Hu xinger oldukça hamile, göbek cildin boynu gibi, dört kat seviyesi, zengin kocası

6 Mart'ta Hu Xirong Kocası Li Tong Demún, sosyal platformda birlikte oynanan bir grup insanın fotoğrafını aldı ve hamile olan Hu Xinger ve hamile göbek çok iyiydi ve devlet görünüyordu. Çok iyi ve son zamanlarda çok hamile kaldı ve aynı zamanda sıcak bir tartışma.

Fotoğraftan görülebileceği gibi, Hu Xiri, bir beyzbol şapkası giyen bir çiçek yeşil elbisesi giyer, bir aile aynı yeşil maskeyi giyer, zengin kocası arabadan daha fazlasıdır, "beş" seyahat, sahne son derece sıcak görünüyor .

Başka bir fotoğrafta, HU Xi, yorgun, nehrin içinde oturan, hamile göbeğini gerçekten görmekten şüphelendiğinden şüphelenildiğinden şüpheleniliyor, elini kullanması, boynuna bakması gerekiyor, hala dört katmanlı kat var, ' T Bilmiyorum Hafif problemleri vurursam, özellikle siyah görünüyor.

Ve Hu Xinger'ın tur grubunu gördüm ve Netizens'in doğum olmadığını tahmin ettim ve vücudumla oynamaya gittim.

Aslında, Hu Xirong, beklenen doğum tarihini açıkladı, Mart ayının sonunda olduğunu söyledi ve uzun zaman geçirmedi, ancak hala aktif olmasına rağmen, çok iyi görünüyor.

6 Mart sabahı, sosyal platformda bir selfie videosu aldı, kamerada bir gülümsemeyi gösteren parlak bir kristal küpe taktı, biraz yorgun göremiyor.

2 Mart'ta Shen Zhuo Ying, sosyal platformda Hu Xinger Partisi ile bir grup fotoğraf aldı, iki hamile kadın kanepede oturdu ve tatlı güldü.

1 Mart akşamı, Hu Dingxin, Hu Xing'er ve Guoming'in fotoğraflarını keşfetmek için Hu Xing'er ve büyük hamile karnını aldı. Üç arkadaşın kıskanılacaktı. Hu Xirong'un enerjisi de çok hoş oldu.

Hızlı üretilen hamile bir kadın olarak, aktif olan, iyi durumunu gösteren Hu Xiro, ancak şu anda beklenen doğum tarihine yakın, umarım vücuda bakacak ve yeni yaşamın doğumunu karşılayacak.

|
To Top