Yüz milyonlarca yıkımın fiyatını mı arıyorsunuz? "Tırnak evi" çiçeği, 33 metrekarelik 27 hesabı sıktı

Bustic Urban, Araba Su At Ejderhası, ancak her zaman böyle bir shabby "lekeler" var, bu yüzden ani ama her zaman orada duruyor, insanlar bu "lekeleri" diyor - çiviler. Peki, kentsel gelişim yolunda bu tırnaklarda "çivi evi" nedir?

Şehrin ileriye dönük gelişimi, eski şehrin altyapısı ve inşaat ülkesi doğal olarak güncellenmesi gerekiyor, bu yeni eski alternasyonda "yıkım haneleri" doğdu. Geliştirici ile pazarlık yaparsanız, büyük miktarın yıkım hanelerini alırsınız, bir salgının içine çevirir; ancak "" Testere'yi daha fazla ilgi duymak için genişletmek isterseniz, "zemini rahatlatır" ve Ağzınızda bir "Nail Evi" olun.

Peki bu "çiviler" nasıl yaptılar?

Birisi, yüz milyonlarca yıkım tazminatının fiyatı olarak adlandırılan 4. katı kapsayacak biri 33 metrekare topraktır.

Eski şehrin yenilenmesi nedeniyle, yıkım ofisi, 2013 yılı sonunda Şangay Putuo Bölge Işık Rehabilitasyon Topluluğuna taşındı ve bu alanda yıkılacak. Burada binlerce insan var ve daha sonra, 900'den fazla hane vardı ve sadece 10'dan fazla hanenin dinlendiği. Çoğu, yıkımın zor tazminatı nedeniyle taşınmayı reddediyor .

Bu on "Tırnak Hanesi" nde, Jiang Soyadı'nın bir ailesi var ve "Harika bir şekilde" imkansız. Evi 1946'da kapsanan, sadece 33.3 metrekarelik, onlarca yılda değişmedi. 2011 yılına kadar, yatay alanın genişletilmediğini ve zeminin eklendiğini düşünen haberin yıkılmasının olduğunu duymuş olabilir. Yani bu aile zamanında geçecek, Orijinal evin temelinde, 4 katlı bina doğrudan kaplanır ve şimdi bu evin toplam 5 katı vardır ve bir binada bir binaya çevirmiştir.

"Artı bir evin" ek olarak, bu aile bile düşünülüyor Hesap eklemek " . 5 katlı bir evde 33 metrekarelik tek bir katmanı kim düşünebilir, 27 hesap K! Bu durumda, eski Jiang ailesinin komşuları bile göremez. Her iki insanın uyuduğunu söylediler, o zaman 14 yatak Kişi başına konut alanındaysanız, her biri sadece 6 metrekare Mutfak tuvalinde bu kamusal alanları düşünmedim. Hala nasıl yaşıyorsun? Söylemeliyim ki, eski Jiang ailesi biraz daha fazla tazminat almak için gerçekten daha.

Ancak geliştiriciler gösterdiler "Evleri sadece 33 metrekarelik bir alanla telafi edilebilir ve yukarıdaki tüm yasadışı binalar." Eski Jiang ailesi doğal olarak farklıdır ve çevresindeki topluluk ev fiyatları metrekare başına 80.000 kadar yüksektir ve yıkım çok küçüktür. Gerçekten hareket etmek istemiyorlar ve hatta yüzlerce milyon yıkım isteyecekler. Sonunda, ikisi arasındaki yıkımın çözülmesi nedeniyle yerinde değildir ve bu hanehalkı "nail evi" haline gelmiştir.

Bazı insanlar "20 yıldır" yapışıyor, ancak bambu sepetleri boş

2000 yılında Luohu ilçesinin kesiştiği ve Shenzhen'deki cennet yolundaki eski bir oda dönüşüm projesi başlattı. O zamandaki geliştirici önerildi. Konut değiştirme Tazminat planı, yani Yeni yeni konutlarla tazminat . O zaman, ev fiyatı düz başına sadece 4.000 yuan idi, bu yüzden birçok insan bu tazminat programını kabul etti. Ancak, bir aile her zaman aynı fikirde değildi çünkü Nakit tazminat kullanmak istiyorlar .

>

Bu aile, 600 metrekarelik toplam inşaat alanı olan 200 metrekarelik bir alanı kaplayan küçük bir zeminin ikinci bir katına sahiptir. Başlangıçta, evin değişimi için tazminat planı, en azından değişebilir Yedi sekiz yüz metrekare Ev, ama her zaman nakit tazminat istedikleri için ısrar ettiler ve sonunda konuşamıyorlar, her iki taraf da mutlu değil. Açık ticari ölçülen daha ironiktir ve ana konumun bu küçük binayı içermediği ve nihai açık işletmenin bu küçük binayı çıkarmamaya karar verdiği bulunmuştur. Ve ev sahibinin sonu hiçbir şey değildir.

Bugün, bu bina hala 20'den fazla yüksek binada çevrili, orada hala "firma". Ev sahibi burada değil, sadece bu evi kiralamak. Şangay da dahil olmak üzere ilk seviye kentte, son birkaç yılda ev fiyatlarının fiyatı, herkes açıktır ve buradaki ev fiyatı da orijinalden Metrekare başına 4 bin metrekare başına 6-11 milyon yuan'a yükseldi Yükseldi On kere . Eğer çivi olmazlarsa, şimdi zaten bir milyarder olabilir.

Bazı insanlar evlerini "net kırmızı manzaraya" itti

Geçen yıl Guangzhou Haizhu Yong Köprüsü Netizens'in konusu oldu.

Köprünün ortasından dolayı, gözden geçiren bir perişan özel evi atlayarak garipti, bu yüzden "Haizhu'nun gözü" olarak adlandırıldım.

Ve bu gözdeki ev ve sahibi denir "Guangzhou'nın çoğu sığır çivileri".

Bu perişan ev yaklaşık 30 dairedir ve üç kuşak yaşar. 10 yıl önce erken saatlerde, ilgili bölümler yıkım çalışmalarını başlattılar ve ev sahipleri ile bayanlarla iletişim kuruyorlardı. Pek çok hane taşındı, hükümetin çok fazla hareketli konum verdiği ve kilit okullardaki birçok isabetin onlar için olduğu için, bu hanehalkı taşınamadı. Çaresiz, her iki taraf da bir fikir birliğine ulaşmadı.

Bu ailenin özel miktarı bilinmemektedir, ancak çok sayıda sayı olmalıdır. Köprü onlara çok zaman ayırmak, maliyet ve iş yükü çok büyük ve planı değiştirmeniz önerilir. Bu miktarın ne kadar bilindiğini bilemeyebilir.

Hiçbir yol yok, köprü burada inşa edildi ve hayat bir bükülme ve atlayacak. Bu ailenin hayatını kolaylaştırmak için, hükümet ayrıca köprünün dibindeki erişim kanallarından birini özel olarak korudu ve yaşamları için uygun.

Bununla birlikte, Haizhu Yong Köprüsü'nde, proje bu projenin tamamen gereksiz olabileceği doğrulanmış ve köprüdeki araba arabaya geldiğinden, gürültü var ve "halkı ziyaret etmek için" "usta" var. deniz ve bu da hayatlarını etkiler.

Böylece bu aile pişman oldu ve şöyle dedi: Hükümete danışmaya devam etmeye ve aynı zamanda insanlara en kısa sürede sürmeye devam ediyor. Yani, ödün verdiler, ancak köprüler inşa edildi ve şimdi çok geç.

Eskilerin eski bir sözü var: Aşk uzun, hui zarar veriyor. Birçok tırnaklar çok iyidir, ancak diğerleri aptal değildir, aslanın büyük açılışının sonucu taşlarını hareket ettirmeleridir.

Bu "çiviler" bu yıllara uyuyor, hayatlarını yapmanın yanı sıra, ekstra bir var mı? Hayır. Hesaplama, 10 yıl boyunca beyaz tazminatın hayatlarına ek olarak, daha fazlası olmadığı görülüyor.

|
To Top