Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın

Zhujiajiao Fangshengqiao Shen Fırını Zhujiajiao Sanat Merkezi, 30 Kasım'a kadar "Denizdeki Ünlü Porselen Sergisi" ni düzenleyecek.

Fangsheng Köprüsü, Zhujiajiao'nun önemli bir cazibe merkezidir.Hafta içi pek çok turist vardır.Bu dönüm noktası konumunda, kültür turizminin cazibesini daha iyi yansıtabilecek Şangay tarzı seramik sanatının yoğun bir sergisi vardır.

Shen fırınının sahibi Luo Jingpin, uzun yıllar boyunca Zhang Guiming, Yu Xiaofu, Huang Azhong, Ma Xiaojuan gibi ünlü Şangay sanatçılarıyla işbirliği yaptı ve onlara porselen oluşumunu cesurca keşfetmelerine ve modern resimlerini farklı şekillerde porselenlerde farklı stillerle sunmalarına yardımcı oldu. Seyirci ferahlatıcı bir görsel zevke sahip ve bir deniz seramik sanatı markası yarattı.

Zhang Guiming'in eserleri

Chen Jialing Çalışmaları

Shi Dawei'nin eserleri

Ma Xiaojuan İşleri

Wu Yiren'in İşleri

Yu Xiaofu'nun eserleri

Chen Gukui İşleri

Huang Azhong'un Çalışmaları

Shenyao porselen eserleri sadece endüstri tarafından tanınmakla kalmadı, Luo Jingpin ayrıca Fransız Cumhuriyeti Onur Madalyası aldı.

Şangay tarzı seramiğin keşfini ve sanatsal başarılarını tam anlamıyla sergileyen bu sergide, Shenyao ile işbirliği yapan 20'den fazla ünlü Şanghay tarzı sanatçının 50'ye yakın seramik eseri, Shenyao'nun kuruluşundan bu yana sergilediği seramik sanatıdır. Shenyao'nun merkezi bir incelemesi, aynı zamanda Shenyao'nun Fransa, Lille Sanat Müzesi'ndeki 2019 sergisinin başlangıcıydı.

IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
önceki
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
Sonraki
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha baştan çıkarıcı olan şey bu Şangay mutfağı ... Bilgi Şangay
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
Shenhua AFC ölü gruba girer! Bir orman gibi güçlü, ancak bir trajediye neden olmaması için yalvaran el, bir zamanlar Suwon 7: 0 tarafından kana bulanmıştı.
IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var
LOL: Buz ve kar etkinliklerinde nadir deriler kazanın ve Caitlin'i buzda keskinleştirerek kilidi açın!
Manchester United'ın iki güçlü forveti topu kırar ve çizgiyi tersine çevirir, lig kılıcı şeytanın evini savunmak için Manchester City'yi işaret eder.
To Top