Artık dayanamıyorum Tayvan'ın ananas "tedarik" Cai Yingwen anakara gösterisine

Şu anda, Çin dünyanın en büyük ikinci ekonomisi haline geldi ve 2026'da ABD'den daha fazlası olabilir. Ancak Birleşmiş Milletler'de tek başına beş olarak, Çin'in anavatanın yeniden birleşmesini tamamlamamış olan tek ülkedir. Küresel baskın statüsünü korumak için Amerika Birleşik Devletleri "Tayvan Huawa" ni arttırmaya devam ediyor ve Tayvan yetkilileri Amerikan atı olarak hareket etmeye çalışacak ve anakarayı kasıtlı olarak kışkırtmaya çalışacak ve zıt kıyının jestini çıkarmaya çalışacaklar.

Geçen yıl Ekim ayında, anakarada Tayvan hatırlattı ve kıtadaki çocukların birçok kez karantinasını veya düzeltmelerini istedi. Ancak Tayvan hala sürekli ananasın anakasıyla ilgili sorunları çıkarıyor. Diyelim ki, dayanmak zorunda değilim. Bitki salgın risklerini kaynaktan önlemek için, anakara Tayvan'ın ananasını satın almak için 1 Mart'tan ödeme yapmaya karar verdi. Bununla birlikte, demokrasi partisi makamları sorunu çözmeyi reddetmedi, ancak sırayla bunu aradı, bu anakara "Tayvan'ın ananasını bastırmak için". Ve Cai Yingwen "daha iyi tarım, ananas yiyor" olarak adlandırdı ve ihracat için çabalıyor. Bazı netizens, gerçekten "kendi kendine yeterli meyve" olduğunu söyledi.

Ada Medya Raporuna göre, son birkaç haftada Tayvan Tarım, "anakarada satan", "aramaya", ruh hali muhtemelen bir roller coaster'dan satacak. Ancak, bazı insanlar hala endişeleniyor, bu sefer Tayvan'ın ananas satılıyor, satmak için bir sonraki hasat kim? Her ne kadar ananas, bu sefer elinde fena değil, Sakyama, Mango, Lotus? Nitekim, bu sefer Cai Yingwen, ananas satmak için kullanılabilecek tüm kaynakları kullanabilir, ancak çapraz boğazı ilişkileri daha da tahrip etti ve nihayetinde acı hala Tayvan'ın halkı.

Tayvan'ın yıllık ananas üretiminin 400.000 ton olduğunu, ihracat oranının sadece% 10'u hesaba kattığını ve temelde anakaraya doğru sattığından bahsetmeye değer. Başka bir deyişle, 40.000 ton ananasın anakarası süspansiyonu, Tayvan'ın ananas endüstrisini acele etmek için yeterli değildir ve üst fiyat dalgalanmalarına neden olabilir. Bazı uzmanlar, anakaranın her yıl Tayvan'a 10 milyar ABD dolarından fazlasını piyasaya sürdüğüne dikkat çekti. Anakara, Tayvan ekonomisine gerçekten bastırmak ya da meşgul olmak istiyorsa, ananasta sadece 60 milyon dolar değerinde olacağı açıktır. Buna rağmen, Cai Dang Bürosu hala atlamak için endişeli.

Ananas anahtarı'nın DPP bileti olduğu analiz edilir ve Tayvan çiftçilerinin geliri oy kullanma niyetini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Cai Yingwen, Tayvan'ın bileti tutmak için ananas satmalarına yardımcı olmak için hiçbir çaba sarf etmemektedir. Bahar festivali kadar erken olan Cai Yingwen, "anlamlı konuşmalar geliştirmeye" istekli olmaya istekli olacağını, ancak "dokuz kişilik konsensüsünün" çok net olduğu çok açık bir şey olduğunu söyledi. Herhangi bir bağırmak yanlıştır ve Anakara doğal olarak olmayacak. "Ananas Rüzgar Dalgası" sayesinde Cai Yingwen, adanın yeşil kampına bir sohbete sahiptir ve mavi tabur açıklandı ve çapraz boğaz ilişkisi bir kilitlenme içine yakalandı. Cai Ying'in "reddetmek" için tükendiği görülebilir.

Yüzeyden çalışkan analistler var, Tayvan'daki ananas satıldı, ancak aslında satılmadaki yol sürdürülebilir değil. Avustralya, 6 ton Tayvan'ın ananasını satın alıyor, daha fazlası, Tayvan'da 200 şişe "ücretsiz kırmızı şarap", ve Avustralya'nın ülkesi ve Filipinler'in bir insan durumudur ve Filipinler Pineship ve Cai Yingwen otoritelerinin uygulaması olacaktır. Progressive Partisi Bakanlığı'nın inatla uygulandığı, "Tayvan Bağımsızlığı" kavramı, "Tayvan Bağımsızlığı" kavramı, "tam tersi olacak" ve nihayet acı çekmek hala bir Tayvanlı insandır. Adadaki insanlar bu tür siyasi partileri takip ediyorlar ve çok tehlikelidirler ve hatta hayatlarını tehlikeye atacaklar.

Mümkün olduğu kadar erken, Cai Yingwen, "Tayvan kavga etmiyor" dedi. Hem anakara gösteren hem de adadaki insanları hissetmek isteyen medya analizi var. Bununla birlikte, ekonomik olup olmadığı, askeri güç uluslararası bir etkidir, Tayvan uzun zamandır büyük bir büyüklüktedir. Ada ekonomisi olan Tayvan'ın kendi ekonomisi sınırlıdır ve denizaşırı pazarlar ekonomik hacmini desteklemenin anahtarıdır. Anakara, Tayvan pazarının% 70'inden fazlasını kaplar. Bir çatışma patlak verdiğinde, savaşın desteklenmesi için ekonomik temellerin tepesinde bir felakettir.

Aslında, çoğu Tayvanlı halkı sonunda "birleşik" kader olacağını düşünüyor, bu tür bir "sadakatsiz" sosyal duygular adada hızlanıyor. Tayvan'ın Çin'in Tayvan olduğu ve boğanın iki tarafının her gün doğudan doğacak kadar üniformalı olduğu belirtilmelidir.

|
To Top