Zhou Qi yine yaralandı! Geliştirme Ligi bir ribaund yakalayıp sol ayak bileğini burkuyor. Ayağını acı bir şekilde kapatıyor ve 2 dakika ayağa kalkamıyor

21 Kasım'da bugün çıkan habere göre, NBA Geliştirme Ligi Rockets'ın Viper takımı Texas Legends'a meydan okudu.Oyunun ikinci yarısında Zhou Qi, bir backboard ribaundunda kaygı verici olan sol ayak bileğini kazara burktu. !

Zhou Qi

Bugünkü Development League Viper vs. Legends maçının üçüncü çeyreğinde, rakibinin bir şutu kaçırmasının ardından 7 dakika 21 saniyede, Zhou Qi sıçradı ve Zhou Qi yere indiğinde sol ayak bileğini burktu.

Zhou Qi daha sonra yere düştü ve eliyle sol bacağını kapattı, ifadesi aşırı derecede ağrılıydı ve takım arkadaşları, durumuna dikkat etmek için çabucak ayağa kalktı.

Zhou Qi sonradan değiştirildi, ancak doğrudan soyunma odasına geri dönmedi, bunun yerine ekip doktorunun gözlemi altında kenarda bankta oturdu ve daha fazla tedavi gördü. Zhou Qi'nin sakatlık durumunun oyuna dönmeye devam edip edemeyeceği henüz belli değil.

Sakatlıktan önce Zhou Qi, 19 dakikada 9 sayı, 8 ribaund, 1 asist, 1 top çalma ve 2 blok attı.

Sezon öncesi sakatlığından bu yana, Zhou Qi ilk çıkışını 31 Ekim'de yeni sezonda yaptı ve 1 dakika içinde smaçlarla 2 sayı attı. Zhou Qi hemen Geliştirme İttifakına transfer edildi ve asla geri çağrılmadı. Ancak, sakatlığı düzeldikten sonra, Geliştirme Ligi'nde iyi bir performans sergiledi ve ABD ajanını kovdu, ayrıca Rockets dizisine geri dönmeyi umarak daha fazla oyun süresi için savaşıyor. Umarım bu yaralanma ciddi değildir!

OPPO Find X hakkında konuşun, bu sadece başlangıç
önceki
Guo Ailun'dan Yu Dehao ile öfkeyle yüzleşmesi istendi Muhabir: Neden bu kadar çok insan ondan bahsediyor? Beni küçük gör
Sonraki
Southern + News Sabah Otobüsü | İnsanlık tarihindeki ilk kara delik fotoğrafı burada (sesli yayın)
Meizu 15 incelemesi burada, çok geç olmasına rağmen hala çok geç
Zhongguancun Online Ölçülen 1999 Yuan Honor Play, Snapdragon 845'i tekrar patlattığınızda tartmanız gerekiyor
Kraliçe Fan! Banka Kulübü Dünya Kupası, Zhu Ting, C-bit Fluent English'in grup fotoğrafı Herkese hoş geldiniz Shaoxing'e
Bir şey yap! ABD henüz konuşmadı, İngiltere Ukrayna'ya asker gönderme girişimini başlattı ve Rusya dişlerini gıcırdattı ve hiçbir şey söylemedi.
Vivo NEX hakkında konuşun, bu cep telefonu endüstrisinde yeni bir düğüm
Maraton teslim edildi bayrak koşucuları cevap verdi: bayrağı almak ritmi bozdu ve şampiyonluğu kaybetti, geçmeden bitiş çizgisini geçmeniz önerilir.
Vergi beyannamesi + spor, Anglo-Alman Vergi Bürosu vergi ve ücret indirimi için tenis maçı düzenledi!
ABD Ordusu da F-20'ye sahip mi? Bir Amerikan havalimanı doğrudan birini gösteriyor, ne kadar tuhaf görünüyor
Meizhou Pingyuan Kamu Güvenliği, karayolu trafiği merkezileştirilmiş düzeltme eylemlerini şiddetle gerçekleştirdi.
Başkan Quan Jian bir keresinde Modest'e bir imaj onay ücreti vermeyi sözlü olarak kabul etti ve diğer taraf iyileşmek için müzakere videosunu kullandı.
Tianhe Heart Life Benchmark, Yeni Dünya · Tianyi Yeni Ürünler Eklendi
To Top