Yeni sekiz ulusal koalisyonun prototipleri, Güney Çin Denizi'ni geçmenin, Wolf Çin'i tedavi etmeyi, Alman nakliye planı olan Cheng oldu.

Son zamanlarda, Batı ülkeleri oldukça kibirli. Fransa, Zümrüt Bir Nükleer Denizaltı ve Seine Denizaltı Takviyesi, Güney Çin Denizi'ndeki bir denizaltı karşıtı savaş matkabı düzenledi, bir kez daha Fransız Deniz Thunder Numarası amfibi saldırı gemisini Asya-Pasifik bölgesine gönderdi ve Asya-Pasifik'te yapılacak Bölge. Askeri tatbikatlar, Fransa'nın Asya Pasifik bölgesinde var olduğunu gösteriyor. Mayıs 20020'de, Fransız Savunma Bakanlığı, "uzun süreli dağıtım" için Grupla Asya Pasifik bölgesine kavga etmek için "Dai Gaole" hava taşıyıcısını kullandığını iddia etti. Fransa, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve Japonya'daki askeri tatbikatlarla, Asya-Pasifik bölgesindeki amfibi saldırı gemilerini ve nükleer denizaltıları ve caydırıcılık tadı olanı kullandı.

Fransız Ulusal Savunma Bakanı Palli, Kijun "Yeşim" nükleer denizaltı devriyesinin resmini yayınladı

2020 Aralık'ta İngiliz Donanması, "Elizabeth" uçak gemisinin Asya-Pasifik bölgesine 2021'in başlarında gönderileceğini açıkladı, bu da İngiliz Savunma Bakanlığı'nda Asya-Pasifik bölgesine seyahat etmek için uçak gemisi kullandığını iddia ediyordu. , ancak İngiltere şu anda her zaman kaza ve sızıntı durumunda oldukça erdem. Şu anda, İngiliz Donanması "Elizabeth Queen" uçak gemisi Hint Okyanusu'nda kavga ediyor. Şu anda, ABD Deniz Kuvvetleri "Eisenhower" uçak gemisi Orta Doğu ülkesine gidiyor ve Fransız "David" Air Carrier Battle Group, 21 Şubat'ta Pers Koyu'na ve İngiliz "Elizabeth Kraliçesi" uçak gemisi savaşına gitti. Hint Okyanusu grubunda savaş yapmak için grup. ABD-İngiliz ve Fransız üç ülkesinin hepsi Orta Doğu Farsça Koyu'nda, Orta Doğu Farsça Körfezi, uçak gemisini dağıtmak için en yoğun yerdir.

Gelecekte, ABD-İngiliz ve Fransız üç ülkesi de Asya Pasifik bölgesinde görünecektir. Ne de olsa, Britanya Savunma Bakanlığı, "Elizabeth Kraliçesi" uçak gemisi, Asya-Pasifik bölgesinde bir dizi normalleştirilmiş dağıtım oluşturmak için ABD Donanması Hava Taşıyıcısına katılacak, Fransa da "DAI Gao Le" Air Carrier Savaş Grubu olacak Asya-Pasifik bölgesinde. Askeri tatbikatlar yapın. O zamanlar, ABD-İngiliz Fransa Günü 9 uçak gemisi veya Asya-Pasifik bölgesinde düzenli uçak gemileri görünecek.

ABD ordusu, Yedinci Filo "Roosevelt" uçak gemisinin Japon konuşlandırılması ve "Ragan" uçak gemisi, ABD'nin yeni Savunma Bakanı Austin, ABD Deniz Kuvvetleri "Nims" havasına göre, ABD'nin Japon Pasifik bölgesinde üç uçak gemisini dağıtıyor. Taşıyıcı Savaş Grubu, merkezi komutun güvenlik alanını tahliye edecek ve Asya-Pasifik bölgesinde dağıtılacak, bu da ABD Donanması Asya-Pasifik bölgesinde konuşlandırıldığı ve yavaş yavaş gerçeğe dönüşmek anlamına gelir.

Hepimizin bildiği gibi, Japonya'nın deniz kendini savunma ekibi dört kadran uçak gemisi ile donatılmıştır ve tam yük drenajı, 19.000 ton, "Japonya'ya" ve "I] ve daha sonra 2 tam yük kanalının yeni inşaatıdır. 2010'dan sonra 26.000 ton "." Jiaoheng ve " " Helikopter uçak gemisi ve Japon deniz kendi kendine savunma ekibi, "çıkış" sınıf helikopteri uçak gemisine değiştirilir, F-35B dikey başlatma inişi dolandırıcıyı taşıyacak, bir kez geliştirilir. Transfer sonu ve F-35B dikey başlangıç açılış savaşçılarını dağıtın, Japonya'nın "Out Cloud" helikopteri uçak gemisi hafif bir uçak gemisi olacak.

Güney Çin Denizi'nde Japon Deniz Kendi Kendini Savunma Takımı Gemileri

ABD-İngiliz yönteminin dört ülkesi Asya-Pasifik bölgesinde ortaya çıkacak. O zaman, dört ülke uçak gemisi ve yarı-yükseltilmiş anne 9'a ulaşacak, bu kuzeybatı Çin tarzı amfibi saldırı gemisini içermeyen 9'a ulaşacak. , ABD Deniz Ekipmanı Buck-Seviye ve ABD Amfibi Saldırı Gemisi. Şu anda, Asya-Pasifik bölgesindeki Asker-Pasifik bölgesindeki askeri eylemler, Kanada Donanması da dahil olmak üzere, üç ülke ülkesi dışında, yerel Esquorte limanından FFH335 Calgary Fırınları da ekleyecek ve Asya-Pasifik Bölgesi'ne giderler. Savaş dağıtımı ve aynı zamanda Güney Çin Denizi, Doğu Çin Denizi, Sarı Denizi'ne gidecektir. 2020 Ekim ayında Kanada Donanması Harryfax seviyesi güneyden Tayvan Boğazı'na. Kanada Donanması'nın Asya Pasifik bölgesindeki ABD ordusuyla da işbirliği yaptığı görülmektedir.

ABD Avustralya, Donanma Batı Pasifik Ortak Egzersiz

2 Mart'ta Avustralya, Asya-Pasifik bölgesindeki Asya-Pasifik Zhang diş dans pençelerinde atladı ve P-8A anti-denizaltı devriyesi makinesi ülkemde güçlüydü ve Avustralya hava kuvvetleri çok kibirli oldu. 8A denizaltı anti-denizaltı devriyesi makinesi. Doğu arasında, ABD ordusuyla da Asya-Pasifik bölgesinde Avustralya müdahalesine daha kötü bir ilişki olan Sarı Deniz Alanı arasında oldukça yakın bir ilişki var. Sonuçta, Avustralya, Batı Pasifik'te her zaman önemli bir bölgesel müttefik olmuştur, Avustralya'yı Asya Pasifik'teki ABD ordusunun ordusu olarak hayal etmek zor.

Avustralya ordusu tarafından donatılmış P-8A anti-denizaltı devriyesi makinesi

ABD Trump döneminden bu yana, Amerika Birleşik Devletleri, Asya-Pasifik bölgesinde bir sözde "konteyner" ve Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Hindistan, Avustralya vb., Çin, eski NATO ülkeleri de dahil olmak üzere "zarflama çevreleri" yaratır. , Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ve diğer ülkeler de, Kuzeybatı rüzgar derecesi amfibi saldırı gemisinin, Çin'in Güney Çin Denizi'ne ulaşması muhtemel olan Kuzeybatı rüzgar derecesi amfibi saldırı gemisinin Güney Çin Denizi'ne gittiği Asya Pasifik'e savaş gemilerinin eklenmesini talep ediyorlar. Ancak, Almanya her zaman Güney Çin Denizi'ne savaş gemileri eklediğini iddia etti ve bir hareket yok. 2 Mart'ta Almanya nihayet Asya Pasifik Bölgesi'ne keskin ve fırkateynleri arttırdı.

Amerika Birleşik Devletleri Fransa Günü 4 Deniz Kuvvetleri Batı Taiwang'daki ilk ortak egzersizi sona erdi

Global Network'e göre, Alman Kıdemli yetkililer, bir Alman Donanması'nın Ağustos ayında Asya'ya başlayacağını iddia ediyor, Güney Çin denizinde ilk kez Alman Donanması Frigk kelimesi olan Güney Çin Denizi'nin iadesi üzerine trafik giyecek, ancak Alman Savunma Bakanlığı Soğutma, Alman savaş gemisinin Çin South Island Resif'in 12 deniz miline ayrılmayacağını söyledi.

>

Alman Donanması "Saksonya" -Level Fırkateyn "Hesse"

İngiliz ve Kanada, Güney Çin Denizi'ne savaş gemilerini gönderdiğinde, Alman hareketi biraz yavaştı ve Alman Donanması, Alman Donanması'nın Macao Asya'daki üç ülkeyi güçlendireceğini, Macao Asya'daki üç ülkeyi güçlendireceğini ilan ettiği ilan etti. Pasifik Askeri İşbirliği. Bazı askerler uzmanlar, Almanya'nın Asya Pasifik bölgesinde inşa edilen "Çin'in konteyner çemberi" olarak adlandırılan "Çin'in konteyner çemberi" olarak katılacağını söyledi. AS, Almanya, "Sekiz Trinity" olarak işaretleyen, "Sekiz Trinity" yeni "Sekiz Trinity" olarak adlandırılan Amerikan adlı Amerikan'a katıldı ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Amerika Birleşik Devletleri'nde Asya Pasifik bölgesindeki gelecek ve savaş gemileri.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, şu anda Birleşik Krallık, Fransa, Kanada, Japonya, Avustralya vb. Dahil olmak üzere çevreleyen savaş gemileri var. Fakat Alman Donanması, Güney Adası resifinin 12 deniz kilometresine asla yaklaşmayacak bir yer var. Alman savaş gemisinin, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve Fransa'daki kibirli yelken gibi değil, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kibirli yelken gibi değil, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek sesle oynadığı görülmektedir.

NATO karşısında, üç büyük eski askeri güçlü ülke, Çin'e savaş gemilerini övdü, Çin, Çin'in de güçlü önlemleri alacak. NATO'daki üç büyük moda askeri güçlü ülkeye yöneliktir ve deniz hava kuvvetlerini sevk edecek Kapsamlı izleme ve keşif için. En önemli şey, NATO Avrupa için üç büyük eski askeri güçlü ülkeyi engellemek için BOMBER-6K ve BOMBARD-6N / J ve diğer BOMBER kullanmaktır. Önceden, Çin'in Bombardımanı-6K Bombacısı, Amerika Birleşik Devletleri Ordusu Roseflower Uçak gemisinde analog bir grevle karşı karşıya kalıyordu. NATO'nun üç eski moda askeri gücünün de gerçeği bildiğine inanıyorum. Bu uyarı karşısında NATO Avrupa, üç büyük moda askeri güçlü ülke de ölçülmelidir.

|
To Top