüm. Netizens de çok sıkı olduğunu söyledi ve bazı insanlar LAN Yingying'in hepsini görmediğini söylüyor, vücudunun çok iyi olduğunu, bu çok normal.

Nitekim, Lan Ying Ying çok iyi olmuştur ve sosyal platform ve havaalanındaki güncellemesinin dinamiklerinden görülebilir. 21 Şubat'ta, mavi Yingying havaalanında ortaya çıktı, göbek elbise giyiyor ve bir kağıt adam gibi görünüyor, et yok.

14 Şubat'ta Lan Yingying, Sosyal Platformdaki Kaplıcalarınızın fotoğraflarını çekti. Onun kemiklerini gerginlikten çok büyüleyicidi. Bel, açıldı ve sağ omuz da çok göz alıcı oldu.

Bir aktör olarak, Lan Yingying'in sadece mükemmel oyunculuk becerilerine sahip değil ve vücut yönetimi de harika. Şarkı söyleyecek, dans edecek, çok yönlü, çok yönlü bir sanatçı olduğu söylenebilir.

|
To Top