Zaferden sonra kız atlandı ve herkes yanlış.

Yazar: lu terkedilmiş Taishiling Bayan Takım Üyeleri, Orijinal Günümüzde Başlangıç Başlıkları Yetkilendirme

Tetik, ölümün ölümüyle tutuklanan olan sürücü Zhou Zhou, polisin durumu, netizens'in tuhaf işlemini tahmin ettiğini, ikisi arasında çelişki olduğu ve iletişimin geçersiz olduğu, bu gece iki İnsanların hayat yörüngelerinin hem henüz hem de

Biri cennete gider, biri hapse girer.

İnternette, Savunma Kafes Platformunun bir sesi olmasına rağmen, sürücünün dalgalarında neredeyse su basmış ve jumper kızını suçluyor. Bazı insanlar acınacak sürücülere başladı, sürücünün şanssız olduğunu, bir kapı olmaya çalışan bir yolcununla karşılaştığını, kibarlığı, kötü tutumu anlamadığı ve aynı hissi hayatını alıyor.

Bunun şüphe edilmesi zor olan kişi, trig su birlikleridir.

Herkese özet, durumun zaman çizelgesi:

15:00, uygulamada Zhou Sichun

20:38, Zhou Mou başlangıçta geldi

21:14, Zhou Sichun, hedefe git

21:29, bir gezi penceresi

21:30, Zhou Sichun 120 Acil Arama Denilen

21:34, Ambulans telefonu ara

21:39, Zhou Mochun Alarmı

Ferrit platformunun hükümleri, sürücünün 40 dakikadan fazla beklemesi ve aracın zamanı 36 dakika boyunca kıyafetlerin kullanılması olacaktır. Dönem boyunca sürücü birden çok kez çağrıldı; ve araba Ücretli bir ulaşım hizmeti ödemeyi ve sırasıyla bir arabayı boşaltmayı reddetti. Hizmet servisi. Buna netizens tarafından "tugua" denir, sürücüyü düşünmüyor musunuz?

Bu sipariş, toplam maliyet 51 yuandır ve araba 39 yuan öder, platform sübvansiyonu 12 yuan. Sempati sürücüsü daha az kazanırsa, kurallar platformdur, bu, sahibinden yararlanmak için etikete yatırım yapmak değil mi?

15 dakikalık sürüşte, Zhou Mun tek bir sipariş gördü ve sürüş yolunu değiştirdi. Bu açıkça operasyonun ihlalidir, nasıl sempati olabilir? Bu, sürücünün ilk günahı.

Arabadaki iki diyalog gelince, polis içeriği açıklamadı, de ölüm yüzünden olabilir. Bu arada, bir otomobilin şoföre keşfedildiği ve sürücünün önce kendine özen göstermediği belirtildi. Daha sonra sert ağızdan memnun kaldı ve Zhou Scholeity'nin kızların park isteğini görmezden geldi. Zhou Sichun'un performansı bir boşluk gibidir. Bu, sürücünün ikinci günahı.

Kızlar daha önce ve sonra arabanın yanında getirildi ve sürücüden olumlu bir geri bildirim alamadılar. Böyle kapalı bir alanda olsaydın ne yapardın?

Sürücünün üçüncü tanımı, hiçbir dilin olmadığıdır ve pencerenin dışındaki kızı durdurmak için bir işlem yoktur; Acil park yeri yoktur, sadece frenlere yavaşça dokunun, araç çift flaşı açın.

Genel olarak, platform yönetimi düzensizdir ve çalışanların çoklu sömürüsüdür, işte bazı ihlaller var.

Pencereye söyleyen kızla konuşacağım. Arabadaki sürücü ne ölümedi? Ancak pencere panikte bir kız olmalı.

Bazı insanlar diyor ki, bu kız alarmı değil? Neden arkadaş ve ailen aramıyorsun? Evet neden?

Başka bir olasılık var, yani kız kalktı ve koltuktan ayrıldı ve araba penceresini keşfetti. Sadece diğer partiyi korkutmak, durdurmak, durdurmak, ancak yükseklik 150 cm, 43.5 kg ağırlığında, beklemiyordu, beklemiyordu. , bu kitap tehlikeli hamlede, artı o zaman vanun hızı, uçmasına izin verdi.

23 yaşında bir kız çocuğu, sadece toplumu geçen bir kız, saat 9'unda gecenin ortasında ve panik yapmamak zor. İnsanlar panikte, bir sebep duygusu yapmak zor.

Daha önce, net araba ile ilgilidir. Kız incindikten sonra, "kadın kendi kendine yardım rehberi" çevrimiçi olarak dolaştırılır ve bir arkadaşa gerçek zamanlı paylaşım gibi bazı öneriler verilir, ehliyet plakasını gönderir ve Cep telefonu numarası ve aile ve arkadaşlara vb. İçin diğer bilgiler. Ama ben gerçekten durumla karşılaştım, beyin hala boş.

Bazı netizens, eğer iki kişinin iyi bir nefes alması durumunda, tutum daha iyi olduğunda, trajedi olmaz ve kızın tepkisinin çok heyecanlı olduğu söylenir ve sürücü ile iletişim kurmaması söylenir. Aslında, bu konuda, gençlerin psikolojik kırılganlığını, toplumdaki insanların, daha ciddi olan, ne kadar ciddi, biraz fazla çatışma ya da hatta trajedi, bazı sürtünme, bazıları nedeniyle yanlış anlamalar?

Tarafların kişiliğini throp, aşağı indik ve aşağı gittik ve düşünmeden önce kurye gittik, çünkü kötü gözden geçirme müşterinin kapısıydı. Temel çalışan için platform sermayesi değil, çoklu sömürülmesi Müşteri tüccarları?

Bu konu ve daha önce, ekspres teslimat kardeşi engellendi, kurye ve katip, platform sermayesinin temel personelin ve müşteri tüccarlarına neden olduğu çelişkidir, bu tekel pazarlarını kaynaktan sınırlamalıdır. Platform kar sömürüsü davranışı.

Triglutum bildirimi, bir özür, aynı zamanda bir düzeltmedir, aynı zamanda garanti eder, bu, ilgili bölümlerin neden düzeltme döneminde çalışmasına izin vermeye devam ediyor?

|
To Top