Guangzhou Otomobil Fuarı'nda izlenecek çok şey var ve Han Teng Motors "geç gelenlerin ilk önce gelmesini" sağlıyor

15. Guangzhou Uluslararası Otomobil Fuarı'nda bağımsız ortak girişimler gibi büyük otomobil firmaları hızlanıyor.En gurur duyanı, konsept otomobillerden ilk otomobillere kadar katılımcıların ve medyanın ilgisini çeken öz mal marka sergi salonu. Te Amca, bu yıl olay yerinde Çinli markaların yoğunlaştığının sinyalini gördü, yani Çin markaları Dongfeng Fengxing, Roewe, MG, Güneydoğu, Jianghuai gibi yeni enerji pazarında toplanıyor ve Çin Seddi bile yeni enerji geliştiriyor. Guangzhou Otomobil Fuarı'nda Han Teng Automobile de inişe bir dizi güçlü model getirdi ve iki yeni ürün olan Han Teng X7PHEV ve Han Teng X7S'yi piyasaya sürdü.

Bunların arasında Hanteng X7 PHEV'in iki modeli var: Resmi fiyat 229.800 yuan ila 249.800 yuan.Guangzhou ve Shenzhen'deki sübvansiyon standartları örnek alındığında sübvansiyonlu fiyat 193.800 yuan ila 213.800 yuan. 99.800 RMB'den 119.800 RMB'ye fiyatlandırılan üç model piyasaya sürüldü.

Guangzhou ve Shenzhen sübvansiyon standartlarını örnek olarak alın

Çift sürücülü düzen, aşamalı iki ejderha boncuk oynar

Hepimizin bildiği gibi, yeni enerji araçları otomobil gelişiminin genel eğilimi. Bu bağlamda, Hanteng Motors çok geride değil.İlk yeni enerji aracı olan Hanteng X7 PHEV, "üç motorlu dört tekerlekten çekişli akıllı SUV" nin en son konumlandırmasına sahip. 1,8 T turbo şarjlı motor, ön yükseltici motor ve arkadan çekişli motor.

Bunların arasında, 1.8T turboşarjlı motor maksimum 125kW güce ve maksimum 245 N m torka sahiptir, ön yardımcı motor maksimum 15kW güce ve maksimum 55 N m torka sahiptir ve arka tahrik motoru maksimum 53kW güce ve maksimum 180 N m torka sahiptir. "Sanqing", Hanteng X7 PHEV'in maksimum kaplin torkunun 480 N m'ye ulaşmasını sağlayarak, 7,9 saniye içinde 0-100 km hızlanma süresi ve 2,2L / 100Km'den daha az kapsamlı bir yakıt tüketimi sağlar. Aynı zamanda, ön aks turboşarjlı motoru ve yüksek verimli BSG jeneratör entegre makinesi, arka aks tahrik motoruyla birlikte, zamanında dört tekerlekten çekiş oluşturabilir.

Hanteng X7 PHEV'in üç gücü 9 adede kadar çalışma modu elde etmek için birbirleriyle işbirliği yapabilir.Araç kontrolörünün akıllı koordinasyonu altında, farklı yol koşullarına göre farklı kombinasyon stratejileri sağlanır.Bunların arasında, saf elektrik modu 52Km'den fazla bir sürüş menziline sahiptir. Tüketicilerin şehir içi seyahat ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilir, yeşil ve çevre dostudur.

"Avrupa SUV" de bulunan Hanteng X7S, en son Avrupa tasarım konseptine bağlı kalıyor.Görünüm açısından, geniş ve orta ağın tasarımı ve basit ve sağlam gövde hatları, genel tarzını oldukça otoriter kılıyor. Güç açısından, Hanteng X7S, günlük seyahat gereksinimlerini karşılayabilen 1.5T + 6AT güç kombinasyonu ile donatılmıştır.

Teknoloji konfigürasyonu açısından, Hanteng X7S, cep telefonu kablosuz şarjı, akıllı indüksiyonlu elektrikli bagaj kapağı vb. Gibi çok sayıda akıllı teknoloji ve rahat konfigürasyon ile donatılmıştır. Ayrıca Hanteng X7S, puslu hava koşulları için PM2.5 yeşil ile donatılmıştır. Temiz teknoloji, akıllı ve konforlu çok yönlü konfigürasyon, rahatlık, konfor ve güvenlik açısından son derece gerçektir.

Bu yılın sonunda otomobil fuarının son savaşında Han Teng, halihazırda piyasada bulunan iki şaheser Han Teng X7 ve Han Teng X5'i temel alarak ürün düzenini daha da zenginleştirdi, pazar segmentasyonunu derinleştirdi ve yeni enerjinin ivmesini yakaladı ve zamanı geldiğinde piyasaya sürdü. Daha uygun maliyetli Hanteng X7S ve Hanteng X7 PHEV'ler, yeni enerji araçlarının ve geleneksel elektrikli araçların çift sürücülü düzeni için yeni bir kanal açarak, Hanteng Otomotiv'in pazardaki gücünü ve güvenini daha da artırdı.

Zor iş, sadece arkadan yetişmek için

Hedefler ve idealler hakkında konuşulan bu çağda, açık konumlandırma ve hedefler, ileriye doğru yolu gösterebilen ve ileriye doğru ilham veren denizdeki bir işaret gibidir. Bu özellikle otomobil şirketleri için geçerlidir. Kuruluşundan bu yana, Hanteng Motors net bir gelişim konumlandırmasına sahiptir: Gao Başlangıç noktası, çift sürücü.

Geçtiğimiz 2016'da, Hanteng X7 piyasaya sürüldükten sonra iyi satış sonuçları elde etti.Bu temelde, Hanteng sağlam bir temel atmaya devam etti ve satış, ağ düzeni ve marka pazarlaması açısından "Han Teng Speed" i yarattı. Kendini Çin otomobil endüstrisinde geç kalmaya adamış olan Hanteng, iyi bir araba inşa etme ve adım adım iyi bir marka elde etme hayalini gerçekleştiriyor.

Han Teng, bu yılın ilk yarısında "otomobiller ve manzaralar" markasını da piyasaya sürdü ve tüketicilere "manzara manzaralı araba" ile "manzara manzaralı iyi bir yaşam" yaşam konseptini iletti. Bu nedenle Han Teng, 10'dan fazla ili, 50'den fazla şehri geçerek 4 ayda 15.000 kilometreden fazla yol kat etti.Sadece ürün kalitesi değil, marka çağrışımı da zenginleştirildi ve iyileştirildi. Marka bilinirliği.

"Mavi maviden daha iyidir." Çin otomobil endüstrisinde doğan Hanteng Motors, sadece bir yıl içinde olağanüstü performansı ile sektör, toplum ve tüketiciler tarafından tanınmakla kalmadı, aynı zamanda yurtdışı pazarlarını da başarıyla genişletti. "Yüksek başlangıç noktası ve ikili sürüş" marka stratejisini uygulama gücüyle yolculuk tek bir adımla başlıyor, Hanteng büyük ilerleme kaydediyor ve yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi de Hanteng'in satış büyümesine yeni bir canlılık katacak. Te Amca'nın buna inanmak için nedenleri var. Ürün düzenini zenginleştiren ve geliştiren Han Teng, gelecekte Çin otomobil pazarında daha iyi bir performansa sahip olacak.

|
To Top