Güney Çin Denizi'ne 7 ulusal filo, Çin Nanhai yapay ada değeri vurgulandı: İyi fırsatlar atamaz

ABD'nin yeni Başkan Biden bir ay boyunca ayağa kalkmaya başladı, Çin'in "en ciddi yarışmacı" olduğunu iddia etti ve politikasının prototip olduğu söylenebilir. Biden, Trump Hükümeti'nin bıraktığı "Silah" nı kullanacak, fikri mülkiyet, teknoloji transferi, sübvansiyonlar, endüstriyel politikalar, teknoloji alanında Çin'e basmaya devam edecek. Trump'ın aksine, Biden Biden Liderliği altındaki Amerika Birleşik Devletleri daha fazla müttefike, çok taraflılığa yeniden vurgu yapacak, uluslararası kurallar ve hukuku kullanarak ve Çin'e basmaya devam edecek.

Biden'in politikası hala zor olacak

Askeri alanda, Amerika Birleşik Devletleri, zeka koleksiyonu, elektronik keşif ve ABD Deniz Kuvvetleri de Çin'in etrafındaki üç uçak gemisi gönderdi ve Güney Çin Denizi'ne, niyet problemine girmek için Şubat ayında 2 uçak gemisi gönderdi. . ABD'nin askeri provokasyonunun arkasında, Amerika Birleşik Devletleri tarafından inşa edilen "Asya-Pasifik Toprak" ve Hiwei'nin ilk ada zinciri içindeki Çin Donanmasını engelliyor.

Amerikan uçak gemisi savaş grubu

Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri hakimdir, Japonya, Avustralya, Hindistan omurga gücüdür ve bölgedeki diğer askeri müttefikler Çin'in amacını sarmak zordur. Bu amaçla, 17 Şubat'ta, 10 NATO ADP'ye katılan ABD-kararları, 10 NATO ADP'ye katıldı ve NATO ülkelerini Çin'e karşı savaşmaya teşvik etti. ABD Dışişleri Bakanı Burlin ve Japonya, Avustralya Dışişleri Bakanı, Avustralya Dışişleri Bakanı, bir çizgi toplantısı düzenledi ve konferansın teması aynı zamanda "Çin'in ulusal devlet ülkesinin etkisinin etkisini engelliyor." Halen İngilizce, Almanya, hukuk dahil 7 ülke , Kanada vb. Asya Pasifik Bölgesi'ne ve Güney Çin Denizi'ne savaş gemileri göndermeyi ilan ettiler.

ABD Yüzük Pasifik Ordusu

Bugün, Amerika Birleşik Devletleri, Donanma Ana Geminin% 60'ını Pasifik'e dağıttı. ABD Pasifik Filosu, Batı Pasifik'ün 7. filosunu "Roosevelt" ve "Rigan" uçak gemisi, ABD'li olan 70'den fazla gemiye sahip. Ulusal Savunma Bakanı Austin, "Nims" -level uçağının Dağıtımını Asya Pasifik Bölgesi'ne ilan etti. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki "hardcore" müttefikleri olarak, İngiliz Savunma Bakanlığı, "Elizabeth" uçak gemisinin ABD askeri dövüş grubuna katılacağını ve Asya-Pasifik bölgesinin normalleşme dağıtımını gerçekleştireceğini açıkladı. Fransa ayrıca Asya Pasifik ve ABD Japonya'sına "DAI Gaul" uçak gemisini müştereken askeri alıştırmalar yaptılar ve ayrıca Qiongzhou Boğazı'nı geçebilir. Bu şekilde, Anti-Fransız Avustralya Deniz Kuvvetleri'nin amfibi saldırı gemisini yapmak gerekli değildir. O zamanlar, Çin'in çevresi 9 uçak gemisinin ve "yarı eşlemenin" güçlü deniz gücünü toplayacaktır.

Huan Pasifik Mun Hanedanlığı 2

Daha önce, Fransa, Güney Çin Denizi'ne bir yakut sınıfı nükleer denizaltı ve denizaltı desteği gönderdi ve 1 amfibi saldırı gemisi ve 1 fırkateyn, artı Fransız Donanması'nın yapacağı söylenebilecek "Dai Gaole" uçak gemisi gönderecek. Ana geminin yarısı Güney Çin Denizi'ne gönderildi. Buna karşılık, Almanya ve Kanada ayrıca Güney Çin Denizi'ne savaş gemileri de göndermiş olmasına rağmen, sadece bir veya iki kırıntı, etki çok uzakta. Bunların arasında Kanada Halifax-Seviye Fırkateyn 2020 Ekim Olarak Erken, Tayvan Boğazı'ndan geçti ve yeni "Carriga" "Harryfax" -level Fırkateyn, Kanada iki savaş gemisi "varlığı" hala biraz düşük. Almanya, Güney Çin Denizi'ne girmek için savaş gemileri gönderme planıdır ve Asya-Pasifik Toplu Circle'a katılmak için Alman Resmi Ekibi seçimini işaretleyin.

Alman Fırkateyn

Bununla birlikte, Alman Savunma Bakanlığı, Alman savaş gemisinin Çin'in 12. deniz kilometresine girmeyeceğini söylediği için ABD Deniz Hava Kuvvetleri Çin anakarasının liderliğine girmemiş olsa bile, ABD'nin hala giderek daha fazla ordunun büyüymesi anlamına geldiği anlamına geliyor. kurtuluş ordorum için güç. Çok tabu. Şu anda, ülkemin Deniz Kuvvetleri'nde 2 uçak gemisi, 35 yıkıcı, 36054 series Fırkateyn ve 72056 frigate donatılmıştır. Ayrıca, gelişmiş savaşçılar ve diğer gelişmiş savaşçılarla donatılmış hava kuvvetleri. Roket ordusu da "uçak anne katili" dongfeng- 21D / 26 gemi Balistik füzeler, ABD ordusu, Çin'deki Çin'deki kapsamlı çatışmaların maliyetini ölçmek zorunda olsa bile.

Dongfeng füzesi

7. Ulusal Filo'nun Güney Çin Denizi'ne girmesi için, Halkın Kurtuluş Ordusu yüksek derecede bir uyarı tutar ve bu savaş gemilerini Güney Çin Denizi'ne izleme yeteneğine sahiptir. Özellikle Güney Çin Denizi'nde, Çin, Güney Çin Denizi'nin çevresindeki çevredeki ülkeleri uyarmamak için Güney Adası Resif'in Landift'i başlattı, yalnızca Yongxing Island, Meiji resif gibi birkaç büyük ada resifini seçti. 2012 yılında "Huangyan Adası Olayının" salgınından sonra, Çin, Güney Çin Denizi'ndeki ada resifini patlatmaya başladı.

İyi inme adası

Yurtiçi süper altyapı yetenekleri sayesinde, Çin Güney Çin denizinde ilk ülke olmasa da, "en büyük, en hızlı hız". Ten yıldan fazla birden fazla ada resifinden sonra, Çin Güney Çin Denizi'nde 10'dan fazla yapay ada resifine sahiptir ve Çin, Güney Çin denizinde 10 kilometrekareden fazla arazi ekledi. Bunlar arasında, Yongxing Adası, Yongshima, Meiji Adası, BIA Bao, vb. Kapalı ve kapalı havalandırma, büyük bombardıman, denizaltı anti-denizaltı ve çeşitli gelişmiş savaşçıları çıkarabilen geniş havalimanları vardır. İlgili raporlara göre, sadece Meiji Adası, Yongshine Island ve Bi Bi, en az 120 savaşçıyı, ABD askeri taşıyıcılarla, 40'tan fazla F-18E / F savaşçısıyla, 3 "iniş uçağına asla batmıyorken eşdeğer olan .

Denklem

Bu adalar sadece savaşçıları dağıtmaz, aynı zamanda tüm Güney Çin Denizi'ni ve hatta Brunei'nin ülkesini kaplayabilen geniş radar problama istasyonları, radar, radar sinyal dinleme istasyonlarına da sahip olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri ve Müttefiklerinin Güney Denizi'nin ve Müttefiklerinin Su Artırıcı Faaliyetleri ve Müttefikleri de gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve Güney Çin sudaki denizaltıları izleyebilecek su altı su altında düzenlenebilir. Buna ek olarak, Ada, Hongqi 9 Hava Savunma Füzesi gibi savunma silahlarını da kullanabilir veya Güney Çin Denizi'nde "bela" deneyen ulusal savaş gemisine güçlü bir caydırıcı olan uzun bir kılıç 10 Cruise füzesi kullanabilir.

>

Rehberliği girin

Amerika Birleşik Devletleri ve müttefikleri yakın zamanda ülkemin keşif faaliyetlerini, özellikle ordumuzun silah denemeleri için, ayarı dağıtma, egzersiz eğitimi, vb. Zeka toplamak için güçlendirdi. 27 Şubat'ta olduğu gibi, Guangdong'un kuzeyinde ve güneyinde 2 ABD RC-135 keşif makinesi vardı ve Jiangsu eyaletinin kıyısında Çin'in deniz eğitimi ve alıştırmalarının zekası toplandı. 24 Şubat'ta gün arasında, çok çerçeveli bir MQ-4C "balık ağrı tanrısı" insansız keşif makinesi, RC-135 ve diğer keşif makineleri, Doğu Çin denizden, sarı denizden, Güney Çin deniz yönü ülkeme yaklaştı. hava boşluğu. Avustralya ayrıca, Jialenea Havaalanı'ndan 2 Mart'ta İstihbarat keşif faaliyetleri için Çin Doğu Çin Denizi'nden P-8A bir denizaltı devriyecisi makinesini çıkardı ve amacı açıktır.

P8A Reconnaissance Makinesi

Birleşik Devletler ve Askeri Müttefik Tarafından Gerçekleştirilen Sık Elektronik Araştırmaya Bakan "Gel ve Yüksek Oluk" olarak adlandırılan, ülkem sadece Güney Çin Denizi'nin yapay ada resifinde ve hava polisi 500, hava polisi 200'ün sunumunda. , taşıma -8 elektronik keşif makinesi, taşıma -8x deniz uyarı makinesi, taşıma -9 elektronik keşif girişim makinesi, -9 anti-denizaltının yüksek teknolojili makine, elektronik keşif ve izleme izlemesini güneye giren savaş gemisinin izlenmesini sağlayabilir. Çin deniz ve sınırsız.

Elektronik keşif taşıma için kolaydır 9

Çin Donanması için 7. Ulusal Sipariş, hem zorluklar hem de fırsatlar olan Güney Çin Denizi'dir. Rakibin elektronik zekasını toplamak için iyi bir fırsat. Özellikle, İngiliz ve hukuk gibi Batı ulusal savaş gemilerinin elektromanyetik sinyal özellikleri, şu anda, radar, iletişim ve diğer radyo sinyal dalgaları, elektromanyetik sinyal özelliklerini, kaydını ve depolamasına hakim olabileceğini görmek nadirdir. Gelecekteki olanaklar için elektromanyetik savaş salgını hazırdır.

Amerikan uçak gemisi ve Fransız uçak gemisi

9. Elektronik Warplane, hedef geminin tahsil edilmesi, analiz edilmesi ve saklanması için kullanılabilseydi, gerekli olsa bile, hedef gemiye elektromanyetik bastırma, Gerekli aktif radar önyükleme yapıldığında birbirlerinin indüksiyonu, elektron yüzleşmesini tamamlamak için genişletin Elektromanyetik spektrum özellikleri. Gerekirse, ülkem "karşılaşma" şeklinde "izleyicilere" elektronik keşif tekneleri de gönderebilir, bu elektronik keşif gemileri yapay ada resifinde de yenilenebilir.

Ülkem zeka toplama teknesi

Giderek karmaşık uluslararası durumlar karşısında, ülkem Güney Çin denizinde erken başlatıldı ve önemli stratejik değerini vurguladı. Yapay ada resif, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Asya-Pasifik Kuvvetleri'ndeki kontrastını kısa sürede değiştirmemesine rağmen, Hainan Adası'ndan Yongxing Adası'na, sonra Meiji Adası'na kadar Güney Çin Denizi'nin kontrol seviyesini iyileştirdi. , Lixi, Nihai Yongzhou Adası'na git, adada yerleşik Yonggu Havaalanı, Nanhai-Çin havadaki Nanhai-Çin havadaki sorunu çözdü, deniz taşıyıcısının dövüş grubuyla birlikte, tüm Güney Çin Denizi'ni kapsayan bir izleme ağı oluşturan bir izleme ağı oluşturur. Güney Çin Denizi'nin ABD ordusu ve İngiliz Fransız ordusu veya diğer ABD'nin yabancı savaş gemileri Çin Deniz Hava Kuvvetleri tarafından yakından izlenecek.

Güney Çin Denizi'ni tanıtın

|
To Top