Tabut görmüyor musun? Vietnam ABD ordusunda daha yaygınlaştı, Çin'in deniz polisi herhangi bir zamanda kovulabilir

Güney Çin Denizi, eski zamanlardan beri Çin'in kutsal dokunulmazlığının toprakları olmuştur ve Çin egemenliği tartışamamıştır. Güney Çin deniz balıkçılık ve petrol ve gaz, mineral kaynakları bol, stratejik konum önemlidir ve Çin'in Okyanusu, Güney Çin Avustralya vb. İstediği, ulusal siyasetin, ekonomik ve ordunun stratejik bir deniz alanıdır. güvenlik.

1970'lerde, Batı ülkelerinin gizli sığınması altında, Güneydoğu Asya'daki bazı ülkeler petrol ve gaz kaynakları ve bölgesel deniz için rekabet etme arzusundaydı ve Çin South Island Resif'i işgal ettiler. Vietnam bir hırsız tarafından yönetilir, aynı zamanda Güney Çin denizinde 29 ada resifini çalıyor. Her ne kadar Çin her zaman "içimdeki egemenlik, ortak gelişme" ilkesine uyulmasına rağmen, ancak Vietnam hala tatmin edici, sürekli gelişme ve işgal ve açgözlülük doğası onu yapar.

Yabancı medya raporlarına göre, Vietnam Amerika Birleşik Devletleri'nde hiçbir şey yapmaya cesaret edemedi. Aslında, Çin anakara Çin ve Hainan adasını deniz alanının yanında yer alan Çin'in Çin ve Hainan adasını, bölgeye yasadışı olarak kırıldı ve su dahilinde ayrıldı. , ABD ordusundan daha yaygındır. Güney Çin deniz kaynaklarının sürdürülebilir kalkınmasını ve kullanılmasını sağlamak için Çin'in birkaç aylık denizcilik dönemine sahip olacağını bilmek, ancak Vietnam Çin'de çılgınca balıkçı ödevini aldı. Daha ciddi olanı, Hainan Adası'nın da Çinli bir deniz üssüne sahip olmasıdır. Vietnamca balıkçı tekneleri, denizin yakınındaki anakaraya sık sık salınım var ve ayrıca bir zeka şüphesi var.

Aslında, Çin, Vietnam'ın Yasadışı Balıkçı Ödevinin balıkçı teknelerini uyardı ve attı, ancak onları göz ardı edildi ve görmezden geldiler. İlgili raporlara göre, Vietnam, Nano Adası resifinin genişlemesini güçlendirdi ve anlaşmazlık ada resifindeki askeri konuşlandırmayı güçlendirdi ve tabutun raflarına bir göz attı. Buna ek olarak, Vietnam ayrıca ülkemin münhasır ekonomik bölgesine ve hatta önde gelen deniz etkinliklerine seyahat etmek için ulusal balıkçıları da kaldırdı ve destekledi ve Çin'in deniz haklarının niyeti açıktır.

Amerika Birleşik Devletleri'nde "Hint Stratejisi", Çin ve Amerikan stratejik oyununun yüksek olduğunu ve ülkenin tilki sahte kaplanını hareket ettirmeye hazır olduğunu belirtmekte fayda var. Mümkün olduğunca erken, Japon hükümeti kendi kendine-şeytani savunma ekibinin ortak toplantısında ve güvenlik güvencesi soruşturma konseyi. Eğer Çinli deniz polisi gemisi Diaoyu Adaları ve Bağlı Adaları'na girmeye çalıştıysa, Japon tarafı bunu tanıyabilir. "Şiddetli suç" olarak ve diğer tarafa taşıyabilir. "Zararlı çekim. Aslında, Vietnam ve Japonya'daki "Tekerlek Savaşı" karşısında, Çin'in "Savaş Savaşı", Çin'in "Deniz Polis Hukuku", Şubat ayından bu yana resmen yürürlüğe girdi. Deniz Polis Hukuku'nun yeni kurallarının, deniz polis kanun uygulayıcısının büyük kanun uygulayıcısına sahip olduğu ve gerektiğinde ateş etmesine izin verdiği ve hatta taşıyıcı ağır silahı kullanmasına izin verdiği bildirilmiştir, bu da yasadışı olarak karşılaştıkları anlamına gelir. Denizde denizde, denizde, polis gemisinin geçersiz olduğu durumlarda, ülkemin deniz polisi herhangi bir zamanda kovulabilir ve ülkenin toprak egemenliğini ve bölgesel barışını savunabilir.

Askeri uzmanlar, barışçıl çözünürlükte, bölgesel anlaşmazlığın, modern uluslararası hukukun temel ilkelerinden biri olduğunu belirtti, ancak uluslararası siyasi gerçeklikte, uluslararası anlaşmazlıkları barışçıl yollarla çözmek normaldir. Bunun nedeni, ulusal çekirdek ilgi alanlarını içeren çekirdek faiz anlaşmazlıklarını çözerken, askeri demek, yolunu tutmanın aracıdır ve aynı zamanda en manifettiği anlamına gelir. Bu nedenle, Çin'in meşru okyanus haklarını ve bölgesel barış ve güvenlik tehdidini ihlal eden dış güçler için, ulusal egemenlik ve bölgesel barışı olan askeri, güvence altındaki tüm araçlara sahibiz.

Belirli bir ölçüde, barış diplomatik ve savunmacı ulusal savunma politikalarını sürdürmemize rağmen, bu mutlak ve koşulsuz değildir. Tarihsel olarak, toleransımız ve toleransımızdır, bireysel ülkelerin saldırganlığının tutkusuna katkıda bulunmuştur ve Çin'in deniz kaynaklarını yemekten korkmalarına dair tartışmalıdır. Bu nedenle, "" "" "", "", "kötü komşu", "", "", "", baskıya daha fazla dikkat etmeli ve tilki sahte ve soygun oyununu önlemek için bir fırsat kazandırır. Balık tutma. Ek olarak, ayrıca mücadele stratejisi ve savaş planını iyileştirmemiz gerekiyor. Gerekirse, "Tavuk maymunlarının öldürülmesi", bu nedenle kötülüğün cezası yoluyla askeri operasyonları, politikaları, ekonomik ve diplomatik mücadeleleri kesinlikle cezalandırmalıyız. Ödüller, Yang Weixin, yavaş yavaş onu oluşturan mahallede yeni kurallar, Çinlilerin yardım edemeyeceğini ve ağır bir fiyat ödemek için endişeli olduğunu gerçekten anlamalarını sağlar!

|
To Top