Neden ona "sırtı açık" olmayan bir plaj eteği demiyorsun? Tatile giden kız hala tereddüt ediyor.

Neden ona "sırtı açık" olmayan bir plaj eteği demiyorsun? Tatile giden kız hala tereddüt ediyor.

Bohem kısa etek askılı askılı plaj elbisesi

Retro baskılı stil daha zarif ve zariftir, kendi kendine yetiştirme stili iyi bir figür gösterir ve kırlangıç kuyruğu etek kısmı daha seksi.

Bohem kısa etek askılı askılı plaj elbisesi

Tatil güzel bir hayatın tadını çıkarmaktır, rahat bir sırtı açık plaj eteği giymek, ılık güneşin tadını çıkarmak, deniz meltemi üflemek, hayat çok rahat!

Yaz seksi askı sahil tatil plaj elbise

Siyah ton ve sırtı açık, beyaz tenini ve kadınların sırtlarının zarif kıvrımlarını gösterir.Sade ve şık askı stili ve bel kesim tasarımı ince ve endişesizdir.

Yaz seksi askı sahil tatil plaj elbise

En klasik ve sade sırtı açık plaj elbisesidir.Siyah çok ince ve küçük bir paltoyla güzel görünür.Gece soğuktan korkmayacak ve güzelliğinizi engellemeyecek!

Seksi yular elbise askısı küçük siyah elbise plaj elbisesi

Yukarıdaki açık sırt elbisesinden farklı olarak, bu açık sırt alanı daha büyüktür, insanlara eğlence ve moda duygusu verir, ince jartiyer, küçük bir kadının seksi ve çekiciliğini ortaya çıkarır ve şık terzilik kadınlığı daha fazla gösterir. .

Seksi yular elbise askısı küçük siyah elbise plaj elbisesi

Giyildiğinde çok huysuz görünüyor. Göğsün ön kısmının zarif tasarımı ve arkadaki derin çapraz kayışlar tam da doğru stil ... Elbisenin etek kısmı yarık tasarıma sahip.

Yaz seksi askılı askılı plaj elbisesi

Yaz kıyafetlerinin çeşitli ve karmaşık stilleri bizi genellikle göz kamaştırıyor. Aslında basit bir sırtı açık elbise giydiğiniz sürece, nereye giderseniz gidin yanlış gitmeyeceksiniz.Öndeki küçük askı ve küçük V yakalı tasarım çok özel. Daha nezih bir his verir.

Yaz seksi askılı askılı plaj elbisesi

Tutkulu kırmızı sırtı açık plaj elbisesi benim favorim.Seni giymek tutkulu bir kırmızı gül gibi, ahlaksız bir güzellik, süper ince ve ince, giy ve iyi bir tatil hayatının tadını çıkar!

Omuz üstü askılı etek plaj elbisesi

Çok pozitif yeşil renk ten rengini gösterir.Bu versiyon çok ince V yakalı askılı tasarım seksi ve çekici.Yolculuk size yüksek getiri oranı sağlayacaktır.

Omuz üstü askılı etek plaj elbisesi

Tropikal stilde şifon baskılı kumaş, güçlü renk kontrastı sıcak stili gösterir ve tek omuzlu stil, seksi ve çekici eklemek için bir kayışla sabitlenir.

Yeni halter plaj elbisesi Tay elbise tatil elbisesi

Klasik ve sade A-line siluet, beli mükemmel şekilde değiştirir ve çok ince görünür. Ve mizacın etek eğrisi önden ya da arkadan çok şık görünüyor ve 360 derecede ölü açı yok.

Yeni halter plaj elbisesi Tay elbise tatil elbisesi

Moda, ünlü plaj eteklerini gösteren ve aynı zamanda ayrıntılarla dolu ve peri ruhuyla dolu 1948 modasına saygı duruşunda bulunan tekrarlayan bir çemberdir.

Straplez plaj etekli deniz kenarı tatil elbisesi

Yaz geliyor Buzlu şekerlerin ve gazlı içeceklerin yanı sıra, yazın başkalarını şaşırtmak ve tüm vücudunuzla özgürce nefes alma hissinin tadını çıkarmak için sırtı açık bir elbiseye de ihtiyacınız olabilir.

Straplez plaj etekli deniz kenarı tatil elbisesi

Siyah V yakalı, omuzdan askılı askılı elbise Yarık etek tasarımı büyük bir vurgu.En sevdiğiniz bir çift ayakkabı ile küçük kare bir çanta ile dışarı çıkabilirsiniz.

Tayland tatil etek yular plaj elbisesi

Bohem tarzı bağcıklı ve romantik desenli uzun etek Bu eteğin kumaşı net ve zarif, üst gövdesi çok rahat, sadece iyi bir örtü değil, aynı zamanda zarif bir stil.

Tayland tatil etek yular plaj elbisesi

Bohem sahil plaj elbisesi seyahat ederken giymek için çok uygundur.Geri askısı bütünün çok seksi görünmesini sağlar.Yolculuk sırasında güzel olmak istiyorsanız, bu elbise sizin iyi bir seçim olacaktır.

Madam Yan Hangzhou ipek elbise havalı ve rahat ve bayan daha genç
önceki
Şişman insanlar yazın rastgele kıyafet giyemezler, yeşil pamuklu elbise rahat ve nefes alabilir, çanta giydikten sonra pişman olmazsınız
Sonraki
İster uzun saçlı, ister kısa saçlı, böyle modaya uygun kadın kıyafetleri giyen bir kız olun, tanrıça stil dolu
Nazik tanrıça hayranını vurgulayan güzel elbise
Yaz aylarında yeni bayan elbiseleri moda nefesi geliyor
Taylandın manzarası taze ve hoş ve Tay elbiseleri daha da çekici
Bu yazın, güzel omuz askılı popüler tek çizgili yaka, omuzları ve köprücük kemiğini güvenle sergiliyor
Her zaman kıyafetleri nasıl eşleştireceğinizi düşünün, sadece bir takım elbise giymek daha iyidir, endişesiz ve şık
Serin ve ferahlatıcı şifon gömlek geliyor ve boğucu yaz sorunu çözülüyor, bebekler hızlı hareket ediyor
Tüm durumlar için zarif ve seksi küçük bir elbise
Biraz şişman kızlar bakıyorlar, bu elbiseler ince ve güzeller ve sokaktan çok güzeller.
Moda elbiseler yeni pozların kilidini açar ve kavun yiyen kızlar yükselen pozları izlemeye gelir
Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek
Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.
To Top