Kuzeydoğusunun ruhunu söyleyen "partiye şarkı söyleyen" bir "flaş" versiyonu "

Video yükü ...

Kuzeydoğu Anti-Japon Birliği, Çin'in Komünist Partisi'nin kuzeydoğusunun kuzeydoğusunun anti-Japon silahlı silahlı ordusudur ve insanların ilk Japonlar ordusudur. 14 yaşındaki Japon anti-Japon savaşında, kuzeydoğu anti-Japon anti-Japonlar, düşmandan asılıyor. Aşırı zorlu koşullar altında, Japon saldırganlarla kendisi, kan ve yaşamla yazılmış, Magnificent bir dağ nehrinin kahramanı bölümü, merhametli Büyük kuzeydoğu anti-temposu.

Partinin 100. yıldönümünün gelişini karşılamak için, Jilin Tonghua Kuzeydoğu Anti-Japon Birliği Memorial Salonu, "partiye şarkı söyleyen bir şarkı" şarkısı, yeni çağda Kuzeydoğu Anti-Pediatri'nin ruhunu söyledi, Sang Sahnede aşk partisi vatansever tutku.

Citizen Sun Yanhua: Bugün çok mutlu, farklı yaşlarımızdaki halkımız büyük partimizi övdü.

Eski savaşçı güneş taihao: Çok heyecanlıyım, çok şanlı.

Yang Jingyu, soyundan, ma Ming: Zeng'in büyükbabası (yang jingyu) en takdire şayandır. Bu bir kahramanca bulaşmayan ruhtur. Sadık gazete ülkelerinin inancı, devrimci evimizdir. Yeni dönemin genç bir parti üyesi olarak, yalnızca arifeyi kaybetmemek için ilham verdi.

>

Vatandaş Wang Zhenguo: 2020'de çok yaşadık ve ben de beni daha derinden yaptım, Çin Komünist Partisi, halkımızın en güvenilir ana kemiğidir. Çince olarak gurur duyuyorum.

kitleler: Büyük anavatanın başarılmasını diliyorum ve Çin Komünist partisine sonsuza dek diliyorum.

(Toplam istasyon cctv muhabir li wei wang weibo wanling huangbin chi lu lu wuwen li funze guo jin li wei cui yincheng)

(Editör Li Wei)
|
To Top