Ve önbellekleme için bir platform, Volkswagen Tou 110.000 nefes almaya başlıyor mu?

Her tüketicinin, bir Alman markası BMW, Mercedes-Benz, Audi'nin çok sayıda genç bir tüketici rüyasının olduğu gibi, çok sayıda genç tüketici rüyasına sahip olduğuna inanıyorum, neredeyse piyasadaki lüks otomobil pazar payını işgal ediyorlar.% 95 , bu güç, gerçekten tüketicilere hayran, çünkü BBA'nın egemenliği çok güçlü, çünkü bugün touareg gibi birçok lüks modelin, bugün tanıtılan bu Touareg gibi birçok lüks modelin geliştirilmesine neden oldu. Şu anda, tipik bir örneğidir. Market.

Touareg, SUV alanındaki kamu ailenin zirvesi olduğu söyleniyor. Bu arabayı ve Cayenne'yi tanımak için, Audi Q7 doğdu ve tüm araç üst teknoloji seviyesine sahip, ancak ön tarafında asılı yol nedeniyle Touareg bu modelin pazardaki "Volkswagen" olduğunu. Piyasa çok kasvetli. Halk bu durumu görüyor. Doğal olarak çok hayal kırıklığına uğradı. Yenilmeyi kurtarmak için Touareg eşiği sürekli azalıyor ve Şimdi yeni araba zaten pazarda. Düşen 11.98 milyon, kimse bilmiyor, kesinlikle çok utanç verici.

Touareg bu araba sert çekirdekten analiz edilir. Kesinlikle çok güçlü bir modeldir. Sonuçta, platformda popüler olan lüks bir SUV model olduğunu bilmek gerekir ve Touareg, Volkswagen etiketinin düşük olmasıdır. Bu Aynı zamanda çok ne yazık ki. Bugün, bu kitle ailesinin amiral gemisi modeline bakalım. Bu arabayı görüyor musunuz? Seçiminizi karşılıyor musunuz?

Touareg bu araba, genel tasarım düzeyinde, aynı zamanda gaz alanının yaratılmasına odaklandı, tüm yüzü banner ızgarası ve far grubuna bağlı olarak, görsel genişlik çok iyi, elbette yeni araba sis Lamba tasarımı da zariftir. Aydınlatma sonrasında, iyi bir görsel etki, yeni otomobil son derece kaslıdır ve otoriter tekerlek tasarımı, üst düzey modellerini vurguladı. Uzayda, araç gövdesi uzunluğu 4878 × 1984 × 1717mm'dir ve vücut ekseni 2899 mm'dir ve yolculuk hala sınavdır.

Yeni Touareg bu arabanın iç tasarımı, en iyi model olduğu söylenebilir, yeni otomobilin yüksek kaliteli yumuşak malzeme paketi olduğu söylenebilir, rahatlık hala çok yüksektir ve merkezi kontrol, 12.3 inç dolu sıvı kristal aletiyle donatılmıştır ve 15.3 İnç Kontrollü Ekran, sürüş teknolojisi çok güçlüdür ve yeni dokunmatik direksiyon simidi de çok karakteristiktir. Genç tüketiciler için, bir Volkswagen bu adımı yapabilir, kolay değil.

Güç sisteminin tasarımında, yeni Touareg, 2.0T, 3.0T V6 motoruyla donatılmaya devam ediyor, maksimum çıkış gücü 180kw, 250kw ve tepe torku 370n · m ve 450n · m, şanzıman sistemi tasarımı , yeni araba eşleşir 8at şanzıman, standart tam zamanlı dört tekerlekten çekiş, hava süspansiyonu, veri salgını hala çok güçlü. Alman lüks bir SUV modeli olarak, yeni araba "Volkswage" asılı değilse, 11.98 milyon bile olamaz, elbette, markaya değer vermezseniz, bu lüks araba kesinlikle bu volkswagen için iyi bir seçimdir. , sen ne düşünüyorsun?
|
To Top